Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

Allah razı olsun delırmek uzereyım şu saçlarımın rengini nasıl açıcam dıe 2 gundur şampuanla 10 kez yıkadım açılmadı benim acil açmam gerek inş açılır....

sabun baya baya akıtıyor her yıkamada akdığını görebiliorsunuz..

siyahı bilmem ama benim koyu kumral olan saçlarım su anda çok açık kumral sarıya yakın kuaför çok koyu boyamıştı böylece akıttım

ben de kuaföre sormuştum yok öyle bi şey dedi ben de denedim benim da kahve olan saçım halaen açılmadı şimdi açıcı aldım onla açıcam hafta sonu kel kalmaktan korkuyorum:84:

ben beyaz sabuun cok faydasini gördüm
herkese tavsiye ederim
tabii saclar kkuruyor ama en azindan boyasi akiyor :KK70:

Beyaz sabunu 1 haftadır deniyorum rengim solmaya başladı kabartma tozunu duydum bana yardım edin siyah saçlarımı koyu kızıl veya şarap kızılı istiyorummm

Arkadaşlar sabunu 1 haftadır deniyorum oksidasyon ve kabartma tozunu duydum bilgi verin nasıl uygularım gerçekten oluyomu yardım edinn saçlarımı siyahtan kızıla çevirmek istiyorum ama yardıma ihtiyacım var:18:

Canım aynı konudan bende sıkıntılıyım. Saçlarım tamamen sarıydı dengem bozuldu gıttım kakao kahve yaptım.Oda guzel oldu hem çok güzel kapattı sacım tek renk oldu hemde yakıstı ama bende SARI mı ıstıyorummm :KK43: Ama ben 1 kere boyadım sacımı sımdı boya aktı karmel yada bal kopugu rengınde sacım sende bıraz bekle acılıyor akıyor zaten bırde beyaz sabun akıtıyormus onu uygularsan daha ıyı olur. Ama altta sarı varsa akıyor mutlaka ustekı renk.

sabunu kullandıgımızda boyamadan önceki halinemi dönüyo arkadaşlar acil yardım ne olur?siyah benm saçımda ne renk olcak akınca

kızlar saçımı bir hafta önce kızıl kestane ile bakırı karıştırıp boyadım ama nasıl olduysa siyah oldu :S güneşte biraz kızıllaşıyo sanki ama fotograflarda SİMSİYAH CIKIYO :KK43: hiç yakışmadı

nasıl kurtulcam ben bu renkten.. acık kahve istiyorum... ama saçımı yıpratmadan nasıl döneceğim bu renge:KK43:

oksidan felan kullanıp açsam AÇILIRMI... sonra Üstüne istediğim rengi alıp boyarım yeterki açılsın tabi YIPRANMADAN ://///:KK59:

Siyah boyayı akıtmak için sabunla yıkayıp saçlarınızı keçeye dönüştürmeyin, hem normalden iki kat daha fazla saç kremi kullanmak durumunda kalıyorsunuz, kesenize zarar.

Kepeğe karşı etkili olan şampuanlar da siyah boyayı çok güzel akıtıyor, ben saçlarımı 2010 haziran da sarı yaptım tabii karamel rengi tuttu sonra dipleri geldikçe sarı dip boya yaptım öyle öyle sarardı gitti, bundan 1,5 ay önce l'orealin 07 kumralını boyadım çok güzel bir kahve oldu ama yedi aydır sarı ve sarımtrak saç rengi kullanmaktan sıkıldığım için gittim voila iki kutu siyah inci boya alıp siyaha boyadım. Herkes bayıldı hep böyle yap diyenler oldu ancak ben saçlarımı bir daha boyamamak için böyle çok koyu bir renk tercih etmiştim.

Neyse gelelim konuya, ben 22 Şubat ta boyamıştım saçlarımı şimdi kepeğe karşı şampuanla yıkıyorum haftada bir defa ilaç kullandığım için saçta yağlanmayı geciktiriyor bu yüzden sık yıkayamıyorum ama sade suyla dururlarken su kahverengi şampuanla yıkarken masmavi aktığını görüyorum suyun. Etkili şampuanlarda güzel akıtıyor boyayı önceden ışık altında simsiyah olan saçım şimdi ışıkla beraberber bakır renginde parlıyor hatta kulak kenarlarım ve perçemimimn bir kısmı alacalı bir kahveye dönüştü bile.

gliserin ve sitrik asit içeren saç şampuanları veya kremleri de saç boyasını akıtır mesela...:KK68:

kızlar lutfen yardımcı olur musunuz? benim saçlarım senelerdir kendi rengimdi. gidip balyaj yaptırdım bi kaç ton açığı cok sırıtmıyor ama sevmedim bu rengi eski saçlarımı istiyorum, bu arada oryal kullanmadılar acarken sacımı sadece boyadılar sizce bu sabun kullanma işi bana da uygun mu, kullanırsam boyam akar kendi sacımmı cıkar yoksa sacımın rengi tamamen acılırmı. sacımı bir daha kesinlikle boyamak istemiyorum başka önerisi olan var mı lütfen yardım edin

benim sacimda ne kizil nede siyah renk var. orta kahveye acik kahveye falan boyamistim. ama yikadikca rengi soluyor sanki kizil gibi duruyor yinede kizillik oluyor. bende sabunla yikayip boyanin akmasini istiyorum. simdi sac akti diyelim. altindaki kendi sac rengimizmi cikicak ortaya? lütfen cevap:KK49:

saçını açmak isteyen arkadaşlar palette IL 1 yoğun açıcı var onu kullanın ben simsiyah olan saçlarımı bu şekilde açtım çok güzel bakır rengi oldu ama üstüne kumral boyadım siyaha yakın koyu kızıl oldu,sinirlerim tepemde bidaha açıcı kullanıcam :KK20:

saçımı önce zeytinyağlı doğal köy sabunuyla yıkayıp boyayı akıttım gerçekten beyaz sabun kadar kurutmuyor ama nette biryerde okudum uzman önermiş herhangi bir kepek şampuanıyla saçlarınızı yıkayın diyor boya pigmentlerini saçtan uzaklaştırma özelliği varmış sonrada saçlarınıza sürdüğünüz saç bakım kremlerinizle saçınızı kıremleyin yarım saat krem saçınızda dursun sonra durulayın denedim gerçekten süper boya aktı hem saçlar yıpranmıyor hemde güzel bir bakım oluyor umarım sizdede işe yarar açıcılar gibi kimyasal da değil daha güvenli ama boyayı akıtıcam diyede lütfen saçlarınnızı çok sık yıkamayın ne kullanırsanız kullanın sık yıkamakta saçın doğal dengesini bozuyor ve mümkün olduğu kadar ılık suyla yıkayın soğuğa yakın ayrıca fön kullanmamaya çalışın kullanacaksanızda çok sıcak olmasın arkadaşlar bunlarda saçı çok yıpratıyor:KK16:

Bir yerde daha söylemiştim ama sabun saçı çok yıpratır zaten ph dengesi de saç derisine uymuyor.kepek şampuanı her rengi akıtıyor saçtan ben çok denedim arkadaşlarım da denedi..

ama head and sholders clear gibi gerçekten kepek için üretilmiş şampuanlardan bahsediyorum..

saçımı bi defa sabunla yıkadım siyahın akması için biraz aktı ama saçlarım çok kötü oldular sanki plastik gibi. Sonra kremle falan geçti tabi de zor oldu biraz ve hala çok siyahlar.

Yaaa benim sacim kahverengiydi Sonra gittim zemini bal kopugu ve aralariyla uclari platin sari yaptirdim 2-3 ay oyle kullandiktan snra sacimi 2 kere koyu kestaneye boyadim 6-7 aydir boyamadim sacimin rengi biraz acildi ama yeniden actirmak istiorum beyaz sabun kullanirsam dipleride acilirmi yoksa sadece boyali olan kisimlarinmi rengi acilir???

Yaaa benim sacim kahverengiydi Sonra gittim zemini bal kopugu ve aralariyla uclari platin sari yaptirdim 2-3 ay oyle kullandiktan snra sacimi 2 kere koyu kestaneye boyadim 6-7 aydir boyamadim sacimin rengi biraz acildi ama yeniden actirmak istiorum beyaz sabun kullanirsam dipleride acilirmi yoksa sadece boyali olan kisimlarinmi rengi acilir???
5-6 aydır boyamadıysanız zaten saçınızda akıcak boya kalmamıştır kendi doğal saçınızada sabun yaramaz ama dipler boyasız ve kendi doğal rengiyse boyada saçınızı bir kaç ton açar uçlara uygun bir boyayla dip boya yapıp uçlara sürmeden ama yıkarkende şampuanla birlikte tüm saçı yıkayarak altlarla uyum sağlayabilirsiniz uçlar ne renk bilmiyorum ama doğal yoldanda papatya ıhlamur suyuyla yıkayıp güneşte biraz açılabilir kendi saçınız boyalı kısma oda işe yaramaz :KK69:

saçımın her yeri farklı renk olursa diye korkuyorum mecbur en iyisi kuaföre boyatmak ama oryalde saçımı mahvedicek neyse artık bakalım büyük ihtimal yine paraya kıyıp boyatırım :/ teşekkürlerrr

X