Doğal Saç Bakım Kürleri Saclariniz Yag Sürdükten Sonra Sizinde Dökülüyor Mu??

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben de yaklaşık bir aydır saçlarıma haftada 2 kez yağ uyguluyorum çok fazla dökülüyor. bir sitede okumuştum yağları kullanırken 6haftadan sonra bi 2 haftalık ara vermek gerekiyormuş saç yağlara alışmasın die. aklınızda olsun kızlar :bbo:

benm saclarım uzun evet ama döküldü döküldü bi tutam kaldı nerdeyse :gitme: sacımda boya var.fakat hiç saçıma ellemiyorum,maşa düzleştirici falan sırf dökülme dursun artıkk diye.ve söyle bişey var boyaya alışan sac devamlı boya ister diyorlar,ve ben coktandır boyatmadım.yakında dip boya yaptırmaya gidecegm.sizce böyle bi durum söz konusu olabilirmi? boyaya alışan sac boyanmayınca dökülürmü ? ki? bilmiyorumkismile

benm saclarım uzun evet ama döküldü döküldü bi tutam kaldı nerdeyse :gitme: sacımda boya var.fakat hiç saçıma ellemiyorum,maşa düzleştirici falan sırf dökülme dursun artıkk diye.ve söyle bişey var boyaya alışan sac devamlı boya ister diyorlar,ve ben coktandır boyatmadım.yakında dip boya yaptırmaya gidecegm.sizce böyle bi durum söz konusu olabilirmi? boyaya alışan sac boyanmayınca dökülürmü ? ki? bilmiyorumkismile
benimde aynı bushraa:çok üzgünüm:
saçlarım uzun boyalı ve çok dökülüyor
kuafore gitmiştim,salona bi müşteri geldi
saçlarının çok döküldüğünü anlatıyodu
kuaförümde boyaya alışan saç devamlı boya ister
dedi.ve ben 2 ayda bir boyatıyosam saçımı
4-5 aydır boyatmıyorum.boyatmadığımdan mı dökülüyo :gitme:

benimde aynı bushraa:çok üzgünüm:
saçlarım uzun boyalı ve çok dökülüyor
kuafore gitmiştim,salona bi müşteri geldi
saçlarının çok döküldüğünü anlatıyodu
kuaförümde boyaya alışan saç devamlı boya ister
dedi.ve ben 2 ayda bir boyatıyosam saçımı
4-5 aydır boyatmıyorum.boyatmadığımdan mı dökülüyo :gitme:

aynennn bende ona inanmaya basladım 3 ay oldu.özellikle boyatmıyorumki cok yıpranmasın.ama yok mahfoluyor iyce.hadi gel daha fazla gec kalmadan boyatalım :2: saclarım artık v seklinde altları kopuk kopuk,üst dolgun altlar dökül dökül 1 tutam kaldı.uzun demeye bin şahit lazım mafoldumben o tutamıda sactan sayarsak uzun işte :2:
bakalım boyatınca dökülme durcakmı.sadece dibimide degil genelinin rengini tazeletcem :2: of bu sarı sacın bakımıı offffff offff senağlama

bussra benimde saclarım kızıldı sonra dökülmeye basladı bi müddet sonra boyattım gercektn durdu gibi sende boyat bencebilmiyorumkismile

ben pek inanmıyorum arkadaşlar ya yok boyatınca dökülme durur yok dökülmesi dibi geldiğinden falan..değildir..benimde dökülüyor uzun zamandır hemde egzama olduğumu öğrendim doktordan mutlaka altta yatan önemli sebebi oluyor ...şükrediyorum ama bıktım dökülmesinden ne zaman eskisi gibi hiç dökülmücek diyorum akannehir

aynennn bende ona inanmaya basladım 3 ay oldu.özellikle boyatmıyorumki cok yıpranmasın.ama yok mahfoluyor iyce.hadi gel daha fazla gec kalmadan boyatalım :2: saclarım artık v seklinde altları kopuk kopuk,üst dolgun altlar dökül dökül 1 tutam kaldı.uzun demeye bin şahit lazım mafoldumben o tutamıda sactan sayarsak uzun işte :2:
bakalım boyatınca dökülme durcakmı.sadece dibimide degil genelinin rengini tazeletcem :2: of bu sarı sacın bakımıı offffff offff senağlama

2 kutu boya almadım ben uçlara yettiği kadarını sürcem artık:eek:klava:

bugün boyatıorum:lepi:

kızlar neden saçınızı boyayarak yazık ediyorsunuz.bence yapmayın hele hele dökülen saçı boyamak çok zararlı..benim inanılmaz güzel ve gür saçlarım vardı boyaya boyaya kalamdı nerdeyse..bende kötü görüntü olmasına rağmen aktığı halde sabrettim boyamadım şimdi tekrar kendi saçım çıktı ve boyadan bin kat daha güzel..tavsiyem boyayı en az 35 yaşından önce sürmeyin yazık etmeyin saçınıza..bu arada yağ karışımı yapıyorsanız temiz saça uygulayın ve asla taramayın sadece hafif masaj yapın.kaydirigubbakcemile2

2 kutu boya almadım ben uçlara yettiği kadarını sürcem artık:eek:klava:

bugün boyatıorum:lepi:

canımm boyattım benn :))))) vallaaahhiiiiiii akan saclarım durduu kafam kaşınmıyo artık veee yumuşak olduuu :))) yaa ben yıpranmasın diye sac aleti bile kullanmıyodum.kremleri denedim lavanta denedim.yemin ederim cok mutlu oldumm yaa durduu.akıyordu yaa resmenn şimdii normale döndü :)) arkadaslar boyalı saclar dökülüyorsa boyatın vallahi .
ve arkadaslar boyatmayın diyenlere diyorum : malesef bi kere bu işin içine grdim saclarım sarı,ve devamlı bakım istiyor .ve ben sarı daha mutlu hissediyorum kendimi ,yakıştığınıda düşünüyorum.ne yapayayım grdik bi kere bu işin içine girdik cıkamıyoruzz bilmiyorumkismile

kızlar neden saçınızı boyayarak yazık ediyorsunuz.bence yapmayın hele hele dökülen saçı boyamak çok zararlı..benim inanılmaz güzel ve gür saçlarım vardı boyaya boyaya kalamdı nerdeyse..bende kötü görüntü olmasına rağmen aktığı halde sabrettim boyamadım şimdi tekrar kendi saçım çıktı ve boyadan bin kat daha güzel..tavsiyem boyayı en az 35 yaşından önce sürmeyin yazık etmeyin saçınıza..bu arada yağ karışımı yapıyorsanız temiz saça uygulayın ve asla taramayın sadece hafif masaj yapın.kaydirigubbakcemile2
onu denemedim mi zannediyosun arkadaşım. 8-10 çeşit yağın karışımı olan mecitefendiyi aktardan alıp 2 hafta yaklaşık sürdüm hiç faydasını göremedim.boyattım mecburen genekaydirigubbakcemile2

canımm boyattım benn :))))) vallaaahhiiiiiii akan saclarım durduu kafam kaşınmıyo artık veee yumuşak olduuu :))) yaa ben yıpranmasın diye sac aleti bile kullanmıyodum.kremleri denedim lavanta denedim.yemin ederim cok mutlu oldumm yaa durduu.akıyordu yaa resmenn şimdii normale döndü :)) arkadaslar boyalı saclar dökülüyorsa boyatın vallahi .
ve arkadaslar boyatmayın diyenlere diyorum : malesef bi kere bu işin içine grdim saclarım sarı,ve devamlı bakım istiyor .ve ben sarı daha mutlu hissediyorum kendimi ,yakıştığınıda düşünüyorum.ne yapayayım grdik bi kere bu işin içine girdik cıkamıyoruzz bilmiyorumkismile
bende o gün boyattım büşracm eskiye nazaran dökülme azaldı benim saç derimde kaşınma yoktu zaten...:1closedeyes:

bende o gün boyattım büşracm eskiye nazaran dökülme azaldı benim saç derimde kaşınma yoktu zaten...:1closedeyes:

yani artık napıyoruzzzzz : düştük bu bataga ,bayanssulusmile artık sacımızın dökülmesini beklemeden boyatıyoruzzz hihoyyyt

bu sefer benim de fazla döküldü ama kafamda streç film vardı öyle uyuyakalmışım bi 3-4 saat havasızlıktan diye düşündüm ve çok üzüldüm zar zor saç çıkartıyorum çünnkü daha yeni tekrar dökülmesini istemiyorum!

bu sefer benim de fazla döküldü ama kafamda streç film vardı öyle uyuyakalmışım bi 3-4 saat havasızlıktan diye düşündüm ve çok üzüldüm zar zor saç çıkartıyorum çünnkü daha yeni tekrar dökülmesini istemiyorum!

canım boya varsa sacında ve boyatmadıysan ondanda dökülebilir.benimde dökülüyordu yağdan sandım ama boyasızlıktan olduğunu anladım boyatınca.ve bazı saçlara yağ yaramıyormuş.dikkat etyasakkelime

benimde dokuluyr ama son bahara girmeden once hep dokuluyr.
sac tipleri yumusuyor ve ondan dokuluyor tezine katiliyrm... sacimiza sert davranmayalim yeter.
ben iki aydir zeytinyagi ve badem yagini her hafta suruyrm sacima. surdugum yerler parliyr ama eskisinden tez yaglanmiyr sacim. Fakat surdugum yaglar sacimi henuz uzatiyr diyemem cunku iki ay oldu anca... anca bir kac sonra belli olur sonuc.

Benim de saçlarım yağlıyken çoook dökülüyor ama kendimi şöyle avutuyorum:

Ölü saçlarım gidiyor, diğer saçlarım güçleşiyor.

Bir de yağı çok bekletince de kopma yapıyor ama bizim dediğimiz daha sürdükten hemen sonra tararken olan kopmalar. ölü saç gidiyordur inş :)

canım boya varsa sacında ve boyatmadıysan ondanda dökülebilir.benimde dökülüyordu yağdan sandım ama boyasızlıktan olduğunu anladım boyatınca.ve bazı saçlara yağ yaramıyormuş.dikkat etyasakkelime

canım boya yok saçımda sırf bu yüzden boyatmayı bile düşündüm belki kesilir diye
ayrıca benim saç tipime yağların iyi gelmediğine karar verdim ben de bıraktım saçlarımı kendi haline şuan gayet iyiler uçlarına bakım yapıyorum sadece yoksa yağlar saç derimi tıkıyor sanırım biraz yağlıya dönük bi saç tipim var ondan sanırım

arkadaşlar benimki felaket şekilde dökülüyor yağ karışımından sonra koparak allahtan saçım gürde yoksa kel kalacam

X