Prof. Dr. İsmail Kuran hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar,

İsmail kuran.a 5 kasımda ameliyet oldum.Bende amelıyat olmadan önce çok araştırdım çokta yorum bulamadım.Bundan dolayı deneyımi mi paylaşayım dedım.Amelıyat üzerinde 2 hafta geçti ve amelıyat olmamış gibiyım.Şişliklerim çok az ve morluk sadece tek gözümün altında uafık bir yerde oldu oda bandajları alınca gördüm.Amelıyat sonrası ne agrı çektim nede herhangi bir zorluk.Sadece amelıyat sonrası narkoz midemi çok bulandırdı,oda benım reflüm olduğu için.Burnuma gelince gerçekten doğal ve guzel oldu.Ucunu kaldırmadı,bazıları yapıyor kaydırak gibi ucu sivriliyor.Benımkı hiç öyle değil.Görenler sanki burnun önceden böyleymiş gibi duruyor dedı.Bu arada burnumdakı problem ıçren eğrılık vardı ve dıştanda kemerliydi.Amelıyat olacak arkadaşlar hiç korkmayın gerçekten çok rahat geçiyor.Ve eğer burun amelıyatı düşünüyosunuz iç rahatlığı ile ismail kuran.a gidebilirsiniz.Şimdiden geçmiş olsun.[/QUOT. Fotograflarini özelden gönderebilirmisin lütfen bide ücreti ne kadar

Kizlar benide araniza alin!!! Yardiminiza ihtiyacim var. Resimlerinizi görmek istiyorum!!! Ben iki defa ameliat olmus ve hüsrana ugramis birisiyim. Bu sefer isinde iyi olan bi doktor bulmaliyim. Yardim edin lütfen!!!:KK43:

Neden sikayetciziniz Ismail kuranda? Dogal oldugu icinmi? Kusurlu oldugu icinmi? Bize bildirin kizlar bizde ona göre hareket edelim , lütfen , Rica ediyorum

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır burun ameliyatı için doktor araştırıyorum ama hala bir karara varamadım. Doğal ama biraz da iddealı bir burun istiyorum. İsmail Kuran ı bu konuda tavsiye edebilecek tecrübeli birileri var mı acaba.? Son zamanlarda burun ameliyatı olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen .lütfen lütfen..!

Baris cakir tavsiye etti tatlim! Sonra ona bi kiz ameliat oldu. Burnunu hic begenmedim ondan sonra ona ameliat olmaktan vazgectim!

Selamlar,
Ben kendisine revizyon ameliyatı oldum, hem burun hem meme için. İkisinden de pek memnun değilim. 5 sene oldu, burnumun üst kısmı iyice küçüldü, ucu ise çok sert ve büyük kaldı, top gibi, estetik olduğu belli oluyor. Başkası yapsa nasıl olurdu bilmiyorum tabii. İyi şanslar!

Merhaba,
Ben ve annem İsmail Kuran'ın 2-3 yıllık hastasıyız. Dolgu botoz, fraksiyonel laser, termage gibi uygulamalar yaptırdık. 7 ay once bir darbe sonucu burnum yamulunca hemen arastırmadan kimseye danısmadan kendisine gittim. Ve çok pişmanım. Hem piyasaya göre ücreti fazla, hemde 3 ay arayla 2 ameliyat yapmak zorunda kaldı en son mayıs ayında ikinciyi oldum. ve ona ragmen hala burnum düzelmedi. 7 ay oncesine kadar düzgün olan burnum düzelmeyince senin yüzün yamuk asimetri sorunun var dedi. Hiç kendisine yakıstıramadım 3 yıllık hastası olmama ragmen tavrını. Hatta ilk ameliyatta burnumun ucunu düşürdü. Onu da düzeltemiyo. Velhasıl iyi arastırın. Yüz bu saklanacak yer de değil. Aksi takdirde benim gibi defalarca revizyona girmek zorunda kalırsınız. İlk ameliyattaki hatası yüzünden yamuk burunla en sz 9 ay daha dolanmak zorundayım. Ve baska doktora düzelttiricem.

X