Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
kızlar kuru kayısı yşyorum kilo aldırır mı :S

sen de katılsana tatlım bizim kalori hesaplama sitesine, spor+yiyecek+içecek her seyi marka marka bulabilirsin.

daha önce 2 kez duyurdum burda.. istersen özelden mesajını atalım. (ben olmasam da çeçem ya da seyrekyağmur atabilir) feronia'ya da atmışlar, o da katıldı sanırım, gayet hoş bir site.

Herkese günaydın benim fit beybilerim :KK16:

Bugünnnnn daha da mutluyum çünkü yine kilo vermişim hemi de yarım kilo daha, düz hesap 81.00 olmuşum, hep de düz çizgilerde kilo veriyorum bugünlerde hehe, yasasın krakersiz hayat :KK76:

hep o miniminnaaacık iki kıtır kraker bozuyomus isi bak, içimizdeki hain :KK57:

oyle mi bana da kraker cok masum gelirdi :KK43:

Sporumu şimdi bitirdim bu hafta aksatmadan yapıcam diye söz verdim kendime regl oldum ama yaptım yine de içim rahat :KK76:

Merhaba. Uzun zamandır buraya gelmiyordum. Nasıl gidiyor? Vücudu değişen bayanlar var mı? . Ben ailemin yanına gittim. Herkes beni çok beğendi he he

Merhaba. Uzun zamandır buraya gelmiyordum. Nasıl gidiyor? Vücudu değişen bayanlar var mı? . Ben ailemin yanına gittim. Herkes beni çok beğendi he he

Evet azcık bende değiştim stlleks değişti nerdeyse 10 kız değişti sanırım:KK16: Fotolarımaa bakk gıııı :KK9::KK9::KK9:

Bu arada çok pis kaçırdım yemeği..

yağlı yağlı 450 grm kanat yedim 5 dilim turşu 2 bardak kola.... Sabah tadelle :KK30:

X