Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bence burda sag ve ya sol derken artik bebegin kipirdadigi zaman oldugu yer deyilde dollenmis yumurtanin yani daha dol halindeyken rahime duserek yapistigi taraf deniyor.dogrumu anladim?

benim de bebişim hep sağ trarafımda ve erkek. pozisyon olarak da sağ tarafımda. Ben de bebeğin erkek olunca sağ tarafta olduğuna inandım. bakalım bi de kızımız olursa o zaman tam olarak anlayacağız :)

Arkadaşlar bu yeni döllenme sırasında sağ yada sol yumurtalıklara giren kramplarla ilgili birşey.. Elbette bebek büyüyünce yer değiştirebilir. Ama ben bunu çok kişiden duydum ve doğru oldugunu düşünüyorum.

evet bende aynen bu şekılde duymuştum ılk haftalarda benımde sag tarafıma kramplar gırıyordu ve oğlum olucak allahın ıznıyle tabıkı teadufte olabılır bılemıcem:)

bende sureklı sağda durduğunu hıssettım karnımda sağa dogru hafıf bı yamukluk bıle oluyordu erkek olacakmış bebişim

Kizlar dun ogrendim bebeyim kiz.benim belirtiler neredeyse erkek bebek belirtileriydi,demekki kisiden kisiye degisiyor.ama bence en dogru belirtilerden biri etden tiksindim hamile olunca.eti sevmek erkek bebek belirtisi. Goguslerim cok ama cok buyudu gogus uclarim genisledi ve ara sira biber surulmus gibi yaniyor

benim bebişte sağda şimdilik cinsiyeti belli değil, öğrenmemize de çooooook var:KK31:

ilk oğlumu hatırlamıyorum ama bunada sag yumurtalığımdan hamıle kalmışım.. emınım cunku
sag kasıgım ağrımıştı gun boyunca.. ve bebegımı hep sağda hıssettımm halada oyle..
ben buna ınanıyorum
tabıkı solda da erkek veya sağda da kız olabılıyor ama bu durum daha az...
yanı genellemeye vurulduğunda sag erkek sol kız durumu gerçek..!

bu sitede daha önce böyle bişeyi bende okumuştum ve bebısım sağımdaydı doktorda hep sağda buluyodu mınık kuşumu erkek dıye bekledim bende ama bugun bı prensesım olucagını öğrendim bazıları tutabılıyo tesadüf dıye duusnuyorum yada bızımkıler ıstısna :)

ben klomenle hamile kaldım sağ tarafta üç yumurtam vardı. ultrasonda bebeğim hep sağdaydı. kramplarım sağda. ilk hareketler sağda. şimdi iki ayım kaldı ve geldi sağ tarafa yerleşti resmen. ama bebeğim kız olacak.

Ben hamile
Oldugumu sag kasigimin agrisindan anladim. 13 haftadayim buyuk ihtimal kiz dedi doktor 16. Hafta kesinlescek bu tez dogrumu bakariz:))

Benim iki oglumda ilk ultrason kağıdına göre sol daydi 5 haftalik goruntulerine baktımda

Bebegim benim sag tarafimda ustrason kagitlari ve dr un kontrolunde surekli sagdan bakmasindan bebegimin sagda oldugunu biliyorum. cinsiyeti ise muamma 17. haftadayim ama iki farkli dr kiz/erkek dedi ikiside emin degill :KK16:

merhaba bende 2.gebeliğimin 14.haftasındayım. 1 tane oğlum var. herşeyden önce rabbimim yarattığının tırnağını bile yapamıyoruz o yüzden sağlık sağlık sağlık diyorum. evet ama gönlümden de 1 tanede kızımın olması. 1. ve 2. gebeliğim çok farklı oğlumda hiç bir sıkıntım olmadı kilo haricinde kendimi hamile bile hissetmedim ama bu hamileliğim çok farklı olduğu için ve birazda çevremdekilerin kızın olucak yorumlarıyla kız bebeğe kendimi çok adepte etmişim.Ama 14.haftamda dr erkek bebek deyince neler hissettiğimi tarif edemem.belki bana olumsuz yorumlarda yazıcaksınız bilemiyorum. şimdi yanılmış dr um yanılmış olabirmi acaba diye düşünüyorum.

merhaba bende 2.gebeliğimin 14.haftasındayım. 1 tane oğlum var. herşeyden önce rabbimim yarattığının tırnağını bile yapamıyoruz o yüzden sağlık sağlık sağlık diyorum. evet ama gönlümden de 1 tanede kızımın olması. 1. ve 2. gebeliğim çok farklı oğlumda hiç bir sıkıntım olmadı kilo haricinde kendimi hamile bile hissetmedim ama bu hamileliğim çok farklı olduğu için ve birazda çevremdekilerin kızın olucak yorumlarıyla kız bebeğe kendimi çok adepte etmişim.Ama 14.haftamda dr erkek bebek deyince neler hissettiğimi tarif edemem.belki bana olumsuz yorumlarda yazıcaksınız bilemiyorum. şimdi yanılmış dr um yanılmış olabirmi acaba diye düşünüyorum.
Benim 15. Haftamda dr.umuz cinsiyetine erkek dedi. 17. Haftamizda kiz.. Degisebilir hic belli olmuyor..

X