Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
valla olabilir.benim bebişim hep sağımda.ağrılarımda sğda oluyor.ve p.tesi öğrendik ki erkekmiş.k.validem de söylemişti zaten senin erkek olcak diye.çünkü onun 2 erkekte sağda durmuş hep.

benimm bebis ilk haftalarda sag tarafima acayi kramplar sokuyordu
ama iki aylikken silda bi balik kaymasi hissettim
ve suanda sagdaaa
karar verdim eve ultrason alicam :bbo:

Ya orasini allah bilir ama bunu bende çok duydum.benimde sağ tarafimnda herkes erkek diyor allah hepimize sağlikli hayirli evlatlar nasip etsin

yokk yaa bence bunlar tamamen tesadüf şeyler.bu spermlerle alakalı bişey,yumurtlaıklarla değil.hem iki yumurtalıkta aynı neden birine kız sperm gitsinde niye öbürüne erkek gitsin anlamadım yani.hem benim bebeğim sağımda ve kız :)

kiz pembosuumm sen ne zaman ogrendin yaa kac haftaliksiinn
benim msn acilmioo sinir seyyyy
yaa vallamii kizz sok oldum yaaa

bana da pek inandirici gelmedi acikcasi ...cünkü bebegin cinsiyetini babadan gelen spermler belirler...ne alaka yani sol taraf kiz,sag taraf erkek....tek tüplü arkadaslarinki nasil olacak o zaman???

bencede allah bılır hayırlı evlat bırde saglıklı olsunda ıkı tarafada gelsın ne farkeder kı yerım ben onalrı kız erkek bebek ıste

arkadaşlar gerçekmi bilmiyorum ama eğer ki bebeğimizi sağ tarafımızda taşıyorsak cinsiyeti erkek sol tarafımızda ise kız olurmuş.mesela sol yumurtalığını aldıran bi tanıdığa dr.kızın olmaz birdaha falan demiş çünkü sol yumurtalıkta kız bebiş döllenirmiş herkese soruyorum doğru çıkıyo sizde yorumlarınızı paylaşırmısınız siz ne tarafta taşıyonuz bebeşinizi
EVET CANIM BENİM OĞLUM HEP SAĞ TARAFIMDAYDI HİÇ SOLA GEÇMEZDİ

:CüvCüv:

ben kızımı sağımda taşıdım...bende tutmuyor...

sanırım inanmak istiyoruz, da ondan .. Çünkü bebeğimizin cinsiyetini öğrenebilmek için dile kolay tam 4 ay bekliyoruz, ee bu süre zarfında da meraktan çatlıyoruz, benim bebeğimde sağda, bu teoriye göre oğlum mu olacak yani... bilemem, bakıp görecez, daha eylülü beklemem gerekecek..

Peki ben sol taraftan yumurtladığım ay hamile kaldım daha doğrusu doktorum yumurtlama döneminden önce adetliyken bakdığı ultrason sonucu büyük ihtimal soldan yumurtlayacaksın bu ay dedi ve o ay hamile kaldım bebeğimde %99 kız iki doktorda büyük ihtimal kız dedi çünkü ama ben sağda taşıyorum o nasıl oluyor bu durumda.

sanırım, bebeğin rahimde durduğu tarafa göre sağ- sol yapılıyor, yani benim bebeğimde, sağda duruyor, ama hangi yumurtadan yumurtladığımı :)))bilmiyorum..

bana da pek inandirici gelmedi dogrusu,cocuk nerde olursa olsun rahimin icinde...ki bir de bebeklerin hareketliligini dusunursek sacma oluyor...

Bende öyle duymuştum.benimde sağda oğlum var soldada kizim.doğru sanirim

Şimdi bu sağ sol bana göremi doktora göremi belirleniyor:) inanın kafam karışdı benim bebek sağ kolumun hizasındaki tarafta olduğu için ben sağ diyorum yanılmıyorum değilmi:)))

ilk 9 hafta sol yumurtaligim agridi

11 haftalikkende bebegimin erkek oldugunu ögrendik..

simdi sürekli sag tarafta duruyor..bunlara inanmiyorum ben..

:CüvCüv:Benimde her iki oğlumda sağ taraftaydı hep sağ kasığıma kramp girer sancı çekerdim oldukları günden beri,şimdi 3. bebişim sol tarafım da sanırım, baya sancı veriyor çünkü,ama henüz 7 haftalık cinsiyetini öğrenince bu söylentiler ve tesadüflerin doğru olup olmadığını görücem hayırlısı ne ise o olsun:Saruboceq:

X