Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Valla kafama koydum yarın düzgün bir yer bulup şöyle güzel bir model kestireceğim artık toplamak istemiyorum.valla eşimin söyledikleri çok dokundu.Şu umutsuz ev kadınları var ya ordaki kadın gibi hissettim kendimi.Uzun saç takıntım vardı.Dün biraz kestirdim yarın biraz daha kestireceğim öyle daha kolay oluyor:KK66:Uzun saç ta bakmayınca ne işime yarıyordu anlamıyorum.

Valla kafama koydum yarın düzgün bir yer bulup şöyle güzel bir model kestireceğim artık toplamak istemiyorum.valla eşimin söyledikleri çok dokundu.Şu umutsuz ev kadınları var ya ordaki kadın gibi hissettim kendimi.Uzun saç takıntım vardı.Dün biraz kestirdim yarın biraz daha kestireceğim öyle daha kolay oluyor:KK66:Uzun saç ta bakmayınca ne işime yarıyordu anlamıyorum.
benim saclarimda hep toplu ve cok dokuluyor o yuzden acmak istemiyorum kestirince belki dokulmesi kesilir :) insALLAH iyi bir kuafore denk gelirsin :)sonuclari yaz buraya :)
Canım fikirlerin için teşekkür ederim.Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.İyi geceler
rica eederim canim iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN...:KK3:

cnm çok kısa kestirme pişman olabilirsin sonraa:18:

kahküllerin de var boynunda küt kestirirsen çok tatlı olur bence;hem düz fönle hem dalgalı haliylee:KK34:

$3m.jpg $katie-holmes-hair.jpg

bunun az daha uzunu gibi... çok tatlı

X