Şampuan ve Saç Kremleri Sampuana Bal Katmak Saci Onariyor

• Konu Sahibi selmaizmirli
bende dove kullanıyorum hemen deniycem
çok teşekkürler canım

1 hafta önce bende şampuanıma kattım umarım iyi gelir

mutlaka deneyecem..hoş birşeye benziyor.sonuçta bal vucüta ve saça hiç zararı dokunmayan birşey..

ben hep yapıyorum saçlar harika oluyo..
500l lik şampuana 1 kaşık bal ve bir ampül e vitamini katıp çalkalıyorum farkı ilk seferde bile hissedeceksiniz kızlar..

dikkatimi çekti E vitamini de denemek lazım ....a.s.

ama cam terebentinli sampuanda etkili olur mu ki neden kimse buna cevap vermiyor!!bende kullanıyorum cam terebentini ve gliss şampuan kullanıyorum balda eklesem nolur bide e vitaminide katıyorum off ne çok şey oldu:KK70:

canım,
ben bal ve evigen bir de bemiks ampül kırıyorum şampuanıma.
çam terebentini hiç kullanmadım.
bal ile iyi bir ikili olurlar mı inan hiç bir fikrim yok.
ama bence sen çam terebentin bitince başka bir şampuanına bal ve vitamin ampülü ekle,çam terebentini koyma.
belki birbirlerinin etkilerini zayıflatırlar.

bnm şampuanda çam tereb. var içine çok az bal kattım iyi geldi saçıma aksi tesir fln yapmadı bnde

arkadaşlar bu balın acaba çiçek balı mı olması gerekiyor çam balı mı ?
çiçek balı veya çam balı farkeder mi ?
bende çam balı var..

bir de ne kadarlık şampuana ne kadar bal katılıyo bilginiz varmı ölçü olarak ?

sanırım ne balı olduğu önemli değildir ama ben çiçek balı kullanıorum saçımı yıkadıktan sonra bal kokuo çok hoşuma gidio :içelim:

önce saç yapımı anlatayım saçım boyadan yıpranmış kuru dalgalı kabarık bi şaç 1 ay önce şampuanımın içine bal attım aradan haftalar geçti sonuç berbat ötesi saçlarımın ucları kopuyo resmen bi etki sağlamadı biara dfn garlı saç bakım maskesi kullandım o daha beter yaptı şimdi hepsini verdim komşulara benim saça yaramadı işin ilginci bakım yapıyo die alıyoz şaçım daha berbat oluyo anlamadım giiti ya arkadaşlar.
saçımı daha çok sertleştirdi ben gözle görülür bi olumlu sonuç alamadım malesef şimdi artık ithal bi şampuan kullanıyorum şimdilik ilk kullanımda olumlu sonuçlar almış bulunmaktayım

aynen sana katılıyorum ,ilave olarak bana ısırgan otu da yaramadı dökülmeyi kesiyor ama daha yıpranmış gibi sanki yani pösürtüyor iyice çünkü bunlar yağlı saçlar için ya da normal

a.s.paylaşım için tesekkurler bence oldukca mantıklı en kısa zamanda bende denıcem

güneş arkadaşımızın da belirttiği gibi su gibi olan ballardan bir kaşık (ama ne kaşığı bilemiyorum) kullanmak gerek ama saçı çok işlemden geçip de yıpranmış olanlarda sonuç ne olur bilemiyorum:KK43:

Deneyelim bakalım...

Benim şampuanımın içinde, badem yağı, hint yağı, jojoba yağı var, bal da katarsam tamamdır :) E vitamini var sonuçta balda...

Evet işe yarayabilir..yalnız hep bir kaşık demişsiniz ne kaşığıyla?..Sonuçta miktarı ayarlamak lazım sora yapışıp kalırsa bide:jeyyar:

ya 750 ml elseve şampuana çay kaşığıyla 2 kaşık attım ben..mirmirmirmir uyguladım süper oldu yaa..yumuşacık yaptı ve elektriklenmedii..çok güzel herkes yapsın korkmayın kızlar:jeyyar:

bnde kattım arkadaşlar brda okudktan snra bal. Hiç korkmadn deneyn derm hem çk güzel bi kokusu vr hmde grçkten onarıyor saçı=))))

bende deniycem zaten ne bulrsam katıyorum kaydirigubbakcemile3

Merhaba herkese,
universitedeyken yakın bir arkadaşım hep bal katardı şampuanına :)
Çok da güzel olurdu sonucu, saçını platine boyadığı halde yıpranmazdı pek :)
Şimdi burada görünce hatırladım sağolun, ben de en yakın zamanda deneyeceğim :)

arkadslar ewet balı ben 2 senedır kullanıorm gercekten bana yaradı,ben 1lt ılık suya 1 kasık suzme bal katıyorm,dustan sonra durulama nıyetıne ballı su ıole sacımı duruluyorm kabarma elektırıklenmeyı onluyor

arkadaşlar bende işe yaradı fakat daha cok dalgalandırdı saçımı

X