Saç Rengi ve Saç Boyama Sari sac kimlere yakisir?

buğday tene sarı saç yakışabilir ama esmer tene yakışmıyor bence esmer tene koyu renk saçıda yakıştırmıyorum açık kahve tonları gidiyor bence esmerlere daha çok beyaz tenli birisine zaten hemen her renk gider gözün pek bir önemi yok bence kaşların rengide ayarlandığı takdirde...

Fondoten kullanma!
Sirf renk vermek icin cildini bozma. Yüzüne renk vermek icin ten renginden 1 ton koyu pudra kullanman yeter. Allikla da yanaklarina renk verdinmi cok hos duracaktir.
Ayrica insanlara bakma sen bunu diyenler zayif insanlara da cok zayifsin kirilacaksin diyip ertesi gün diyete baslayan tiplerdir. Aynilarina ben de magruz kaliyorum, hic ciddiye almiyorum artik.
Saclarin ne renk? Sac rengini degistirerek yüzüne canlilik katabilirsin?

pudramı alim dersinn? ay zaten zayıfımda hiç sorma yanii yediler btrdiler beni bu konuların hepsnden:KK70::KK70::KK70: saçlarımı en son syoss altın karamele boyadımm acık turuncu olsun diyee oda gtti normal karamel gibi oluyo gitgidee sarıı kullanıyorum geneldee koyu sarılar acık karamellerr gibii... su an bu rengim ..

$Kopyası DSC_0639.jpg

pudramı alim dersinn? ay zaten zayıfımda hiç sorma yanii yediler btrdiler beni bu konuların hepsnden:KK70::KK70::KK70: saçlarımı en son syoss altın karamele boyadımm acık turuncu olsun diyee oda gtti normal karamel gibi oluyo gitgidee sarıı kullanıyorum geneldee koyu sarılar acık karamellerr gibii... su an bu rengim ..

Eki Görüntüle 289101

Kesinlikle.
Amacin kapaticiliktan cok renk vermek cünkü.
Bir de tavsiyem saclarina cok uc renkler kullanma. Cok koyu renkler, cok acik sarilar, canli kizillar teni oldugundan daha beyaz gösterir.
Karamel, kumral ve kahve tonlari senin icin daha uygun.

Kesinlikle.
Amacin kapaticiliktan cok renk vermek cünkü.
Bir de tavsiyem saclarina cok uc renkler kullanma. Cok koyu renkler, cok acik sarilar, canli kizillar teni oldugundan daha beyaz gösterir.
Karamel, kumral ve kahve tonlari senin icin daha uygun.

saol cnmmm :) ben zaten cok koyu hiç kullanmadım kullanmıyorumda kendi rengim kumraldıı üstüne önce küllü sarılarla basladımm bi ara işte sasırıp yanılıp çikolata kahve boyadım:KK70: ama sonra acilen döndümm gecen subatt tarcın bakır yaptım bi heveslee oda cok akıncaa bide ilk boyamada cok koyu tutuncaaa 3 ay dayandı sonra actım yenidenn koyu sarılara döndmm :KK66: en sondaa altın karamel yaptım iştee :) acık renkler daha iyi gidiyo banaa ..kahve düşünmüyorum suann karamelde hep yaptıgımm renk zaten dönüp dolaşıp ona sıgınıyorum acık karameller oluyoo:KK70:

saol cnmmm :) ben zaten cok koyu hiç kullanmadım kullanmıyorumda kendi rengim kumraldıı üstüne önce küllü sarılarla basladımm bi ara işte sasırıp yanılıp çikolata kahve boyadım:KK70: ama sonra acilen döndümm gecen subatt tarcın bakır yaptım bi heveslee oda cok akıncaa bide ilk boyamada cok koyu tutuncaaa 3 ay dayandı sonra actım yenidenn koyu sarılara döndmm :KK66: en sondaa altın karamel yaptım iştee :) acık renkler daha iyi gidiyo banaa ..kahve düşünmüyorum suann karamelde hep yaptıgımm renk zaten dönüp dolaşıp ona sıgınıyorum acık karameller oluyoo:KK70:

Rica ederim canim...
Bence sana her renk yakisiyor. Özellikle tarcin bakira bayildim... :KK16:

Dikkat ettim de ten cok esmer olmadiktan sonra kaslar eger kumral tonlarindaysa her tene yakisiyor sari sac. Ama platini ve cok acik sarilari bir tek pembe beyazlar kaldirabiliyor.

Ben ne bembeyazlar gördüm bakır sarı hç yakışmayan.
Ne esmerler gördüm doğal gibi taşıyan :KK70:
Alın bakın kafiyeli bile oldu yani.
Doğru tonu yakalamak lazım..

bunları okuyunca yakışcakmış gibi geldi ama bi türlü ikna olmıyorum tam olarak....

sarı saç fazla esmer olmayan herkese yakışır günümüzde,çünkü sarının bir çok tonu var,eskinin sarıları gibi çiğ durmuyor artık tonları,bir de kaşları da boyatmak gerek mutlaka saç sarıysa :21:

Ben açıkçası sarı rengi sarışın olmaya çalışanlara asla yakıştıramıyorum, herkes sarışın olamaz, olmaz çünkü. Kendine yakıştırmaya yada güzel oldum demeye kanıtlasada YA KIŞ MI YORRRR.:KK16::KK16:

sarının tonunu yakaladığında herkese yakışıyor aslında ama sarının tonu önemli..genelde buğday ve esmer tenlere sarının daha sıcak tonları uygun düşüyor..ben açık buğday tenli ve siyah gözlüyüm ama sıcak sarı tonlarından ziyade soğuk (küllü) sarı tonlarını daha doğal buluyorum ..direk belki düz sarı yapmak riskli ve yaşça büyük gösteriyor sarı, ama küllü kumral -kumral üzerine uygun tonda sarık balyajlar (krepe) atılabilir.. tenin beyaz olduğu için bence sorun etme aksine açık ten ve koyu gözler süper olur benim sana önerim soğuk sarı tonları..şahsen bende öyle düşünüyorum..küllü orta kumral zemine ,küllü çok açık sarı balyajlar:)

bu ton soğuk sarılar müthiş mesela,yandaki sıcak tonlu bir ton..
25s8jmc.jpg

kızlar soldaki renge bayıldım.işte hayalimdeki saç rengi.(küllü tonlarda olan)saçlarımı dün küllü sarıya boyadım ve tam bu kızın dipleri gibi oldu.şimdi üzerine balyaj veya röfle attırıcam.kuaföre nasıl tarif edebilirim bu rengi.hangi sarıyla röfle attırırsam tam bu rengi yakalarlar

Aslında nasıl tasıdıgında çok önemli sarı saç uğraş istiyor bence ben beyaz tenliyim ama saç kaş rengim koyudur ve geçen sene platine yakın bie sarı yaptırmıştım herkez çok begenmiştii :KK12:

Buğday tenliyim sarı saçlı hallerimi çok özlüyorum
tekrardan yapmak istiyorum ama şimdide kuaför bulamıyorum
aslında sarı saç herkese yakışır , yeterki iyi kuaförün eli değsin

Slania yapma bunu banaaa :KK53:
Saçlarımı boyatmak istemiyorum ama senin bu konunu ne zaman görsem aklım kayıyor.
Benim tenim bronz-buğday arası.
Küçükken saçlarım zaten altın sarısıymış.
Şu anda koyu kumral.
Ama güneşe çıksam sarıya dönüyor.
Yazın zaten hiç sorma bildiğin açık kumral oluyor :)
Ama badem yağı felan kullandığım için şu aralar saçımda koyulaşma var biraz.
Geçen gün ki konudada konuşmuştuk, damarlar vs. yani açık tonlar bana gidiyor.
Doğal saçlarıma sarı krepe yapmak istiyorum, acaba yapsam mı? :26:
Yapmasam mı?:26:
Ya da gidip papatya çayı ile papatya yağı alıp kullansam? :26:
Yardım et :KK53:

pamuksekeyim; küçükken zaten sarışınmışsın ve doğal rengin kumralsa bence sana sarı saç yakışır ama kuaförünün sana yakışan bir tonu bulması gerekiyor en önemli nokta bu bence :) mesela ben beyaz tenliyim ve çillerim var ama cildim solgun pembe değil yani ve doğal saçlarım koyu kestane ama bana sarı asla yakışmaz biliyorum yani her beyaz tenliyede sarı yakışmıyor malesef bence buğday tenlilere hafif doremsi sarılar yakışıyor gibi geliyor küllü koyu sarılarda olabilir aslında ya da başak sarısı ama platine boyatma

Son düzenleme:
Kızlar benim saç rengimde açık kestane
Bende aralarına sarı balyaj attırmak istiyorum olurmuki ?

Slania yapma bunu banaaa :KK53:
Saçlarımı boyatmak istemiyorum ama senin bu konunu ne zaman görsem aklım kayıyor.
Benim tenim bronz-buğday arası.
Küçükken saçlarım zaten altın sarısıymış.
Şu anda koyu kumral.
Ama güneşe çıksam sarıya dönüyor.
Yazın zaten hiç sorma bildiğin açık kumral oluyor :)
Ama badem yağı felan kullandığım için şu aralar saçımda koyulaşma var biraz.
Geçen gün ki konudada konuşmuştuk, damarlar vs. yani açık tonlar bana gidiyor.
Doğal saçlarıma sarı krepe yapmak istiyorum, acaba yapsam mı? :26:
Yapmasam mı?:26:
Ya da gidip papatya çayı ile papatya yağı alıp kullansam? :26:
Yardım et :KK53:

Senin gibi kücükken sarisin olanlara sari sac cok yakisiyor. Dersanede bir kiz var kücükken sapsariymis saclari, beyaz tenli ama cildi soluk degil renkli bir cildi var. Kiz su an koyu kumral, gözümde canlandiriyorum da o kiza sari acaip yakisir. Sen de öyle bir tipsin sanirim, eger öyleysen yakisir.
Bence boyama, saclarin dogal yolla koyulasmis acilmasi zor olmaz. Yazin papatya ve ihlamur kullanarak acabilirsin, bir de Tresan papatyali sampuan al sac rengin kirilir bir miktar, papatyaya iyi bir zemin hazirlarsin. Boyayip yazik etme saclarina. Krepeyi uclarina yaparsan süper olur ama tamamini boyamani tavsiye etmem.
Benim de problemim su aslinda, su an acik kumral olmama ragmen kücükken sarisin degilmisim en son actigim konuda eski sac rengimi görebilirsin. Bu yüzden tereddüt ediyorum. Neyse ya daha cok var boyamama bir süre dogal saclarimi kullanacagim... :KK31:

Bu arada damarlara bakarak kesin olarak belirleyemeyiz alt tonu. Mesela ben Leydimi gördüm yakindan, öyle bir ten rengi var ki hem acik sarilari kaldirir hem de kizillari.

Senin gibi kücükken sarisin olanlara sari sac cok yakisiyor. Dersanede bir kiz var kücükken sapsariymis saclari, beyaz tenli ama cildi soluk degil renkli bir cildi var. Kiz su an koyu kumral, gözümde canlandiriyorum da o kiza sari acaip yakisir. Sen de öyle bir tipsin sanirim, eger öyleysen yakisir.
Bence boyama, saclarin dogal yolla koyulasmis acilmasi zor olmaz. Yazin papatya ve ihlamur kullanarak acabilirsin, bir de Tresan papatyali sampuan al sac rengin kirilir bir miktar, papatyaya iyi bir zemin hazirlarsin. Boyayip yazik etme saclarina. Krepeyi uclarina yaparsan süper olur ama tamamini boyamani tavsiye etmem.
Benim de problemim su aslinda, su an acik kumral olmama ragmen kücükken sarisin degilmisim en son actigim konuda eski sac rengimi görebilirsin. Bu yüzden tereddüt ediyorum. Neyse ya daha cok var boyamama bir süre dogal saclarimi kullanacagim... :KK31:

Bu arada damarlara bakarak kesin olarak belirleyemeyiz alt tonu. Mesela ben Leydimi gördüm yakindan, öyle bir ten rengi var ki hem acik sarilari kaldirir hem de kizillari.

Ben de zaten sadece krepe istiyorum.
Tamamını boyatmam.
Ama en iyisi bunu papatya ile yapmak gibi geliyor..
Benim tenimde siyahı, karameli, kahveyi, sarıyı kaldırır ama bakır, kızıl felan hiç yakışmaz.
Seneler önce boyadığım için biliyorum.
Benim küçükken saçlarım bildiğin altın sarısı, bukle bukle.
Ama ondan sonra kumrala döndü saçlarım :)

X