Prof. Dr. İsmail Kuran hakkında bilgi

yaklaşık 1 sene önce ameliyat oldum. Rahat nefes alıyordum muayenelerde de deviye değildi burnum. Ameliyat sonrası nefes alamaz oldum burnumdan. Ne bir travma oldu ne yamuk yattım ne bir şey, ki konumum gereği sürekli hastanedeyim kontrollerimi de daima yaptırdım ama artık septumum sağa deviye ve nefes alamıyorum. her allahın günü içimden küfrediyorum:)

Bnde deviasyon var insallah duzelirim

benim bir arkadaşım ,düzeltme ameliyatı yaptırdı ismail beye , burnu gerçekten çok güzel oldu.

İsmail Kuran'a ilk ameliyatımı 2009 yılında yaptırdım. Burnum düşük ve büyüktü. Ancak burun kanatlarım normaldi. Burnumun icinde ne varsa olduğu gibi görünmüyordu. Şikayetlerimi ameliyattan sonra belirttiğimde bu burun normal büyüklükte bir bucuk sene daha küçülecek Simdi küçük olsa o zaman yüzünde burun kalmaz derdi hep. Sonuc olarak küçülmemiş aksine büyümüş profilden aşırı kalkık, burun deliklerimin ici görünen, delikleri ayıran perdenin ortada sarktıgi yüzüme asırı büyük bı burun yaptı.ortasi da kocaman bı top zaten. Sivrilestirse azıcık laf etmicem. Sonra 2011 e geldik kabul etti berbat bı bütün yaptığını ikinci ameliyatı yapalım dedi. Burun kanatlarıma ek yaptı greft yani. Orta perdeyi biraz da yukarı çekti. Kolumellayı yani. Sonuc olarak ilk ameliyata oranla burun ici daha az görünüyor ama yine karşıdan profilden siyah siyah kocaman burun deliklerim görünüyor. Ve yine coook büyük yaptı burnumu. Gören herkes estetik hatta başarısız bı estetik olduğunu anlıyor. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum açıkcası. Bu Kadar ünlü iyi bı doktor nasıl bana boyle burunlar yaptı. Anlamış değilim. Asla ama asla tavsiye etmiyorum

Öncelikle ameliyattan istediği sonucu alamayan, beklentilerinin karşılamayan düzelmek bir yana eski halini bile özleyen insanlara çok çok geçmiş olsun umarım düzelme olur ya da 2. operasyonlarla isteklerinize kavuşabilirsiniz.

İsman KURAN a yurtdışından gelen kuzenim ameliyat olmuştu. ben burnunu beğenmedim hatta hiç bir değişiklik olmaıdğını söyledim erkek burnu olduğu için böyle dedi :=) Ama erkek burnu bile olsa adı üstünde estetikse ifadesini güzel yönde değiştirecek daha hoş bir burun olması gerekmez mi? Daha sonra nefes sorunu da yaşayınca tekrar Türkiye' ye gelip içinde şişen etleri küçülttü galiba 2. işlemi ben de tam olarak bilmiyorum ama halen nefes sorunu yaşıyor Avrupa da nem fazla olmadığı için çok daha zorlanıyomuş nefes alma konusunda.Ama hakkını yememek lazım eli cidden çok hafif kuzenimin çok ağrısı olmadı morluk ya da şişlik de uzun sürmemişti.Ameliyat sonrası dönemi çok rahat geçti yani. ama şekil olarak da fonksiyonel özellikleri olarak da ben çözülen bir sorun görmedim.O yuzden uzun süreden beri doktor araştırdığım halde kendisini hiç değerlendirmedim.

Farklı fiyatlar konusunda da sadece asistanı fiyat söylüyormuş yardımcılarıyla konuşuluyormuş, fiyatlar konusunda kendisi konuşmuyormuş diye duydum.Prof. olması konuyla ilgili derneklerin birinde bşk yardımcısı ve ya genel sekreter olması insanı etkiliyor cidden ama bıçak altına yatıp morarıp şiştikten sonra sonuctan da her türlü memnun olmak isterim. Hem gördüğüm hem de okuduklarım kadarıyla hastalarının bir kısmı her iki konuda da şikayetçiler.

İsmail Kuran ' a burun ameliyat yaptırmış olan varmı kızlar.?Ben hala araştırma içindeyim:)
fiyat bilen varsada yazsın arkaşdaşlar :a.s.

Merhaba, ben 8 sene önce İsmail Bey'e yaptırdım burun ameliyatımı. Ne şişlik, ne ağrı, ne de morarma olmadı ve ameliyattan çıkar çıkmaz normal hayatıma acısız bir şekilde döndüm. Kendisi hem çok kibar, hem de çok anlayışlı biridir. 8 senedir nefes problemi de çekmedim. Burnumun eski halinin fotoğrafı yok ama şuanki halini sizlerle paylaşmak istedim. Kemikli ve uzun bir burnum vardı, şu anki halinden çok memnunum. Ayrıca birçok doktor burnu alt kısımdan keserek ameliyat yapıyor ve iki burun deliği arasındaki çizgide ameliyat izi görünüyor, ismail bey'de böyle bir iz olmuyor (içten keserek yapıyor sanırım).

Merhaba, ben 8 sene önce İsmail Bey'e yaptırdım burun ameliyatımı. Ne şişlik, ne ağrı, ne de morarma olmadı ve ameliyattan çıkar çıkmaz normal hayatıma acısız bir şekilde döndüm. Kendisi hem çok kibar, hem de çok anlayışlı biridir. 8 senedir nefes problemi de çekmedim. Burnumun eski halinin fotoğrafı yok ama şuanki halini sizlerle paylaşmak istedim. Kemikli ve uzun bir burnum vardı, şu anki halinden çok memnunum. Ayrıca birçok doktor burnu alt kısımdan keserek ameliyat yapıyor ve iki burun deliği arasındaki çizgide ameliyat izi görünüyor, ismail bey'de böyle bir iz olmuyor (içten keserek yapıyor sanırım).

CNM super olmuş 25 mesajdan dolayı sana yazamıyorum ama bnce snn burnunun alt kısmı ztn düzgünmüş ustunde mi oynama yaptı? eski halinde koyma şansın var mı :)

Merhabalar,
Fotodaki burun çok güzel görünüyor gerçekten , çok doğal. Bende burun ameliyatı için İsmail Bey i düşünüyorum. Bu yıl içinde İsmail Bey Eameliyat olan arkadaşlar yok mu acaba..? Başka doktormu araştırmalıyım.?? Daha önce kendisine göğüs ameliyatı yaptırdım(2 yıl önce) ve çok memnunum fakat burun için bazı yorumlzrdan sonra emin olamadım, ama tabi memnun olanlarda var.
Son dönemlerde ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim , önümüzdeki günlerde görüşmek istiyorum lütfen..!
Şimdiden teşekkürler..

Merhaba,
Sanırım sonuçlardan memnun olmayanlar daha çok bu siteyi kullanıyor , memnun olanlar zaten mutlu oldukları için gerek duymuyorlar mı acaba..? Yanılıyor muyum.? pek yorum göremedim 2013 e ait. yada kimse burun ameliyatı yaptırmıyor mu artık....

Foto görebilmek için 25 mesajı tamamlamak gerekiyormuş sanırım. Birileri benimle konuşursa doldurabilirim yoksa kendi kendime sohbet edeceğim. .:)

Selam,
Şu an 4 yorumum varmış ,fotoları görmek için daha çok yolum var :KK43:
son dönemde İsmail Kuran a burun ameliyatı olmuş birilerinin tecrübelerini paylaşmasını diliyorum...:KK43:

Merhaba arkadaşlar,

İsmail kuran.a 5 kasımda ameliyet oldum.Bende amelıyat olmadan önce çok araştırdım çokta yorum bulamadım.Bundan dolayı deneyımi mi paylaşayım dedım.Amelıyat üzerinde 2 hafta geçti ve amelıyat olmamış gibiyım.Şişliklerim çok az ve morluk sadece tek gözümün altında uafık bir yerde oldu oda bandajları alınca gördüm.Amelıyat sonrası ne agrı çektim nede herhangi bir zorluk.Sadece amelıyat sonrası narkoz midemi çok bulandırdı,oda benım reflüm olduğu için.Burnuma gelince gerçekten doğal ve guzel oldu.Ucunu kaldırmadı,bazıları yapıyor kaydırak gibi ucu sivriliyor.Benımkı hiç öyle değil.Görenler sanki burnun önceden böyleymiş gibi duruyor dedı.Bu arada burnumdakı problem ıçren eğrılık vardı ve dıştanda kemerliydi.Amelıyat olacak arkadaşlar hiç korkmayın gerçekten çok rahat geçiyor.Ve eğer burun amelıyatı düşünüyosunuz iç rahatlığı ile ismail kuran.a gidebilirsiniz.Şimdiden geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar,

İsmail kuran.a 5 kasımda ameliyet oldum.Bende amelıyat olmadan önce çok araştırdım çokta yorum bulamadım.Bundan dolayı deneyımi mi paylaşayım dedım.Amelıyat üzerinde 2 hafta geçti ve amelıyat olmamış gibiyım.Şişliklerim çok az ve morluk sadece tek gözümün altında uafık bir yerde oldu oda bandajları alınca gördüm.Amelıyat sonrası ne agrı çektim nede herhangi bir zorluk.Sadece amelıyat sonrası narkoz midemi çok bulandırdı,oda benım reflüm olduğu için.Burnuma gelince gerçekten doğal ve guzel oldu.Ucunu kaldırmadı,bazıları yapıyor kaydırak gibi ucu sivriliyor.Benımkı hiç öyle değil.Görenler sanki burnun önceden böyleymiş gibi duruyor dedı.Bu arada burnumdakı problem ıçren eğrılık vardı ve dıştanda kemerliydi.Amelıyat olacak arkadaşlar hiç korkmayın gerçekten çok rahat geçiyor.Ve eğer burun amelıyatı düşünüyosunuz iç rahatlığı ile ismail kuran.a gidebilirsiniz.Şimdiden geçmiş olsun.

Selam Ccicek,
Tecrübeni paylaşmana çok sevindim. Memnun kaldığına da sevindim. Fotoğrafını görmeyi çok isterdim, ama nasıl ulaşabilirim ki sana bilemedim? :KK43:

Merhaba arkadaşlar,

Selam Ccicek,
Tecrübeni paylaşmana çok sevindim. Memnun kaldığına da sevindim. Fotoğrafını görmeyi çok isterdim, ama nasıl ulaşabilirim ki sana bilemedim? :KK43:

X