Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karşı Placenta Şampuan

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benim de saçlarım ince telli ,aşırı yağlanıyor.bana hangi şampuanı önerirsiniz?ne kullanacağımı bilemiyorum.her yıkamada da dökülmeler oluyor..

bende vichy nin şaç dökülmesine karşı etkili şampuanını kullanıyorum.Daha 1 ay oldu ama memnunum.Banada arkadaşım tavsiye etmişti onun da saçları eskisinden daha gür ve hemen uzuyo...fiyatı 27 milyon

bnde alıcam bu placento shampoo dan abimin saçlaıda çok dökülüyor oda bioxcin kullanıo artı bide prıorın die hap kullanıyor bir ay falan oldu kendisi saçlarım güçlendi dio ama bn bilemicem ...........

Ben gittim şimdi dermatoloğa muayene oldum.Otacının bitkisel şampuanına karışımlar yazdı evingen bepanthen falan da var bunun içinde bugün gidip alıcam ve 1 ay sonra kontrolo gidicem..Tüm şikayetlerimi anlattım böyle enteleyle cartla curtla oalcak iş değil arkadaşlar ben 2 haftadır kullanıyorum enteleyi daha beter yaptı valla paramda boşa gitti üstelikk..:KK43:(

cnm otacının hangi şampuanını verdi doktor sana?

ben kullanmistim placenta cok eskiden ama hicbir faydasini gormedim ya demek ki kisiden kisiye farklilik gosteriyo....
ustelik yaninda cok pahali olan bir ampul kullanmistim ve arti e vitamini takviyesi ama hicbir faydasini gormemistim ama sukur simdi duzeldi birsorun yok

bende suan dercos sampuanı kullanıyorum suan dokulme cok az azalmıs gıbı duruyor bakalım ne olucak doktor verdi bıde portogor veya evıgen al dedi ama alamadım cok pahalı ya kıslar eczanecıde bunları alma shermen dıye bıtkısel hap war onu wereyım dedı kafam karıstı bakalım suan sampuanı kulanmaya dewam edıyorum sızı haberdar ederım buarada kucucuk kutu 150 ml 35 ytl ve bır hafta oldu ve dıbınde hergun yıkıyorum sonumu hıc ıyı gormuyorum :KK43::KK43::KK43:

kıslar yanlıs yazmısım dercos degıl ducray sampuanını kullanıyorum suan doktor tavsıyesıyle...

bilmiyorum ama sanmam yane daha bırakadım ben bırakayıda düşünmüyorum canım :KK70:

benımde saclarım dokuluyordu ve cok sertlesmıstı tarayamıodum bıle babe yı onerdıler suan 3lu setını kullanıorm ve cok memnunum saclarım cok deıstı sızede onerırım..

Benim de saçlarım dökülüyordu ve placenta şampuanı kullanmaya başladım ve çok memnunum ben kaç yıldır kullanıyorum yeniden saç çıkartıyor

placenta şampuanı doktor bile kullanmamı söylemişti,hatta ben daha ilkokuldayken annem bana da kullanmış doktor tavsiyesiyle(ben hatırlamıyorum).yani kullanmak için şüpheye gerek yok.ben alıcam tekrar.eczanede geçen gün sordum 18 ytl dedi.bir yerde de 2 tane alana bir tane bedava seti vardı 38 ytl.seti alıcam kanımcayerimseniben

arkadaşlar benimde saçlarım çok dökülüyor hatta tepem açılmak üzere ben de gıda takviyesi alıyorum 2gün oldu kullanalı adı ınneov densite bu arada bu takviyeyi kullananınız var mı?

nişanlımda şikayeti sürekli saçalrı dökülüyor ona da alayım bakalım :))

kızlar ben de aldım ve geri verdim.saolsun geri aldılar.hıc memnun kalmadım.kupkuru yaptı.bı faydasını gormedim....

arkadaşlar benimde saçlarım çok dökülüyor hatta tepem açılmak üzere ben de gıda takviyesi alıyorum 2gün oldu kullanalı adı ınneov densite bu arada bu takviyeyi kullananınız var mı?

cnm inneov u ben de kullandım ama sadece bi kutu kullandım.etkisi için 3 kutu falankullanmak gerekiyo sanırım.bilmiyorum 1 ay kullandım hiç yararını görmedim sonra bi daha almadım.umarım sana iyi gelir cnm

k.gif
a.gif
y.gif
r.gif
a.gif
z.gif

peki bu şampuanı nezamandır kullanıyorsun benimde doğumdan sonra baya döküldü halada dökülüyor her yolu deniyorum ama fayda göremedim hiçbirşeyden

yane ben etkisini çok çabuk gördüm saçlarım eski haline döndü fakat şampuanıma çok fazla hint yagı attım sanırsam mahfoldu yeni bi şampuana geçmeyi planlıyorum.

arkadaşlar benim de annemin saçları çok fazla dökülüyor inanılmaz azaldı saçları şu anda saç dipleri gözüküyor bu hızla giderse yakınsa kel kalacak:KK43::a015: teşekkürler önerilerinize a.s.

canım öncelikle doktor derim ben

sonra bizim tavsiyeleriniz var kimisi yag karışımı bende placenta shapoo onu tavsiye ettim diger mesajlara bakarsan bi çözüm bula bilirsin sanırım. öptüm :eek:

ay benimde çok döükülüyo saçlarım ya.ve oldum olası saçlarım azdır.bi deneyelim bakalım.inşallah faydasını görürüm.

X