Bebek Beslenmesi pirinç unu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızlar ben arı nın prinç ununu aldım.herobabyinkine baktım içindikeler bölümünde bir sürü şey yazıyordu.arının kinde bildim şeyler yazıyordu.acaba milupanın ki nasıl.bu marka konusu beni tedirgin ediyor.bide süt iyi deil diyolar.mama da veriyorum aptamil veriyorum mama olarak

bende prinç ununu su ile yapıyorsam kaşık maması koyuyorum içine daha vitaminli olsun diye bazen sütle yapıyorum içine biraz tereyağı atıyorum oda yakışıyor..

ben yarı yarıya su süt katıyorum yiyo canım sade suyla yapıyodum yemiyodu hiç ek gıdaya yeni başladığımda

ben daha yeni başladım meyve suları ve püreleri veriyorum. oğlum 5 ayını bitirdi. akşamlarıda muhallebi vermeye başlayabilirmiyim? yoksa biraz bekleyeyimmi?

ben daha yeni başladım meyve suları ve püreleri veriyorum. oğlum 5 ayını bitirdi. akşamlarıda muhallebi vermeye başlayabilirmiyim? yoksa biraz bekleyeyimmi?

bence başlayabilirsin ama 1 tatlı kaşığı ile başla. sonra yavaş yavaş arttırabilirsin. ek gıdaya geçiş sabır ve zaman isteyen bir durum. herşeyden tattırabilirsin ama azar azar. doktorumuz öyle söyledi.

X