Psikolojimi bozdu

rawfood

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2019
12
2
Eski sevgilim psikolojimi bozdu kizlar.
Bir asagiliyor bir yüceltiyordu. Dengem bozuldu resmen. hem seni kim isterki diyor hems enin gibisini kacirmam benim olacaksin diyordu. Ertesi gün veya hosuna gitmeyen birsey olunca yine birton hakaret yiyordum.
Fizigim hakkinda ileri geri konusmalar yapti. Benim özgüvenimi yerle bir etti.
Üzerine aile icerisinde olan iliskilerimide bozdu. Su su akraban senin hakkinda bunu bunu diyor diyip kendisi o kisiyle görüstü görüsüyor mesela suan bile hala.
Hangi erkek eski sevgilisinin akrabasiyla görüsür? Yasiti bile degil hemde karsi cinsi. Hele ki kendisi gelip gelip senin hakkinda sunu sunu diyor seni bana kötülüyor dedikten sonra gidipte kendisi o kisiyle konusmak ne demek?
Ne demek o akraban benim ailemi arayip senin namusuna camur atiyor. Neymisim ben kardesim!!!
Bir insan nasil sürekli 180 derece fikrini zikrini degistiri?
Ben kimlere cattim böyle?

Yoluma bakmak istedikten sonra heryerden engelledikten sonra fake hesap yagmuruna tutuldum bir yil boyunca. Rahat birakmadi beni.
Kimseyle olamazsin evlenemezsin dügünunü basarim ederim diyordu.
Bana bu tarz kabaliklar okadar cok geldi ki artik kendi aklimdan süphe edecek duruma geldim. Benmi uyduruyorum diye. Deli miyim diye. Kendisi surekli delisin diyordu ayrica bana. Duygularimi bile yok saydi sindirdi susturdu. Duydugum seylere yanlis duydun dedi vs.. sen unutkansin dedi.
Icime okadar inceden islemis ki. Hatirladigim seylerden bile emin olamadim biri bana birsey sordugunda bilmiyorum diyordum. Patronum mesela gecen yil hakkinda birsey sordu bana ..kendimden okadar süpheye düsmüsum ki emin degilim dedim. Patron sonra yanima gelip anlattiginda farkina vardim dogru hatirladigimin. Sadece o P*c yuzunden kendimden supheye dustugumu. Masus düsürüldügümü.
Cök kötüyüm ben. Düzeliyorum derken suanki hayatima nasil etki ettigini görüyorum yasadiklarimin. Zihnime islemis ..paranoyaklasmisim. Kendi ailemden dahi suphe edecek duruma gelmisim. Kimseye güvenme birtek bana güven diyordu..sen safsin seni gömerler üzerine toprak atarlar diyordu.
Kusmak istiyorum ...midem bulaniyor böyle biriyle görüstügüm icin.
Birde sana komplo kurmuslar diyor yahu! Biri onu aramis beni kötülemis herseyimi biliyorlarmis...
Ozamanlar gülüyordum. Beni kötüleyenlere inaniyorsan ozaman benimle görüsme diyordum. Ki en mantiklisi bu. Ama okadar oyununa agina bagladi ki beni resmen cikamadim olaylarin icerisinden.
Tehtitlerinden korktum ayrilmadim. Acidim ayrilmadim..zira kendini öldürmekle tehtit ediyordu. Sonra basima bela olur güzellikle ayrilayim dedim ayrilamadim. Akil vere vere bende akil birakmadi.
Allahin kara cahiline verdigim akillari bana karsi kullandi üstelik.
Saysam bitmez.
Seytan diyorki ver polise onlar icabina baksin. Zira bana kacak göcek islerinden bahsediyordu. Ama bulasmak da istemiyorum...hem ne malum yalan olmadigi. Beni cidden paranoyaklastirdi kizlar...bir insan nasil böyle olabilir ..
Birde ortada adammis gibi geziniyor. Ailesi ogullari iyi birseymis gibi sirtini sivazliyor. Birde akrabamla arami bozup kendileri görüsmeyi basladilar ailecek hemde. Cete gibi resmen. Saka gibi.
Bunca sacmaligin altinda ne aramam lazim veya aramam lazim mi birsey?
Akrabalarimin arasinda olmalari okadar huzursuz ediyor ki beni...
Cocugun ailesinden bir iki kisi benim akrabalarimla tanidik. Ama ayrildiktan sonra ailecek eklestiler resmen benim akrabamin birisiyle. Hangi cüretle yahu? Hadi ailesi neyse bu sere*size ne oluyor?

Resmen enerjimi emdi aklimi alt üst etti. Verdigim akilla ortada fink atiyor.
Seni kimseye kötülemem diyor kendisi ve ailesi..ama kendi akrabalarimdan duydugum sey benim onu rahatsiz etmem mis! Yok yaaa...!!!
Kizlar aklim durdu beynim calismiyor...paranoyak oldum bunlarin sonucu nereye varacak diye. Zaten dalga da gecti hala seni yatirmadilarmi diye.. nasil pisliklere bulastim bana akil verin ne yapsam ? Bazen birsey yoktur diyorum ruh hastasi magara cahilleri kendilerini aklamak icin ugrasiyorlar diyorum bazende korkuyorum aileme cevreme zarar verecekler diye. Kendime bile üzülemiyorum ve yasadiklarima aklimda kötü senaryolar kurmaktan.

Son düzenleme:
Sadist ruhlu bir insan için verilecek her akıl yetersiz kalacaktır. Tek diyebileceğim profesyonel destek almanız. Ailenize söyleyemiyorsunuz anladığım kadarıyla keşke anlatabilseniz ama şartları bilemiyoruz hic birimiz tabiki.

Haketmissin, ne işin vardı öyle adamla diyenler olacaktır yine. Burdan alabileceğiniz tavsiyelerin ötesinde bir durum bu. Sizin doktorlarla, avukatlarla,polisle iletişim kurmanız lazım. Uzaklaştırma kararı çıkartırmak için çabalayabilirsiniz.

Sadist ruhlu bir insan için verilecek her akıl yetersiz kalacaktır. Tek diyebileceğim profesyonel destek almanız. Ailenize söyleyemiyorsunuz anladığım kadarıyla keşke anlatabilseniz ama şartları bilemiyoruz hic birimiz tabiki.

Haketmissin, ne işin vardı öyle adamla diyenler olacaktır yine. Burdan alabileceğiniz tavsiyelerin ötesinde bir durum bu. Sizin doktorlarla, avukatlarla,polisle iletişim kurmanız lazım. Uzaklaştırma kararı çıkartırmak için çabalayabilirsiniz.
evet sonradan sadist mi oldum ne oldum bende taniyamiyorum kendimi.
daha dogrusu kendime olan saygimi yitirdikten sonra böyle oldum. haince benim kendime olan sevgim ve saygim alindiktan sonra böyle oldum. Bu cocuga yardim etmek ve ondan kurtulmak arasinda sikisip sadist oldum, evet.

Ailem biliyor. Biz sana dedik diyorlar. Psikologa gitmemi istiyorlar. Ki bende istiyorum..üseniyorum birazda gururuma yediremiyorum.

Bence gerçekleri görebilmekte seni iyileştirecektir.Herseyin farkindasin.
Bir ruh hastasindan kurtulmuşsun.

Burda herseyi anlatamiyorum. Ailemin haberi var tabiki akrabalarimin bazisinin da var.
Günlük hayatta kendim farkediyorum zaten verdigim örnekteki gibi psikolojimin bozuldugunu. Isin icinden kendimde cikabilirim dedim cunku psikolojik bilgilerim de var az cok.
Ama bu anlattigim aile benim akrabalarimin icine girip ortaligi karistiriyor. Zamaninda bu cocuk ve ailesi bana kendini iyi gösterdi. Senin arkandayiz dediler o akrabama karsi. Simdi de o akrabamin arkasindalar öyle diyorlar. Hayirdir yani ne oluyoruz? bi öyle bi böyle..amac nedir bunu anlayamiyorum.
Veya anlamam lazim mi? Beyinsizler diye sallasam mi?
Söyle birsey var ama... bu aile sürekli birilerini mahkemeye veriyor ve o tarz islerle geciniyorlar. O akrabam ile bende bi tarz kargasaya girdik ki beni mahkemeye verecegini söyledi belirli araliklarla. Ki bu cocuk bana ozamanlar sahitler vs hazir artik sana kimse inanmaz diye gülüyordu.

Bunlari yasadigim zamanlar algilayamiyordum komik geliyordu bu cocuk bana...biryandan da hirpalanmistim. ama pesimi birakmayinca tedirgin olmaya basladim.

evet sonradan sadist mi oldum ne oldum bende taniyamiyorum kendimi.
daha dogrusu kendime olan saygimi yitirdikten sonra böyle oldum. haince benim kendime olan sevgim ve saygim alindiktan sonra böyle oldum. Bu cocuga yardim etmek ve ondan kurtulmak arasinda sikisip sadist oldum, evet.

Ailem biliyor. Biz sana dedik diyorlar. Psikologa gitmemi istiyorlar. Ki bende istiyorum..üseniyorum birazda gururuma yediremiyorum.

Yanlış anladınız ben o adam için sadist dedim. Sizin kendinize yaptığınız ise mazoşizm malesef.. Bunu yapmamak için de destek almak kadar normali olabilir mi? Nasıl ki kolumuz kırıldığında gidiyoruz gitmemeniz anormal olur, psikolojimiz bozulduğunda da gitmeliyiz.

Yanlış anladınız ben o adam için sadist dedim. Sizin kendinize yaptığınız ise mazoşizm malesef.. Bunu yapmamak için de destek almak kadar normali olabilir mi? Nasıl ki kolumuz kırıldığında gidiyoruz gitmemeniz anormal olur, psikolojimiz bozulduğunda da gitmeliyiz.

karistirdim pardon :KK70:
yalniz sonradan öyle oldum o duruma düstüm diyelim. yoksa suan zaten hickimseye bana öyle davranmasina izin vermem. O cocugun yaptiklari söyledikleri kendi karakterini gösterir diye hic aldirmiyordum ozamanlar. Yani benimle ilgisi yok kendisi sorunlu diyordum. Ama iliskinin icinden cikamadim. Kendisine akil vermekle mesguldum maalesef. Boyle iliski yurumez vs diye kendini sev diye.
Ama kendisi o sirada beni kötülemekle mesgulmus ve verdigim fikirleri kendisindenmis gibi cevremize anlatmakla mesgulmus ögrendigim kadariyla.
Bana seni seviyorum vs derken arkamdan akrabalarima beni rahatsiz ediyor diyormus narsist gibi.
Yani anliyacaginiz benim adimida hayatimida aklimi da maf etti.
Onun ailesine gidip de rawfoodun namusu soyle boyle de diyen yokmus. Bunuda sonradan ögrendim. Beni yalanlar icinde bogmus kisaca. Ve neden niye yapti amac ne hayatimdan niye cikmiyor merak ediyorum ...

Bir ara bana düsmanimsin diyordu. Gülüyordum ciddiye bile almiyordum ama baya öyle göruyör ...daha önce hic boyle bir insan ile karsilasmadim saskinim

Burda herseyi anlatamiyorum. Ailemin haberi var tabiki akrabalarimin bazisinin da var.
Günlük hayatta kendim farkediyorum zaten verdigim örnekteki gibi psikolojimin bozuldugunu. Isin icinden kendimde cikabilirim dedim cunku psikolojik bilgilerim de var az cok.
Ama bu anlattigim aile benim akrabalarimin icine girip ortaligi karistiriyor. Zamaninda bu cocuk ve ailesi bana kendini iyi gösterdi. Senin arkandayiz dediler o akrabama karsi. Simdi de o akrabamin arkasindalar öyle diyorlar. Hayirdir yani ne oluyoruz? bi öyle bi böyle..amac nedir bunu anlayamiyorum.
Söyle birsey var ama... bu aile sürekli birilerini mahkemeye veriyor ve o tarz islerle geciniyorlar. O akrabam ile bende bi tarz kargasaya girdik ki beni mahkemeye verecegini söyledi belirli araliklarla. Ki bu cocuk bana ozamanlar sahitler vs hazir artik sana kimse inanmaz diye gülüyordu.

Bunlari yasadigim zamanlar algilayamiyordum komik geliyordu bu cocuk bana...biryandan da hirpalanmistim. ama pesimi birakmayinca tedirgin olmaya basladim.

karistirdim pardon :KK70:
yalniz sonradan öyle oldum o duruma düstüm diyelim. yoksa suan zaten hickimseye bana öyle davranmasina izin vermem. O cocugun yaptiklari söyledikleri kendi karakterini gösterir diye hic aldirmiyordum ozamanlar. Yani benimle ilgisi yok kendisi sorunlu diyordum. Ama iliskinin icinden cikamadim. Kendisine akil vermekle mesguldum maalesef. Boyle iliski yurumez vs diye kendini sev diye.
Ama kendisi o sirada beni kötülemekle mesgulmus ve verdigim fikirleri kendisindenmis gibi cevremize anlatmakla mesgulmus ögrendigim kadariyla.
Bana seni seviyorum vs derken arkamdan akrabalarima beni rahatsiz ediyor diyormus narsist gibi.
Yani anliyacaginiz benim adimida hayatimida aklimi da maf etti.
Onun ailesine gidip de rawfoodun namusu soyle boyle de diyen yokmus. Bunuda sonradan ögrendim. Beni yalanlar icinde bogmus kisaca. Ve neden niye yapti amac ne hayatimdan niye cikmiyor merak ediyorum ...

Hayat sizin kimin girip çıkacağına siz karar verirsiniz, sizi zorlasa da bile sonuç sizin elinizde yani:) bunları yazmanıza bile gerek yok inanın ,düşünecek bir şey değil. Boşverip yolunuza bakın :dua:

Hayat sizin kimin girip çıkacağına siz karar verirsiniz, sizi zorlasa da bile sonuç sizin elinizde yani:) bunları yazmanıza bile gerek yok inanın ,düşünecek bir şey değil. Boşverip yolunuza bakın :dua:

beni cevreme kötü ilan etmese yoluma koyulmustum zaten.
milleti kendi sacmaliklarina inandirmis. yeni iliskim maf oldu bu yüzden.

Kendiniz için yazdıklarinızı tekrar okudugunuzda tedavi almaniz getektigini siz de fark edeceksiniz. Ağzı bozuk birisiniz, bozuk bir cevrede yasiyorsunuz, actiginiz diger konu gay mi sorusu ve orada yazdiklariniz sizin artik dogru degerlendirme yapamadiginizi gosteriyor, bu konuda ayni seyleri tekrar tekrar yazmissiniz lutfen bir psikologla gorusun çunku sizin de dediginiz gibi sinirleriniz bozulmus ve bu yansiyor.

Nasil insanlardan bahsettiginizi anlayamadim baskalarini mahkemeye verip bundan geciniyorlar demissiniz, eski sevgiliniz hakkinizdakileri anlatmakla sizi tehdit ediyor ve bundan korkuyorsunuz belki de aciga cikmasini istemediginiz seyler var bu nedenle savciliga sikayet edemiyorsunuz.

O kadar zor mu eski sevgiliyi hayatinizdan çikarmak, size kotu davranan akrabayla gorusmemek, agzi bozuk arladasinizin cinsel hayatini merak etmeyip zarar goruyorsaniz uzak durmak, bunlari yapmak o kadar zor mu?

X