Prof. Dr. İsmail Kuran hakkında bilgi

merhaba ben ismail kuran'a göğüs büyütme ameliyatı oldum. inanılmaz memnunum ve herkese tavsiye ederim. çok profesyonel ve yetenekli bir uzman ve asla sahte bir şey yapmıyor. başka kimseye yaptırmayı düşünemem. daha önce burnumuda ismail beye yaptrm ve ondanda çok memnun kaldım.

kimse liposakşın olmadı mı ismail beye ölecem araştırmaktan eşim acıyo artık bana yeter hayatım ameliyat olacaksın işte karar ver yedin kendini diye:) yardım acil yeter artık n'lur

çok detaycı, ilgili ve başarılı biri olduğunu düşünüyorum.. hastanın isteklerine çok önem veriyor.. ayrıca mesafeli ama gayet sıcak ve güleryüzlü.. bir doktorda daha ne olsun..:)

Son düzenleme:
İsmail Bey'e burun ameliyatımı da oldum 2 gün önce. Çok insani bir şey yaparak sondalı tampon koydu ve nefes alma konusunda hiç zorluk yaşamadım, zaten ertesi gün tampon alındı. Hiç morluk olmadı henüz, şişlik de yok, sadece alçının sıkıntısı var. Eli çok hafif sağolsun.
İlk ameliyatımdan sonra burun tıkanıklığı olmuştu da o yüzden tekrar ameliyat oldum. Nefes alıyorum nefes, Allah'a şükür!..

Listen sana mail atmıştım ama burda şimdi bazı detayları gördüm..Çok geçmiş olsun diyorum tekrar..Senin adına çok ama çok sevindim..Darısı herkesin başına..

kızlar ısmail bey burun ameliyatlarını ne kadara yapıyor ve hangi hastanede? bilen varsa yazabilir mi?

İsmail Bey'e burun ameliyatımı da oldum 2 gün önce. Çok insani bir şey yaparak sondalı tampon koydu ve nefes alma konusunda hiç zorluk yaşamadım, zaten ertesi gün tampon alındı. Hiç morluk olmadı henüz, şişlik de yok, sadece alçının sıkıntısı var. Eli çok hafif sağolsun.
İlk ameliyatımdan sonra burun tıkanıklığı olmuştu da o yüzden tekrar ameliyat oldum. Nefes alıyorum nefes, Allah'a şükür!..

Selam Listen..bende 6 hafta kadar once Ismail beye ameliyat oldum, hakikaten ameliyat sonrasini cok rahat gecirdim. dogru dzgun morluk bile olmadi. Ama burnumdan memnun degilim hakikaten bir degisiklik yok on taraftan. bekliyorum braz zaman gecmesini ama hafif hafif endiseleniyorum. sende durum nasildi? ameliyat sonrasi aylarda cok degisiklik olgumu?

cevabin icin simdiden sagol canim.

canım burnunun şekli nasıl oldu memnun msun ?

Arkadaşlar sanırım forum üzerinde İsmail Kuran'la en son görüşen benim :)
Beşiktaş Fulya'da mükemmel kaliteli bir yerde TerraceFulya da geniş bir yer tutmuş.
Burun estetiği için görüştüm kendisi ile. Kesinlikle dalga geçer gib bakmıyordu yüzüme bunu açıkça söyleyebilirim. Rahatlıklar hemde.
Üstelik biraz araştırdım Plastik Cerrahi Derneği diye bu sektörün bir derneği varmış ki İsmail Kuran orda Genel Sekretermiş.
Prof. Dr. olduğunuda öğrenince işindeki ciddiyetinin sebebi ortaya çıktı.:1rolleyes:

merhaba mutlumutlu
bende bu mayıs ayında ismail kuranla ameilyat icin gorustum ancak bana kendisi farklı fiyat verdi ve daha sonra telefonda asistanı farklı fiyat verdi bende bunun üzerine o dönemde vazgeçmiştim.. acaba senden ne kadar fiyat aldılar .. yazmanda sakınca yoksa bilmek isterim çünkü artık kesinlikle yaptırmak istediğime karar verdim...

İsmail Bey 'e burun estetiği oldum. Oldukça hafif bir eli var kendisinin.
duygularda.jpg

Selamlar,

Bana sonucun nasıl olduğunu soranlar olmuş. 1.5 yıl geçti, hala çok memnunum.

DR. İSMAİL KURAN fulyada terrace fulya center 1 de iyi bir doktor cerrahpaşa mezunu, fiyat olarak sormadım ama ortalamada aynı :)

ismail beye ameliyat olanalr hala memnunmusunuz?
Ameliyat sonrası agrınız oldumu.Burnunuz istediginzi gibi oldumu?

yaklaşık 1 sene önce ameliyat oldum. Rahat nefes alıyordum muayenelerde de deviye değildi burnum. Ameliyat sonrası nefes alamaz oldum burnumdan. Ne bir travma oldu ne yamuk yattım ne bir şey, ki konumum gereği sürekli hastanedeyim kontrollerimi de daima yaptırdım ama artık septumum sağa deviye ve nefes alamıyorum. her allahın günü içimden küfrediyorum:)

merhaba arkadaşlar, ben 5 kasım da ismail kurana burun ameliyatı oldum, şu konuda hepinizle hemfikirim ki gerçekten eli çok hafif, ne morluk, ne şişlik , ne de ağrım olmadı. Ancak genel olarak çok beğenilse de burnumda çok fazla değişiklik yok gibi geliyor , bir de kemiğin törpülendiği yer sanki az törpülenmiş gibi, yani kemerim yok olmamış da azalmış gibi :KK43:( Cidden çok bunaldım , ağlayıp duruyorum ama ilk alçı açıldıüında sanki daha ufak ve kalkıl bir burundu , sonradan nasıl büyür ve kemerlenir aklım almıyor ??? Daha önce bu tarz bir sorun yaşayan varsa noolur yardımcı olsun bana , cumartesi günü kontrolüm var ve o güne kadar tecrübe sahibi olanlardan yardım bekliyorum ...

Merhabalar,

ben ismail kuran ile yaklaşık 3 yada 4 ay önce görüşmüştüm

muayene ücreti 200 Tl alınıyor, ama ameliyat sonrası kontrollerde ücret alınıyor mu bilemiyorum,
bana doktor 4000 Tl + hastane ücreti olarak bir 1200 birde 1800 gibi iki rakam söylenmişti (iki farklı hastane fiyatı)
yani ameliyat toplamda 5500-6000 Tl civarlarındadır. tabi 2012 fiyatlarda artış yapmışmıdır bilemiyorum,

benim durumum görüşmeyle kalmıştı, burnumun orta kemiğinde eğrilik var ama hala araştırma yapıyorum bir türlü cesaret edip artık olucam diyemiyorum :KK43:

sağlık dolu günler

X