Doğal Saç Bakım Kürleri Saclariniz Yag Sürdükten Sonra Sizinde Dökülüyor Mu??

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ölü saçlarmıdır :S ya bütün saçlarım ölüyse mirmirmirmir:):) yaa şaka bi yana benimde baya dökülür hep töbe ederim ama asla vazgeçemem çünkü sora çok güsel oluyo :):)

b ç0k yaq saç derisinin qözenekLerini açar 0 yüzden saçLar ç0k döküLür arkadaşLar..

kızlar saçıma zeytinyağı ısıtıp sürdüm bu akşam, sürdüm yarım saat bekledim ve yıkadım gerçekten saçım çok döküldü ya çektikçe gelmeye başladı kremledim daha çok döküldü şimdi de kuruttum parlıyo ama bi daha sürmeyi düşünmüyorum benm saçlarım genellikle çok kurudur şimdide acaip yağlı görünüyo hani bi arkadaş demişti ya yağ sürdükten sonra hiç yağlanmayan saçım 2 günde bi yağlanmaya başlıyo artık diye o gerçek mi ya bende de olursa benneyaptımki

ßen cam tereßenti kullanıyorum 2 seferdir. 2sinde de sacım cok dökÜldü. normaLde de dökÜlüyor ßayagı. Ama ßu sefer 4-5 tel fazLa oLdu....

eğer saçlarını hergün taramıyorsan zaten onlar 2-3 günlük dökülüp fakat eline gelmeyen saçlardır. yani hani deniyor ya günde 100 tel normal. düşün yani 3 günün sonunda 300 tel eder bence bu yüzden gözünüze cok görünüyor olabilir??

Mecitefendi sac bakım yagını mutlaka deneyın..
icine bırde yılan yagı katın.
deneyıp de memnun kalan cok kısıyı bılıyorum.
bende yenı baslıcam... ama azım sart arkadaslar.
sac gurlesıyor parlıyor ve daha cabuk uzuyor.
ve tabıkı dokulmeyı durdurup yenı sac cıkarıyor.
tabı yınede sorumluluk almak ıstemem sengözlerimebaksanab
sız yınede aktarınıza danısın kafanıza yatıyosa alınyerimseniben

Son düzenleme:
bu arada cam terebenti bende kullanmıstım
hıc ıyı gelmedı dokuldu sacım kokusuda guzel degıl zaten:eek:klava:

arkadaslar bende bir kac kere yag karisimi uyguladim saclarima yani annem saclarim diplerine firca ile yada eldiven takip parmak uclariyla sclarimin diplerine yedirirdi. bende hic bir zaman fazladan dökülme olmadi anliyamadim sizi sadece bikere olmustu oda yagi galiba tamamiyle arindiramadim saclarim diplerinden o zaman cok kötü dökülme yapiyor
:çok üzgünüm:

arkadaşlar ben kuaföre sordum normalde iğrenç dökülen saçlar yağ sürünce iice dökülüodu yarardançok zarar verdi kuaför bana ben süngerle yapiorum gelenlere dedi çok fazla sürmek ii değil dedi yani sürerken abartmamak gerekiyor

evet benimde yag kullandıgımda hep dökülüyor özelliklede çamterebentinde acayip dökülmüştü bidaha kullanmadım:s

benımde yag surdukten sonra saclarım dokuluyor. ustelık yagı arıtmakta bı o kadar zaman alıyor ama yıne de duzenlı kullananlar cok faydasını gorduklerını soyluyorlar

ya yenısı cıkıyor her dokulen sac oyle kalsaydı kel kalırdık 1 ayda dokulsun saglamı cıkıyor yerıne

sac diplerini yumusatıorsa sac kremı gıbı bı etkı yapıo demektır. bendede aynı sorun var uzasın dıe sacıma surdugm sac bakım yagı sacımı dokuyor :KK43: o yuzden bıraktım artık.. ama yagımıda artık sadece uclara suruorum en azından uclar beslensın :) barselona dıe bı sac bakım yagı duydum baya taktır edılıor ama bu dokulme olayı yuzunde alıp almamakta kararsızım

uzun zamandır bitkisel yağlar kullanıyorum bende bir dökülme olmadı.
ama saç tipinden tipine değişr.

benim de dökülür, saçla çok fazla oynandığı için ve saçlarım yağlı olduğu için.

ben de bgn yaptım saç bakımı. diplere uzasın diye hint yağı sürdüm uçları kırıldı diye de uçlarına yumurta ile ısıtılmış zeytinyağı sürdüm. çıkartırken biraz zorlandım ama güzelce tarayıp kuruttuktan sonra çok güzel oldu... ama işte dökülme çok fazla napsam karar veremedim...

saçlarınız yağlıysa dökülme yapabilir.ve birde güçsüz saçların döküldüğünü biliyorum.yerine sağlamları çıkıcak üzülmeyin kaydirigubbakcemile3

yılan yağı kullandım baslarda cok memnundum,parlatıyordu ne güzel sonra 1 ayın sonunda ( her hafta kullandm ) ve saclarım 1 ayın sonunda akmaya basladı.dökülenleri inceliyorumda kökleri yok nerdeyse.cansız .ölü saclar sanırım.ama her elimi attığımda sacıma patır patır dökülüyor :O yaa bidaha denemeye cesaretim yok kafada sac kalmadı valaa.bende yaşayan sac yok galibaaaa :KK43:(((

özellikle uzun saclarda dökülme fzla oluyrsenağlamamevsimdende oluyor diyolar bu aylarda normal diyolar:uhm:

X