Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
akşam 230 Sguartımı yaptım.Başlarken 50 tanesi gözümde büyordu şimdi 230 u çok rahat yapıyorum.Kaslarım bu spor temposuna alıştı :KK16::KK16:

Konu sahibesi, o kadar güzel şeyler paylaşmışsın ki taktir ettim. :KK42:
Gel gelelim hepsini okuyacak kadar vaktim yok. Benim sorunum bacaklarım. Özellikle alt bacağım hafif kaslı o şiş görüntüyü malesef sevmiyorum. şuan diyete başladım ama egzersizde yapmak istiyorum. Daha fazla kas yapmayacak ama bacağımı inceletecek hareketler var mıdır acep :26: pilates ve fitness ile ilgili tam bilgi edinmeden kafama göre bir şeyler yapıp kaş yaparken göz çıkartmak istemiyorum. :18:

Şuan pusuya yattım beklyorum:KK51: takipteyimm gördüğüm an saçını başınııı yolcem hee :KK4:

O kadar zor oldu ki.. Çok ciddiyim resmen gözümün önünde yandı söndü ışıkları yazdıklarının böyle .. Hatta dedim ikinciyi söylicem, tamam dedi, abi bize iki tane daha atar mısın dedi, bir olcak dedim adama. Yani ne kadar ağzımdan 'tamam söyle bana da ' desem de tam adama siparişi iletince 'tek olcak tek ' dedim, hatta dumur oldu benimki, öyle miydi falan dedi :KK9: azcık onunkinden otlandım ortaya gelenden, onu da görsmüssündür 100 gram olarak. kalorisi bir sey değildi :KK34:

Sayende atlattım beybim sayendeeee :KK19:

Bugün de görüldüğü üzere saat 4, yeni yatağa gidiyorum o da uykusuzluktan başıma ağrı girdi diye. :KK31:

İnsomniaya beş kalayı oynuyorum yani. :KK53:

Bugün pek uğrayamadım kadınlar kulübüne, yarın tüm sayfaları okuyacağım, açığı kapatacağım, bana başka bir şey yazan olduysa henüz görmedim, yarına sözleşelim :102:

(yarın dediğim de birkaç saat sonrası, her karanlığın sonrasını yarın sanmak)

İyi geceler, huzurlu uykular.. :103:

O kadar zor oldu ki.. Çok ciddiyim resmen gözümün önünde yandı söndü ışıkları yazdıklarının böyle .. Hatta dedim ikinciyi söylicem, tamam dedi, abi bize iki tane daha atar mısın dedi, bir olcak dedim adama. Yani ne kadar ağzımdan 'tamam söyle bana da ' desem de tam adama siparişi iletince 'tek olcak tek ' dedim, hatta dumur oldu benimki, öyle miydi falan dedi :KK9: azcık onunkinden otlandım ortaya gelenden, onu da görsmüssündür 100 gram olarak. kalorisi bir sey değildi :KK34:

Sayende atlattım beybim sayendeeee :KK19:

Ne demek kuzumm bunlar hem motive edici şeylerdi hem acı gerçeklerdi - ki ben de böyle vermemeye devam edersem benim nişanlımda dediğim şeyi yapacaktır :KK9:

Bugün de görüldüğü üzere saat 4, yeni yatağa gidiyorum o da uykusuzluktan başıma ağrı girdi diye. :KK31:

İnsomniaya beş kalayı oynuyorum yani. :KK53:

Bugün pek uğrayamadım kadınlar kulübüne, yarın tüm sayfaları okuyacağım, açığı kapatacağım, bana başka bir şey yazan olduysa henüz görmedim, yarına sözleşelim :102:

(yarın dediğim de birkaç saat sonrası, her karanlığın sonrasını yarın sanmak)

İyi geceler, huzurlu uykular.. :103:

Sana bişey diyim mi beybi saat 10 ile 1 arası zayıflama hormonları çalışıyormuş eğer uyursann sen niye uyumuyooonn :KK20:

Ben 11:30 dedim mi yataktayım bi yarım saat mahrum kalıyorum ama olsun :KK1:

Kızlaaarr haberiniz olsun Yaza fit girme yi kolaylaştıran şeyler ;

*Günde 5 saatten az uyumanın size 300 kalorilik fazla yiyecek alımına mal olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca yapılan bir çalışmada, günde 8 saat uyuyanların günde 5 saat uyuyanlara göre %56 oranında daha fazla yağ kaybettikleri belirlenmiştir.

*Sadece spor salonuna yazılarak zayıflayamazsınız. Uzun dönemli birçok araştırma, spor yapmanın zayıflamak için tek başına yeterli olmadığını göstermiştir. Bu araştırma sonuçlarına göre, sporun zayıflama üzerindeki direkt etkisi %3’tür

*Florida Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmada, diyet sürecine ara veren veya diyet sürecini uzatan kişilerin, diyeti belirlenen zamanda tamamlayan kişilere göre kilo koruma konusunda daha başarısız olduklarını ortaya koymuştur.

*Kalsiyum mineralinin yetersiz alımının, vücutta yağ depolanmasının tetiklenmesine sebep olduğu biliniyor. Süt ve süt ürünlerini yetersiz tüketen kişilerin iştahlarını kontrol etmeleri de daha zor. Günlük beslenmenize 2 su bardağı kadar süt veya yoğurt eklemenin vakti geldi de geçiyor.

*Bazı yağlar metobolizmayı hızlandırır.Evet yanlış okumadınız. Beslenmenize bazı yağları dahil etmeniz daha fit olmanıza yardımcı olacak. Balık ve kuruyemişlerde ve bazı tohumlarda bulunan çoklu doymamış yağ asitlerinin (PUFA) düzenli olarak alınmasının, metabolizmayı daha hızlı çalıştırdığı Almanya’da yapılan bir bilimsel araştırmada kanıtlandı.

*Günlük beslenme düzeninde yetişkin bir kişinin aldığı enerjinin %25-30’unun yağdan karşılanması gerekir. Tamamen yağsız beslenmek, vücutta yağ dokularının yakılmasına engel olur. Yani beslenmenizden yağı tamamen çıkartırsanız yağlarınızdan kurtulamazsınız. Sağlıklı yağlar olan; zeytinyağı, fındık yağı ve balık yağı gibi yağlara belirli miktarlarda sofralarınızda yer vermelisiniz.

*Proteinli yiyeceklerin sindirim süresi, diğer besinlere göre daha uzun olduğundan ötürü termik etki adı verilen enerji harcamasını arttırırlar. Her öğünde süt ürünleri veya et ürünleri gibi bir proteine az miktarda da olsa yer vermek fit kalmanızı kolaylaştırır.

*Kirli havanın insan sağlığına olan olumsuz etkisi sadece akciğerler üzerine değil. Yapılan bilimsel araştırmalarda, kirli havanın gizli şekere (insülin direnci) yol açabileceği ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda vücut yeterli kalitede oksijen alamadığından ötürü yağ yakımı yavaşlar.

*Bir diyet furyasına uyarak bütün günü kalori sayımı yaparak geçirmek doğru bir iş yaptığınızı göstermez. Üstelik her zaman az kalori iyi demek değildir. Gündelik işlerinizi yapmak için, işe gitmek, sokağa çıkmak, yürümek ve hatta oturmak için bile vücudunuzun yakıta ihtiyacı vardır. Eğer yeterince kalori almazsanız, vücudunuz hareket edecek enerjiyi bulamaz. Bu yüzden uzmanlar sık yemek yemeyi öneriyor. Bu sayede uzun süreli açlık duygusundan uzak duruluyor. Çantanızda veya çalışma masanızda sağlıklı atıştırmalıklar bulundurmayı ihmal etmeyin

*Genelde internet ve televizyonlarda söylenen “Egzersiz yapmak karın yağlarından kurtarır” fikri yanıltıcıdır. Egzersizler kas oluşturmak için tasarlanmıştır, yağları ortadan kaldırmazlar. Eğer temel, yani çekirdek egzersiz programına uymadan tek bir alanda hareket yaparsanız, başarı sağlayamazsınız. Vücutta her bölgeyi çalıştıran farklı egzersizler vardır. Tek bir egzersizle tüm vücut kaslarının hareket geçmesini bekleyemezsiniz. Bedenin bütün olarak çalışması için egzersizlerin birleştirilmesi gerekir. Spor salonuna gitmeye zamanınız yoksa eve alacağınız spor malzemeleri ile de rahatlıkla egzersizlerinizi yapabilirsiniz

*Bugüne kadar duyduğunuz zayıflama tekniklerinin ne kadar yanlış olduğunu gördünüz. Bunlardan biri de ter atmak ile ilgili. Terlemiyorsan yapılan egzersiz hiçbir işe yaramaz dendi. Ancak durum pek de öyle değil. Uzmanların herkesin farklı ter bezlerine sahip olduğunu ve bazılarının diğerlerine göre daha zor terlediğini söylüyor. Terlememenin veya az terlemenin egzersizin işe yaramadığı anlamına gelmediğini söyleyen uzmanlar, terlemek yerine doğru nefes alınması ve bunun kontrol edilmesi gerektiğini söylüyor.

*Egzersiz öncesi vücudun ısınması gerektiği doğrudur böylece yaralanmalar ve sakatlıklardan uzak durabiliriz ancak bu gerinme hareketi, sabah yatakta doğrulurken yaptığımızdan farklı olmalıdır. Dinamik vücut ısınma hareketlerini yapmadan, vücut tam olarak esnemiş ve ısınmış sayılmaz.

*İnsanların zayıflama yolları denilince ilk aklına gelen aç kalmak oluyor. Üstelik aç karnına spor yapmanın kalori yakımına fayda sağlayacağını düşünenler de oldukça fazla. Halbuki aç karnına yapılan sporun hiç bir faydası yoktur. Aç kalırsanız spor yapacak enerjiye sahip olamazsınız. Vücudunuz yağı yakabilmek için yakıta ihtiyaç duyuyor. Egzersizde kondisyon bisikletinin faydalarını es geçmemek gerekiyor.

:KK14::KK14: :KK8::KK8::KK8::KK8:

selam kızlar ben emoş :) daha önce bi uğramıştım ama sonra hastalık durumum oldu sporuma ara vermek zorunda kaldım şimdi dolu dizgin yeniden başlıyorum :) ben sıkıntılarımı yazayım:

boyum 1,70 kilom 65
benim belim çok kalın karın bölgesi çok fazla yani
alt bacakta sıkıntı çok yok ama üst bacağım biraz kalın hatta vücuduma bakınca bacaklarım ince kalıyo
basenim yok denecek kadar az
popom yayvan değil dik o hiç değişmesin istiyorum şimdi gayet iyi :)

sıkı bi programa girmek istiyorum hiç kaçamak yapamayayım :) diyet yapıyorum. cuma zayıflama yarışmasında 10 kilo verdim vermeye de devam edicem inşallah :)

nasıl bir program önerirsiniz bana?
Canım bak şmdi http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim-317.html bu linkteki sayfada BÖLGESEL SIKILAŞMAYA bakıyorsun orada açıklamalar neyi ne kadar yapacağın yazıyor. Ve sana özelden bir videoda atacğım bel icin hoş geldin aramıza :KK3::KK3:

Konu sahibesi, o kadar güzel şeyler paylaşmışsın ki taktir ettim. :KK42:
Gel gelelim hepsini okuyacak kadar vaktim yok. Benim sorunum bacaklarım. Özellikle alt bacağım hafif kaslı o şiş görüntüyü malesef sevmiyorum. şuan diyete başladım ama egzersizde yapmak istiyorum. Daha fazla kas yapmayacak ama bacağımı inceletecek hareketler var mıdır acep :26: pilates ve fitness ile ilgili tam bilgi edinmeden kafama göre bir şeyler yapıp kaş yaparken göz çıkartmak istemiyorum. :18:

Teşekkür ederim canım hoş geldin :KK3::13: Canım ozaman sana yoga öneririm. Çünkü burada ki programlar kas yapar.. Ama ZAYIFLARKEN SIKILAŞMADAKİ videoları yapabiirsin :KK6:

Canım bak şmdi http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...-kol-egzersiz-ilgili-gorsel-paylasim-317.html bu linkteki sayfada BÖLGESEL SIKILAŞMAYA bakıyorsun orada açıklamalar neyi ne kadar yapacağın yazıyor. Ve sana özelden bir videoda atacğım bel icin hoş geldin aramıza :KK3::KK3:

Teşekkür ederim canım hoş geldin :KK3::13: Canım ozaman sana yoga öneririm. Çünkü burada ki programlar kas yapar.. Ama ZAYIFLARKEN SIKILAŞMADAKİ videoları yapabiirsin :KK6:

çok teşekkür ederim canım o zaman ben hemen başlıyorum :)

Ne demek kuzumm bunlar hem motive edici şeylerdi hem acı gerçeklerdi - ki ben de böyle vermemeye devam edersem benim nişanlımda dediğim şeyi yapacaktır :KK9:

Sana bişey diyim mi beybi saat 10 ile 1 arası zayıflama hormonları çalışıyormuş eğer uyursann sen niye uyumuyooonn :KK20:

Ben 11:30 dedim mi yataktayım bi yarım saat mahrum kalıyorum ama olsun :KK1:

Ya aslında iki gün öncesine kadar saat en geç 11-12 gibi uyuyordum, ne olduysa dünden önce 4 te dün de(bu sabah işte)5 te uyuyabildim, bünye erken kalkmaya alışkın olduğu için de normalde kalktığı saatlerde uyanıp durdum, sersem tavuk gibiyim.. :KK53:

kiloyu beş yü beş yüz veriyodum bak dünkü şey yüzünden 200 vermişim bugün, ki kalori alımımı gördün, ayrıca hızlı yürüyüş yaptım yani nette 600 kalori falandı, ona rağmen ıkıla sıkıla vermişim 200 gramı da.. Düşün ikinciyi yesem 1 kilo gircekti yine demek ki :KK5:

Canım benim ya :KK19:

Selam kızlar:)
Güzel haberlerle geldim:)
400 gr vermişim :)
Oldum 54 kg:)
Artık kilo vermek istemiyorum sadece sıkılaşmak istiyorum :)
Bu verdiğim 2 kiloda farkettiğim bir şey var o da kocaman çukur selülitlerimin azaldığı:)
O koca çukurlar yerine daha küçük çukurlar var :)
Buda bi gelişmedir :)
Birazdan squatlarımı yapıcam :)

Herkese merhabalar fıstıklar, yeni gelen arkadaşlara tekrar hosgeldiniz diyorum, bizim önceden beybilere de umarım mutlulardır, sporlarını yapıyor, düzgün besleniyorlardır diyorum.. :KK71:

Ben biraz şiş hissediyorum kendimi, bir şekersiz kahve içip yürüyüşe çıkacağım :126:

Ya aslında iki gün öncesine kadar saat en geç 11-12 gibi uyuyordum, ne olduysa dünden önce 4 te dün de(bu sabah işte)5 te uyuyabildim, bünye erken kalkmaya alışkın olduğu için de normalde kalktığı saatlerde uyanıp durdum, sersem tavuk gibiyim.. :KK53:

kiloyu beş yü beş yüz veriyodum bak dünkü şey yüzünden 200 vermişim bugün, ki kalori alımımı gördün, ayrıca hızlı yürüyüş yaptım yani nette 600 kalori falandı, ona rağmen ıkıla sıkıla vermişim 200 gramı da.. Düşün ikinciyi yesem 1 kilo gircekti yine demek ki :KK5:

Canım benim ya :KK19:

böyle engel olucaz işte birbirimize gerekirse aşağılicaz rencide edicez ama yedirmicez :KK19::KK19::KK19:

Selam kızlar:)
Güzel haberlerle geldim:)
400 gr vermişim :)
Oldum 54 kg:)
Artık kilo vermek istemiyorum sadece sıkılaşmak istiyorum :)
Bu verdiğim 2 kiloda farkettiğim bir şey var o da kocaman çukur selülitlerimin azaldığı:)
O koca çukurlar yerine daha küçük çukurlar var :)
Buda bi gelişmedir :)
Birazdan squatlarımı yapıcam :)

:KK9::KK9: tebrikler canım darısı başıma :KK31:

Kızlar ikide birde şu kaç kalori diye sormak istemiyorum size o yüzden şu kalori hesaplama sitesinin adını verebilirmisiniz banada :)

Squat öneririm. Benimkilerde işe yaradı şu an 230dayım. Çizelge(hareket sayıları) sayfa 5'te, hareket sayfa 54'te. Topiğin sahibi kedi ile iletişime geçersen sana bir program ayarlayabilir.

Ekstra olarak gazlı içeceklerden ve tuzlu şeylerden uzak durmanı öneririm. Bacak bacak üstüne atmak ve çok dar giyinmek de selülit yapıyor uzmanlara göre. :KK50:

çok teşekkür ederim başlayayım yavaştan anca yol alırım:KK9:

canım yeni fotolar süper ne zamandır spor yapıyorsunda vücudun bu hali aldı?:KK34:
çok iyisin:KK9:

X