Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

GÜNAYDIN CNM SABAH hemen tartilma bence aksama dogru tartil farki görürsün
:KK64: ben öyle yapiyorum ya yürüyüsten sikildim :KK51: bugün farkli biseyler yapiyim diyom
:KK62:

:KK19:

GÜNAYDIN CNM SABAH hemen tartilma bence aksama dogru tartil farki görürsün
:KK64: ben öyle yapiyorum ya yürüyüsten sikildim :KK51: bugün farkli biseyler yapiyim diyom
:KK62:

:KK19:

bu saatlerdeki kiloma göre de fazlayım, pazt günü bildirimi yaptım sonra verdiğimi geri aldım sanırım
uzun süreçte azalsın da 1-2 günlük değişimleri takmayalım artık napalım

pufy bence hiç üzülme canım ya
eski kalabalık yok ama motivasyon aynı bence.
kalan sağlar bizimdir yani
zaten son haftamız, ha gayret :nazar:

selam kizlar, i$e gitmeden hemen menümü yazayim dedimm, yine berbat tabiki

sahur

2 köfte büyüklügünde balik pane
1 ka$ik bezelye
yarim dilimden az fazla ekmek
1 kk peynie
1 çay ka$igi nutella

selam kizlar, i$e gitmeden hemen menümü yazayim dedimm, yine berbat tabiki

sahur

2 köfte büyüklügünde balik pane
1 ka$ik bezelye
yarim dilimden az fazla ekmek
1 kk peynie
1 çay ka$igi nutella

hiç de berbat bi menü değil.. tmm çok dengeli değil ama öyle çok kötü de değil
kendine olumlu msj ver canım ya, bedenimiz etkileniyo bundan

bi tek nutella var yemesen iyiymiş, ben de güllaç yiyorum kaç gündür
napalım yani yediysek yedik:KK53::KK53:

akşam 45 dk tempolu yürüdüm, iftarda ve sahurda birer dilim güllaç yedim, yürürken yakyığım kalori 1,5 dilim güllac ediyo :KK70:
yarım dilimi yanıma kar kaldı yani :KK1:
güllaç yemesem sporla yağ yakardım ama napalım

Son düzenleme:
Reglim bitti çok şükür dün sahura kalktım cok yedim sanki:KK43:

Dün sahurda
Biraz ezogelin-mercimek corbası
yarım tabaktan fazla makarna yemişimdir :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
cacık
2 lokma simit
bol su

kızlar gece babamla sahur yapmak zorunda kaldım oruç tutmicak olmama rağmen yalnız kalmasın diye=)
sahurdan önce meyve salatası yemiştim.
sahurda da sadece biraz peynir ve domates yedim. bir de bi haşlanmış yumurta.

sabah kalktığımda yarım muz yedim ve işimz vardı dışarı çıktık biraz da yürüdk.
eve gelince bi kaç saat sonra da muzun geri klaan yarısını yedim. bu arada muzlar epey küçük zaten =)
snra erkek ark.ımla çıktık dolaşmaya biraz da onla yürümüşl oldum =)
sonra baktım çok acıktım eti form mısır patlak disklerinden 3 tane yedim.
sonra da olduğumuz yerden eve yürüyerek geldik geri.
şmdi de su içicem iftarda bzmkilerle otururm gene sofraya ama az yerim en azından o saatte.

şimdilik her şey yolunda gayet, winsor buns and thig bir de pop pilates back attack.i yapıcam videolarla. ikisi beraber yarım saat falan sürüyo.
keişke birazcık enerji bulabilsem de sporumu yapıp ter atsam...

Son düzenleme:
Bugün önce uyanınca yeşil çayımı içtim :KK68: Sonra kahvaltıdan önce 500 adım yaptım Leslie'yle

Kahvaltı(11:00)

1 yumurta(hiç yağsız,tavada.Üstüne acı biber serpilmiş)
25 gr kadar çemensiz pastırma

Ara(13:00)
1 porsiyondan az nesfit
5 gram ceviz

Leslie ile 1 mil yaptım .

Öğle(15:30)

1 kase çorba
3 kaşık cacık
2 orta boy dilim pastırma

Akşama da karpuz yiyeceğim sadece .Ve tabi sonra yeşil çay:KK8:

Karın ağrım olduğu için spor yapamadım pek,2 gündür hep 3 mil yapardım bugün ancak 1 mil oldu.Bir de iştahım var tabi regl sağ olsun ama ona rağmen çok abartı yemiyorum sanırım.

bugünün spor hasılatı:
winsor buns and thigh 20 dk
pop pilates back attack 10 dk
pop pilates muffin top meltdown 12 dk
leslie 1 mil, bıraktım çünkü daha sabah cıpcıp yaptım bi de sabah kalkıp sporumu yapar duş alırım çok sık olucaktı yoksa=)
biraz da karın kaslarımı çalıştırmak istiyorum, hatta body shaper aletimle mekik çekmeye gidiyorum şimdi=) uzuuuuunca bi aradan sonra yeni başliycağım için en fazla 100de bırakırım. haydi kızlar sporraaaaa!:KK64:

Haklısınız kızlar motive tam siz oldukcaa iyi ki varsınız :21: Bu arada ramazandan sonra benimle olmak isteyene ses gelmedi daha :KK14:

-Bide şey dicektim kızlar leslie tarzında bel,bacak vs. videoları var mı kızlar? O tür videolara nasıl ne yazarak ulasabilirim?Ya da siz biliyosanız link atar mısınız? Simdiden teşekkür ederiim.

İftar menüm;

1 kepçe yarmalı yogurt (corba kıvamına getirmeden yedim)
1 adet (etli) biber dolması - minicik-
2 adet -etli- kabak dolması -kücüktü yine-
yarım patates -yemeyecektim ama normal boyutunun yarısını yedim- 'bol yogurtlu'
Bol salata

kızlar 2-3 gündür yatılı misafirim vardı vakit bulup giremedim özledim ya bu arada bugün oruç degilim pzt tartildım yine aynı geldim 70.1 bugün yediklerim
ögle
salata
yaprak sarmsı
AKŞAM İSE
1kase yogurt çorbası
3yemek kaşıgı güveç
1kase hoşaf

Bu arada bazılarından duyuyorum 1 sa yada 30 dk boyunca ip atlayanlar varmış.Nasıl atlıyorlar merak ediyorum ? Bugün deniyim dedim 1 dk zor güc 10-15 sn dinlene dinlene atlayabildiiiim :KK37:

Bu arada bazılarından duyuyorum 1 sa yada 30 dk boyunca ip atlayanlar varmış.Nasıl atlıyorlar merak ediyorum ? Bugün deniyim dedim 1 dk zor güc 10-15 sn dinlene dinlene atlayabildiiiim :KK37:

aynen canım ya ben de aklıma geldikçe 100-150 tane atlayıp bırakıyorum günde 4-5 kez aklıma geliyo genelde =) ama ara ara dediğim gibi, mesela izlediğim film reklama girince, su içmeye kalkınca vesaire..

kızlar bu arada pop pilates videolarına dadandım iki gündür, hareketler başlarda zorluyo ama hemen hissediyorsunuz çalıştırdığını. ben callanetics.ten çok sıkılmıştım son zamanlarda işkence gibi geliyodu şimdi alternatif olarak bu hareketleri yapıcam her bölge için ayrı videolar var genelde her bir bölge için 10-15 dk arası videolar. alternatif birşeyler ararsanız işinize yarayabilir. özellikle love handle/ muffin top denen, türkçe karşılığını tam bilmediğim bölgesel sorun için ideal gibi hareketler. ( hani kot sıkınca yanlardan taşan yağlar var ya o kısımlar, iğrencim dimi haha )

kızlar bu arada pop pilates videolarına dadandım iki gündür, hareketler başlarda zorluyo ama hemen hissediyorsunuz çalıştırdığını. ben callanetics.ten çok sıkılmıştım son zamanlarda işkence gibi geliyodu şimdi alternatif olarak bu hareketleri yapıcam her bölge için ayrı videolar var genelde her bir bölge için 10-15 dk arası videolar. alternatif birşeyler ararsanız işinize yarayabilir. özellikle love handle/ muffin top denen, türkçe karşılığını tam bilmediğim bölgesel sorun için ideal gibi hareketler. ( hani kot sıkınca yanlardan taşan yağlar var ya o kısımlar, iğrencim dimi haha )

Bana linklerini verir misin tatlım ramazandan sonra baslıcam bende ya da iftardan sonra :86:

selam kizlar iftarda tek bir çe$it yemek vardi

iftar

2 küçük domates
yarim porsiyon manti

ara
çikolatali kek
çok az cips

hiç de berbat bi menü değil.. tmm çok dengeli değil ama öyle çok kötü de değil
kendine olumlu msj ver canım ya, bedenimiz etkileniyo bundan

bi tek nutella var yemesen iyiymiş, ben de güllaç yiyorum kaç gündür
napalım yani yediysek yedik:KK53::KK53:

akşam 45 dk tempolu yürüdüm, iftarda ve sahurda birer dilim güllaç yedim, yürürken yakyığım kalori 1,5 dilim güllac ediyo :KK70:
yarım dilimi yanıma kar kaldı yani :KK1:
güllaç yemesem sporla yağ yakardım ama napalım

mmmmm güllaç! bende çok istiyorum canim çok çekiyor ama yurt di$indayim hazirini satmiyorlar ama yapraklarini satiyorlar, ama ailemdeki hiç kimse sevmiyor bu yüzdende almiyoruz, annem al dedi ama alirsamda hepsini ben yiyecegim için cesaret edemedim, aslinda $eker yerine tatlandiriciyla yaparsam çok hafif bir tatli olur ama.. zatende i$tende firsat bulamam

ben 3 gündür hiç yürümüyorum 40 dereceye çikti sicaklik bu yüzden cesaret edipte 30 dk yürüyüp i$e gidemedim arabayla gittim ama yarin yürüyecegim in$allah :)
45 dk yürümen çok iyi canim

X