Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aslinda biraz katli kestirsen kakulunu yandan kestirsen zaten utkueslemin verdigi modele denk geliyor ben o model kestirebilirim hosuma gitti...

aslinda biraz katli kestirsen kakulunu yandan kestirsen zaten utkueslemin verdigi modele denk geliyor ben o model kestirebilirim hosuma gitti...

yarın kestireeğim.istersen resim gönderirim yine.karar vermene yardımcı olur belki.Tabi önce iyi bir kuaför bulmam lazım.10 yıllık kuaförümü de değiştirecem.Adam son ikidir beni resmen aradan çıkarıyor.Sonra da sonuç resimdeki gibi.Yeni kestiridm dün.Şaka gibi değil mi

dünmü kestirdin :44: zaten tanidik olunca bastan saviyorlar...en iyisi degistirmek...:KK66:

Ama biraz daha değişik bir model de olabilir doğrusu.Kısa olur uzun olur ama değişik olsun istiyorum.Şöyle beni havaya soksun bi saçtan ne çok şey bekliyorum ha

bazi insanlar fevri cikislar yapabiliyorda:)) dedigim gibi 18 19 :) MASSALLAH MASSALLAH:)

$2011-kisa-sac-modelleri-7.jpg

Gözüm hep bu tarza kayıyor

bu da en uyuz olduğum model ve benim saçlarım aynen böyle şuanda

Eki Görüntüle 271675

Gözüm hep bu tarza kayıyor

bu da en uyuz olduğum model ve benim saçlarım aynen böyle şuanda
bu model hos ama duz sac icin :)

sacinin bu modelle uzaktan yakindan alakasi yok bi kere kakul kesimin yanlis bence yada adam kesememis :) yandan kakul olmasi lazim ama senin sacini ayirdigin yerle kakulu yana ayirdigin yer farkli gibi :s

bu model hos ama duz sac icin :)

sacinin bu modelle uzaktan yakindan alakasi yok bi kere kakul kesimin yanlis bence yada adam kesememis :) yandan kakul olmasi lazim ama senin sacini ayirdigin yerle kakulu yana ayirdigin yer farkli gibi :s

Aynen tatlım adam öyle bir savsakladı ki 5 dk da falan kesti görüşürüz diyip gitti,fönü çırağa bıraktı uyuz

bence birdaha gitme o kuafore mahvetmis sacini...yeni bir musteri gelse nasil titrerler ama surekli gelen musteri ayagi alisti diye hep gelirler sanyor benim kuaforumde sacimi yakmisti sordugum halde birsey olmaz dedi ama yandi saclarim tabi kabul etmedi ama hala cilesini cekiyorum...baska kuafore gidiyorum artik sacimi boyicaktim mesela yipranmis bence boyama dedi ama baskasi olsa para kazanmak icin sesini cikarmazdi :KK66:

bence birdaha gitme o kuafore mahvetmis sacini...yeni bir musteri gelse nasil titrerler ama surekli gelen musteri ayagi alisti diye hep gelirler sanyor benim kuaforumde sacimi yakmisti sordugum halde birsey olmaz dedi ama yandi saclarim tabi kabul etmedi ama hala cilesini cekiyorum...baska kuafore gidiyorum artik sacimi boyicaktim mesela yipranmis bence boyama dedi ama baskasi olsa para kazanmak icin sesini cikarmazdi :KK66:

Bi de millete de öneriyorduk bi tek biz gitsek neyse.3 ay sonra arar artık

X