Doğal Saç Bakım Kürleri Şampuan kullanmayı bırakıyorum! No poo'ya başlıyorum.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben de yabancı dildeki siteleri karıştırdım memnun olan çok kişi var.
belki benim de işime yarar.
teşekkür ediyorum ilgin ve yorumun için. :KK34:

bu hafta 2-3 defa yıkarım karbonatla diye düşünüyorum.
normalde haftada 3 defa duş alıyorum bakalım bundan sonraki yıkamalarda nasıl olacak.
10 gr karbonat koydum sertleştirmedi saçımı.
tabi şu ferahlık hissi olmadı, saç temiz görünüyor, yağı falan gitti ama ferah hissettim diyemem.

saçların o kadar güzel görünüyor ki yaramış daha ilk yıkamada bende bu günden itibaren no poo ya başlıyorum canım benim :)

saçların çok hoş görünüyor ,saçında açıcı var mı bununla ilgili bir sorum olacaktı sana

saç derinizi yara yaparsınız bu yöntemlerle. havadan sudan dünya kadar kireç, klor, kükürt ve toz geliyor, illaki şampuan kullanın ama az kullanın bu da bir çözüm veya sülfatsız şampuanlar kullanın. ama şampunaı az da olsa kullanın, özellikle saç derinizin temizlenmesi için.

Poo falan görünce aklima başka maddeler geldi ama dglmis çok şükür :KK70: senin sacin masallahi varmis zaten. Sirke koku birakiyo mu? Malum şampuan kullanmicaz. Sirkeyi de sürünce tursu tursu kokmayalim :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayır, saçta asla koku kalmıyor. eğer endişeniz varsa içine birkaç damla sevdiğiniz bir esans yağından damlatabilirsiniz. Ben okaliptüs kullanıyorum.

saç derinizi yara yaparsınız bu yöntemlerle. havadan sudan dünya kadar kireç, klor, kükürt ve toz geliyor, illaki şampuan kullanın ama az kullanın bu da bir çözüm veya sülfatsız şampuanlar kullanın. ama şampunaı az da olsa kullanın, özellikle saç derinizin temizlenmesi için.

Oldukça desteksiz bir yorum yapmışsınız. Saçı temizlemenin en sağlıklı yöntemidir bu. Bir yıldan fazladır uyguladığım halde saçlarım ve saç derim son derece sağlıklı, üstelik her zaman tertemiz.

Gerçekten iyi mi

Gerçekten iyi.

ben de bu yönteme geçtim 1 kez sadece suyla 1 kezde karbonatla yıkadım yağ tamamen gitmedi ama bir nebze azaldı,saçlarım dolgunlaştı ve biraz sertleşti şimdilik memnunum elma sirkesinden sonrada görüşlerimi yazarım herkese ışıl ışıl saçlar diliyorum

X