Şampuan ve Saç Kremleri Sampuana Bal Katmak Saci Onariyor

• Konu Sahibi selmaizmirli
Kızlar bende denedim sonuç süper... Saçlarım elektiriklenmedi ve yumuşak oldu. 400 ml otacı ısırgan otlu şampuanın içine 1 tatlı kaşığı bal karıştırdım. Sonuç güzel...

Arkadaşlar şampuanlar kimyasal içerikli,balın faydası ne kadar olur.Kaldı ki siz şampuanı saçınız temizlensin die kullanıyosunuz.Bal ya da başka bişey hiç mantıklı değil.Dermotologlar şunu önemle vurguluyor.Yiyiceğiniz ve içiceğiniz şeyler,sürdüğünüz ya da dıştan yapılan uygulamalardan daha olumlu ve hızlı sonuç verir.Bence hergün 1 kaşık bal yiyin.O daha faydalı olur emin olun.Karar sizin

evet bal çok faydalı bir besin dediklerinde doğru aslında ama bu kadar insan uyguluyor ve sonuç alıyorsa vardır bir hikmet diye düşünüyorum.vereliniortak

Kızlar saçlarım iyileşiyor.:) Saçlarım dökülmüyordu ama çok yıpranmışlardı... 4 gündür bal kattığım şampuanla yıkanıyorum. 4 günde bile gerçekten çok büyük fark var:) Mutluyum, sevinçliyim:) Kızlar tavsiye ederim gerçekten işe yarıyor. Bana göre çok kolay ve etkili bir yöntem. En azından bende işe yaradı. Denemenizde fayda var...

Son düzenleme:
Kızlar aradan bir 4 gün daha geçti sonuç daha da süper :) Bu güne kadar saçım için o kadar çok bakım kürü denedim ki anlatamam size. Hiç biri işe yaramadı malesef... Ama bu yöntem o kadar iyi geldi ki... ılk mesajı yazdığımdan beri 8 gün oldu ama sonuç gerçekten çokkk iyi saçlarım eski haline dönüyorlar çok mutluyumm:) Bu yöntemi yazan arkadaşa çok teşekkür ederim... Benim saçlarım düz ve saç tipim normal. Ateşli hastalık geçirdim ve tedavi gördüm. Saçlarım bu yüzden azaldı ve çok kurudu. Papaz gibiydi saçlarım kuruluktan. 2 senedir düzelsin diye uğraşıyorum ama bu yöntem işe yaradıı:):) 8 günde bu kadar etki ettiyse 1 ayda ne hale gelicek kim bilir:) Umarım herkeste işe yarar... :):)

iyi fikir benim saçlarımda kuru bende denemek istiyorum balın
zararı olmaz bence arkadaşım tşk ederim

paylaşım için tşkler bende deniycem ama şampuanıma katmıycam ben balı ılık suyla karıştırıp saçıma sürcem biraz bekletip yıkıycam inş faydası olur :)

bende badem yagını duymuştum ama bal nasıl olur acep

bende kattım sampuanıma bal ama duze donuk olan saclarım hafif dalgalı oldu

Bu haftaki Alem de Işık Kırgız ın bir röportajı var ben uzaktan tanırım 80 lerden beri kalamışta saç ve cilt bakımı yapar

kızlar ya şaşkın oldum onu da yapiim bunu da derken... :1shok: şimdi şampuanıma evigen bemiks bepanthen kırdım onu kullanmadan önce sarımsaklı şampuanımı sürüyorum (kokmuyor kızlar lütfen böeğğğğ yapmayın..!!! kaydirigubbakcemile3 ) haftada bir badem yağlı e vitaminli bir maske sürüyorum bir de bal katarsam kel kalırım değil mi??? saçlarımın kırılmadan dökülmeden yeniden belime kadar uzamasını istiyorum yaa :çok üzgünüm:

ayyy bende deniycem bunu bugün benim saclarımda yaglı ince telli ve dalgalı bakalım nasıl bi etkisi olcak

Merhabalar
Ben de koydum şampuanıma bal bir kaşık kadar. çok kuru olan saçlarıma iyi geldi. boya olmadığı halde uçlarının rengi açık duruyordu kuruluktan düşünün artık. bu bal katma olayını özellikle de kuru saçlı olanlar yapsınlar derim

bende deniyecem bakalımmm nasıl olacak sonucu yazarımzemuszemus

Ben de sürekli fön kullanıyorum cesaretlenip ben de atsammı acaba bitlenmiyek sonra fisfisfis

Bit yapacağını zannetmiyorum :). Geçen hafta komilinin şampuanını kullanmaya başlamıştım (çokta memnun kaldım) şimdi bide içinde balla deneyeyim bakıyım.

bende koydum şincik elseve imin içine baldannn...
ay kızlar burda duydugumuz herseyi yapıyoruz.fisfisfis
kızzz sizin sözünüzü dinlediğim kadar kocamın sözünü dinlemiyom yahuuu:roflol::roflol:

gerçekten işe yarıomu bu kızlar ya?

ben bide komili şampuan kullanayım diorum herkes çok memnun olduğunu sölüo..

bide bal deneyelim bakalım, bide ben çabuk uzasın istiorum, çok kırık die kestirdim saçlarımı, şimdide yeniden uzatmaya çalışıorum.. öle çok kısa değiller omuzumdan 1 karış kadar aşağıda, ancak yaza düğünün var kısmetse ve bana hem gür hemde uzun saç lazım :gitme:

Balla denedim komili şampuanımı ama malesef benim saçıma yaramadı. Saçım matlaştı ve sertleşti ama şunu inkar edemedim kabarmadı hiç saçlarım. Şampuandan 2 tane almıştım geçen hafta, şimdi ballısını ziyan etmemek için önce ballıyla sonra normalle yıkıyorum eski haline döndü saçlarım. Benim saçıma yaramamış olması sizlerin saçına da kötü gelecek demek değil arkadaşlar, umarım sizlerde işe yarar.

X