Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bence hamilelikten sonraki ilerleyen zamanlardaki sol yada sağda durması kızmı erkekmi olduğunu kesinleştirmez.. bu bi rastlantı bence ama döllenme esnasında yumurtaların x ve y kromozomlu spremlerini çekme ihtimali olabilir . yani genelde sağ yumurta xy sol yumurta xx kromozomlu spermlerini daha çok çekebilir .. ama arada istisnalarda oluyoki herkesde de denk gelmiyo.birde tabi yumurtlamadan önce spermler yumurtaya ulaştıysa y spermler fazla canlı kalamadığı için çabuk ölüyor ve yumurta x spermlerine kalıyor .uzun yaşayan ve yavaş hareket eden x kromozomlarıda tabi hemen cumburlop meydanı boş bulup dalıyo yumurtaya :eek: .buda bi teori .. benim sağ tarafımda yumurtlama oldu çünkü takiple hamile kaldım . cinsiyeti henüz belli değil bu hafta öğrenicem .bakalım öğrenince yazarım ..:CüvCüv:

arkadaşlar size özendim hamile kaldım :)) 4 haftalık bir bebişim var ... ilişkiden sonra sola yattım bakalım söylenenler tutucakmı :)) şuan solda hissediyorum sürekli bir sızı var arada ufak ağrılara dönüşüyo oğlumda hiç böyle hissetmemiştim, bu hamileliğimde mide bulantılarımda fazla oğlumda 3 aydan sonra başlamıştı.. bir oğlum var bir kızım olsun çok istiyorum ama tabii herşeyden önce sağlıklı olsun, hayırlı olsun diye dua ediyorum..
inşallah sağlıklı, eli ayağı düzgün, hayırlı , uzun ömürlü bana benzeyen bir kızım olur ...

canim ben dis gebelik gecirdim sol tupum yok:) bu durumda sadece oglum olacak. valla ben isterim iki oglum olsun., hayirli saglikli olsunlar insallah.

bende duymuştum.bebeğimi sağımda taşıdım ve oğlum oldu.hatta duyduğum başka birşey de var ilişkiye girdikten sonra sağa yatarsan erkek sola yatarsan kız olurmuş diye. çünkü sperm içeri akınca sağa yada sola yatmak spermi içerde hareket ettirdiği için.

bende duymuştum.bebeğimi sağımda taşıdım ve oğlum oldu.hatta duyduğum başka birşey de var ilişkiye girdikten sonra sağa yatarsan erkek sola yatarsan kız olurmuş diye. çünkü sperm içeri akınca sağa yada sola yatmak spermi içerde hareket ettirdiği için.

canim onunla alakasi yok. biz her ay tek taraftan yumurtlariz. yani saga da yatsan sola da yatsan spermlerin bir kismi bosluga bir kismi da yumurtaya hareket eder. yani sola yattigin halde yumurta sagdaysa bosa yatmissin demektir.

ayrica bebegini ne tarafta tasinamla degil, ne taraftan dollenmesi ile ilgili bu konu. herkes yanlis anliyor. sag yumurtaliktan yumurtlayip dollerinse erkek, soldan olursa kiz demek istemisler.

allah allah benim oğluşum da genelde sağımda kımıldanırdı, hatta dr ve ebem bebekler solda durur diyolardı, bende benimki sağda duruyo orda hissediorumd iyodum, acep doğru olabilirmi ki

bende 4 haftalık hamileyim ve sürekli sağ tarafımda ağrı oluyor hiç solumda ağrı olmadı hatta bi aksilik mi var acaba diye düşünüyordum ?? şimdi benim bebeğim sağımamı yerleşiyor demek oluyo bu??

büyük ihtimal öyle oluyor olabilir, ilk aylarda ağrı da oluyo zaten, benc ebi sorun yoktur ama istersen druna da bi danış

benim de sağ tüpüm yok. ben sol yumurtalıkdan hmaile kaldım.. ve kıpırtıalrı solda hisisediyorum ben.. o zaman kızmı benim bebeğim??

benim bebiş hep sağda oynuyo ama dr kız dedi. hiç sola yanaşmadı ilk tekmesini bile sağda attı ama kızzzzzzzzzzzzzzz

Alakası yok benim ilk gebeliğimde sağdaydı oğlum oldu ikincisinde yine sağda KIZIM OLACAK

bebeğin sağdamı soldamı olduğunu hissedebiliyorsan bebek iyice büyümüş ve cinsiyeti belli oluyordur.
neden buna kafa yoruyon ki.git dr desin sanaa

canim bebegin sagda solda durmasi degil olay. anlatamadik bir turlu. sadgan veya soldan yumurtlamayi kasdediyor bu baslik. sagdan veya soldan yumurtladiginizi biliyor musunuz?

bebek doner sagda da durabilir solda da. yoksa iste iliskiden sonra saga yattim sola yattim demek cahilligin daniskasi.

kızlar gerçekten bunun doğruluğuna inanana yada etrafından şahit olan varmı tek tüple hamile kalan falan varmı merak ettim doğrusu

cnm benim ilk gunden beri bebek hep sagdaydi suan dogum yaptim ve sag tarafim inanilmaz sanciyorr
yani ultrasonda bile kanitlandii ve bebegim
kizzzz

cnm benim ilk gunden beri bebek hep sagdaydi suan dogum yaptim ve sag tarafim inanilmaz sanciyorr
yani ultrasonda bile kanitlandii ve bebegim
kizzzz

sağol canım ya bende hiç kimse cevap vermicek sandım kimisi diyorki sol tüpüm tıkalı oğlum oldu kimiside tam tersini söylüyo tabi herşey allahtan bebeğin hayırlı olsun allah analı babalıu büyütsün

sağol canım ya bende hiç kimse cevap vermicek sandım kimisi diyorki sol tüpüm tıkalı oğlum oldu kimiside tam tersini söylüyo tabi herşey allahtan bebeğin hayırlı olsun allah analı babalıu büyütsün

allah razi olsn cnm benimm
ama bak ben istisna olabilirim ve benim gorumcemm
ilk gunden berii hep sol kasigi deli gibi agridii
dr bebege soldan bakti kafasi soldaydii
yani hep sol tarafi agridi
ve bebegi erkekk yanii buda cin takvimi gibi bisey olsa gerekk:1no2:

allah razi olsn cnm benimm
ama bak ben istisna olabilirim ve benim gorumcemm
ilk gunden berii hep sol kasigi deli gibi agridii
dr bebege soldan bakti kafasi soldaydii
yani hep sol tarafi agridi
ve bebegi erkekk yanii buda cin takvimi gibi bisey olsa gerekk:1no2:

doğru söylüyorsun canım rabbim bizler için ne yazmışsa onu göreceğiz bunlar binevi eğlence kendi kendimizi avutuyoruz bunlarla

öyle birşeyki yazılarda okudum doktorlar bile kimine senin sol tüpün tıkalıysa kızın olmaz falan demiş doktorlar nasıl bunu söylüyor bunu anlamadım ben

X