Porselen Dilerimizin fotorafn ekip, paylamaya var msnz?

ayy cnm nıe yapılmazmıs on dıslere zırkonyum benım onlere oldu ıste bakma sen onlara ya burda normal porslen 100 120 bence zırkonyum yaptır bı kere yapılıo sonucta guzel olsun ama pahalı dr lara gıtme cnm bosuna para verme bu zamanda kolay mı 6 mılyar felan aman haa sakın olelerıne kaptırma para

ben de arka dişlerime yaptırdım onun da resmini çekemem ki...CADIARZU

=) olsun artık cnm güle güle kullan dişlerini

süslücüm bence dişlerin şahane olmuş kaç gün sürdü toplam muayene tedavi vs. birde ne kadar tuttu?

benım 1 ayda bıttı cnm zırkonyum oldugu ıcın 4 defa prova yaptık tam emın olduktan sonra asıl dıslerı yaptılar ben 10 dişi 2.5 milyara yaptırdım ama normalde tanesi 300 350 bız sureklı gıttıgımız ıcın 250 e yaptı uzun surdu benim ama normalde bu kadar uzun surmez ben tatıle gıtmek zorunda felan kaldım sarktı bıraz yoksa 15 gunde herseyı ıle bıter. teşekkür ederim bu arada cnm

Son düzenleyen: Moderatör:
evt kızlarrr bu kadar mıyızzz?????

süslücüm yemek yerken et filan ısırırken zor oluyomu.. çok hissediyo musun...

bide kaplarken çok mu küçülttüler dişlerini..

cnm hiç bi zorluk olmuo benim kendi dişimden farkım yok çok memnunum ben. hani çocukların dişleri olur ya cnm ne çok küçük ne normal diş gibi arasında bırakıolar

benimde yaptırmam lazım. hem sorunlu beyaz değiller hemde kırdım ucunu ama anca sonbahara yaptırabilirim. zaten aşırı korkuyorum diş doktoruna gitmekten

benimde yaptırmam lazım. hem sorunlu beyaz değiller hemde kırdım ucunu ama anca sonbahara yaptırabilirim. zaten aşırı korkuyorum diş doktoruna gitmekten

aslında yaptırmak yerine dişlerini beyzlaştırabiilirsin cnm kırılan yeri farkettirmeden yapabılırler ama çok sorunluysa yapılması iyi olur dr karar verir ona korkma cnm hissetmisun ki bişi sadece dişleri törpülerlerken ses rahatsız ediyor beni baka bi korkum olmuyor benim duymuosun sonuçta=)

süslücüm güle güle kullan dişlerini,dişlerim kaplama olsa bnde ekler seni yalnız bırakmazdım:icecream:
2 milyara çok iyi yaptırmışsın canım ya,nerde yaptırdın bunu peki?

cnm ben düzeliyor diye bi,iliyorum şimdi o kadar gelişti ki herşey yeter ki paran olsun ama bi kere yaptırıosun sonuçta acımamak lazım paraya ben 10 dişimi 2.5 mılyara yaptırdım ama şimdi çok memnunum doğal duruyo ben seviyorum kimse anlamıyor gerçi resimlerde farketmiş ama yakın çekim olduğundan olabilir

canım tanesi 250 ye gelmiş.zirkon için çok ucuz. zirkonu benim eşim 250 euroya yapıyor ki normali bu zaten. senin ki metal destekli seramik olmasın

canım tanesi 250 ye gelmiş.zirkon için çok ucuz. zirkonu benim eşim 250 euroya yapıyor ki normali bu zaten. senin ki metal destekli seramik olmasın

eşiniz laminate veneer'in tanesini kaça yapıyor birde gingivoplasti'yi ne kadara yapıyor
ayrıca 10 diş laminate veneer olucak hepsi beraber ne fiyat'a ve ne kadar zamanda yapıyor canım???

valla kırk yıl düşünsem böyle bir topik göreceğim aklıma gelmezdi arkadaşlar

hyr cnm eminim zirkonyum olduğuna anneminki metal kaplama farkımız baya büyük belki eşinin çalıştığı yerden kaynaklanıyordur pahalı olması?

çocukken bi düşmem hem burnuma hem dişlerime zararı oldu çok dikkat etmek gerekiyor ne burun ne diş kolay değil herşeyin bi zorluğu var ama nefes alamıyorsunuz yıllarca ağzınızdan nefes alıyorsunuz ameliyattan sonra burundan almaya alışmak gerçekten çok zor oluyor

süper olmuşşş darısı başıma benim de yarın 4 dişim daha çekilcek :KK43: ama benm zirkonym değil .. normal kaplama

X