Porselen Dilerimizin fotorafn ekip, paylamaya var msnz?

sildim fotoğraflarımı...hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşalr bu kaplama nasıl oluyor anlamadım ben.benim dişlerim biraz geriye doğru.azıcık öne aldırabilmem mümkünmü bu yöntemle acaba.birde fiyatlar nedir bi yardımcı olsanız

arkadaşalr bu kaplama nasıl oluyor anlamadım ben.benim dişlerim biraz geriye doğru.azıcık öne aldırabilmem mümkünmü bu yöntemle acaba.birde fiyatlar nedir bi yardımcı olsanız

içe doğru mu demek istiyorsun canım? ben 2 sene önce iki dişimi 500 tl ye yaptırmıştım..

ewt cnm içe doğru azıcık öne doğru olabilirmi diye düşünüyorum ama iki dişle bitmez benimki bütün ön dişlerim olurmu acaba.nasıl yapıyorlar dişleri çekip yeni dişmi yapıyorlar biraz açıklarmısın cnm ya.merak ediyorum biraz saçma gelebilir ama

ewt cnm içe doğru azıcık öne doğru olabilirmi diye düşünüyorum ama iki dişle bitmez benimki bütün ön dişlerim olurmu acaba.nasıl yapıyorlar dişleri çekip yeni dişmi yapıyorlar biraz açıklarmısın cnm ya.merak ediyorum biraz saçma gelebilir ama

Canım niye öne doğru istiyorsun ki bence hafif içe doğru veya düz inen dişler daha hoş ve daha estetik..seda sayan gibi dişlek görüntü pek estetik gelmiyor bana..kendi dişini biraz zımparalayıp üzerine kendi dişinin renginde beyaz dolgu yapıyorlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
anladım.çok diil zaten cnm dişlek gibi olmıcak ama benimkide geride duruyo işte.estetik açıdan çok kötü bir görüntü yok ama biraz öne çıksa hiç fena olmazdı.biraz lükse giriyo tabi şu an

anladım.çok diil zaten cnm dişlek gibi olmıcak ama benimkide geride duruyo işte.estetik açıdan çok kötü bir görüntü yok ama biraz öne çıksa hiç fena olmazdı.biraz lükse giriyo tabi şu an

Benim diş çene yapım düzgün sayılır ama biraz içe doğru olmasını isterdim..İçe doğru olan dişler daha hoşuma gidiyor nedense..:asigim:

benimki de öyle ama şöyle anlatayım .herkesin oval olurya diş sırası benimki kare gibi.önle dümdüz köpek dişleri diye tabir ettiğimiz dişlerle aynı sırada yani
bunun düzelması mümkünmüdür.yada kaç dişle düzzelir.

benimki de öyle ama şöyle anlatayım .herkesin oval olurya diş sırası benimki kare gibi.önle dümdüz köpek dişleri diye tabir ettiğimiz dişlerle aynı sırada yani

Muayene olman lazım canım,ona göre karar verilir....Hiç fikrim yok malesef...

cnm ben düzeliyor diye bi,iliyorum şimdi o kadar gelişti ki herşey yeter ki paran olsun ama bi kere yaptırıosun sonuçta acımamak lazım paraya ben 10 dişimi 2.5 mılyara yaptırdım ama şimdi çok memnunum doğal duruyo ben seviyorum kimse anlamıyor gerçi resimlerde farketmiş ama yakın çekim olduğundan olabilir

bende yaptırdım ama koymaya korkuyorum... çok kötü oldular.. o kadar belli ki kaplama oldukları... hem de bu ikinci yaptırışım... hele ilki proselen tabak gibiydi :KK43:

cnm çok üzüldüm senin adına... o kadar zorluğu çekiyorsun günlerce ağrıların oluyor yemek yiyemiyorsun bi yaptırıosun istediğin gibi değil şanssızlığına denk gelmiş geçmişş olsunnn

ben de çok memnunum dişlerimden gerçekten çok ama çok doğal duruyorlar...okuldaki arkadaşlarımın hiçbiri anlamadı hepsi sen de bir değişiklik var falan dediler ama dişlerimi yaptırdığımı anlayamadılar...daha yeni yaptırdım zaman zaman sızlamalar oluyor ama doktorum normal olduğunu söyledi...üst dişlerimdeki sızılar geçti alttakileri daha sonra yaptırmıştım sanırım onlarda birkaç gün içinde geçer...

digital_2_31_1.jpg

arkadaşım burda internetten bulma resimler değil kendi resimlerimizi paylaşıyoruz... sende kendi internetten değil kendi dişini koyarsan seviniriz kimseyi kandırmamaış oluruz:enbuyukkk:

ben de çok memnunum dişlerimden gerçekten çok ama çok doğal duruyorlar...okuldaki arkadaşlarımın hiçbiri anlamadı hepsi sen de bir değişiklik var falan dediler ama dişlerimi yaptırdığımı anlayamadılar...daha yeni yaptırdım zaman zaman sızlamalar oluyor ama doktorum normal olduğunu söyledi...üst dişlerimdeki sızılar geçti alttakileri daha sonra yaptırmıştım sanırım onlarda birkaç gün içinde geçer...

en kısa zamanda senınde fotonu bekliorus cnm o sızlamalar bendede oluyor arada ama bende çok memnunummm

süslücüm dişlerin mükemmel ötesi bi şey olmuş bende ön 4 dişime istiorum ama aşağı yukarı kaça yaparla bi bilgin varmı

normal porselen yaptırırsan 100 150 arası cnm zirkonyum kaplama yaptırırsan 200 300 arası benimki zirkonyum tşk ederim=)

normal porselen yaptırırsan 100 150 arası cnm zirkonyum kaplama yaptırırsan 200 300 arası benimki zirkonyum tşk ederim=)

cnm benım ustten 4 dişime ihtiyac var ama doktor duzgun olan dıslerımıde kesecegını ve tanesıne 250 eur alacagını soyledı yanı tam 10 tane diş bana hemen hemen 6 mılyara fılan mal olucak cok geldı yaptırmadım valla :umursamaz:

wuwwww cnm çok pahalı söylemiş başka dr gitseydin araştırsadın valla afyonda fiyatlar böyle sıradan bi dr da gitmedim yanlış anlama cnm benim ama ona yaptırma ben altlarıda yaptırıcam ben 12 tanesini istedim dr hayır dedi sağlam dişlerini yapmam görüntü için o dişlere kıyamam kaplama iyi bişey değil sonuçta kendi dişin gibi olmaz dedi 8 tanesine zor ikna ettim düzgün olan dişlerini felan sakın ellettirme şimdi o kadar doğal yapıyorlar ki belli bile olmuyor kıyma o dişlerine ne olursa olsun kendi dişin yazık değil mi o dişlere para için yapılmamalı böyle meslekler nasıl vicdan var bu insanlarda anlayamıyorum...

wuwwww cnm çok pahalı söylemiş başka dr gitseydin araştırsadın valla afyonda fiyatlar böyle sıradan bi dr da gitmedim yanlış anlama cnm benim ama ona yaptırma ben altlarıda yaptırıcam ben 12 tanesini istedim dr hayır dedi sağlam dişlerini yapmam görüntü için o dişlere kıyamam kaplama iyi bişey değil sonuçta kendi dişin gibi olmaz dedi 8 tanesine zor ikna ettim düzgün olan dişlerini felan sakın ellettirme şimdi o kadar doğal yapıyorlar ki belli bile olmuyor kıyma o dişlerine ne olursa olsun kendi dişin yazık değil mi o dişlere para için yapılmamalı böyle meslekler nasıl vicdan var bu insanlarda anlayamıyorum...

evet cnm haklısın yaa bende 250 eur duyunca noluyoruz yaa dedım kızdım,bide 4 dişim eğri diğerleri düzgün ama onlarıda kesicem diyo dedim neden duzgun dişi kesiyosunuz ki mumkun olabıldıgınce az diş kesmesi lasım bi hekim olarak ama o gülüş yayı diye dişi var onden 4 taneyı duzeltınce aynı sevıyeye gelsın dıye onlarıda kesmem lazım dedi mum gibi bişiler yapıstırdı dişlerime böle olcak dedi hem hiç beğenmedim hem fiyat uçuk geldi,ozaman metal destekli yapayım onunda tanesine 200 TL alırım dedi yani 10 diş 2 milyar + işçilik bende metal destekli istemedim illa ki zirkonyum kaplama istedim daha dogal ve guzel cunku baska bir doktora gittim oda zirkonyuma ne gerek var ön dişlerde zirkonyum kullanılmaz full porselen yapcam dedi,alt çenemdeki dişlerim hele sözkonusu bile değil şuan 6 milyar ben nerde bulurum hiç sorma bu diş konusundan çok çektim gitmediğim doktor kalmadı:çok üzgünüm:

X