Saç Rengi ve Saç Boyama Sari saclarim koyu kahve oldu :(

touchbeer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2016
40
12
44
Saclarimin rengi acik kumral ve hersene ustune golge attiriyorum. Kuaforum merter Tamer Yilmaz. Uclara dogru daha da sararan bir sacim var. İki gun once kuaforume gidip golge yaptirdim. Hic begenmedim. Rofle gibi beyaz saclar yapmis ve cizgi cizgi olmus. Bu sabah gittim ve cila atmasini istedim. Rofleleri boyiyim dedi. Sacima hic boya surulmedigini ve boya istemedigimi soyledim. Sen bana koyu bir cila yap bunlar kapansin sonra aksin dedim. Sacima birsey hazirlayip surdu. 15/20 dakika bekletti. Ama bu arada ben sürekli soruyorum. Boya yapmiyorsun degil mi? Boya istemiyorum diye. Ve sonuc. Kopkoyu kahve saclar. Resmen sacimi boyamis. Cok moralim bozuldu. Bağırıp cagirdim ciktim. Sikayet.com .yazdim ama birsey cikacagini sanmiyorum. İnstagramdan da yorum yazdim fotograflarina. Ne yapabilirim? Sacimi loreal boya silici ile acsam mi? Kendi rengine doner mi? Cok uzgunum

Son düzenleme:
Hemen banyoya saçlarını ıslat eline limon bi de karbonat al ikisini karıstır, saç derıne ve yuzune gelmeyecek şekılde , eline eldıven giyerek saçlarını çitele.. boya akacaktır... hala akmadıysa, beyaz kalıp sabunu al onlada saçlarını çitele yıka... sonra saçınA bol bol saç kremı sur ki yumaşasın.... bu söylediğim işlerı dikkatlı yapmalısın ki saçını yakma.... bırının yardımıyla yapabilirsın....

Saclarimin rengi acik kumral ve hersene ustune golge attiriyorum. Uclara dogru daha da sararan bir sacim var. İki gun once kuaforume gidip golge yaptirdim. Hic begenmedim. Rofle gibi beyaz saclar yapmis ve cizgi cizgi olmus. Bu sabah gittim ve cila atmasini istedim. Rofleleri boyiyim dedi. Sacima hic boya surulmedigini ve boya istemedigimi soyledim. Sen bana koyu bir cila yap bunlar kapansin sonra aksin dedim. Sacima birsey hazirlayip surdu. 15/29 dakika bekletti. Ama bu arada ben sürekli soruyorum. Boya yapmiyorsun degil mi? Boya istemiyorum diye. Ve sonuc. Kopkoyu kahve saclar. Resmen sacimi boyamis. Cok moralim bozuldu. Bağırıp cagirdim ciktim. Sikayet.com .yazdim ama birsey cikacagini sanmiyorum. İnstagramdan da yorum yazdim fotograflarina. Ne yapabilirim? Sacimi loreal boya silici ile acsam mi? Kendi rengine doner mi? Cok uzgunum
ben sarı röfleli saçlarımı kendi isteğimle koyu kahveye boyattım hatta bu 3. boya yapılışı üstüne hala alttan sarılarım gözüküyor, yani bir süre sonra akıcak o kahveler.

Screenshot_20180614-205517.png
Screenshot_20180614-205517.png

Sacim boyle oldu. Kapisindan gecmem artik ama benim kendi sacim cok acik bir renk bunu nas yapti anlayamiyorum. Agliyorum sabahtan beri. Resmen cikolata kahveye boyamis

Benzeri iki hafta once basima geldi
Bende sinirden catliyorum
Sarisin ben oldum kahve
Kuaforu gorsem bi kasik suda bogucam o kadar kizginim
Bir ay bekliycem saclarim yipranmasin diye , onumuzdeki ay baska kuafore gidip actirip sariya boyaticam mecburen
Bu arada fotolara baktim ilk hali cok guzelmis keske hic cilaya falan gitmeseymissiniz

Gecmis olsun @Milaba22 İlk halinde yandan cok kalin cizgiler yapmisti. Rengi cok cigdi. Cilayla duzelir diye dusundum. Boyle olacagini bilsem asla gitmezdim. Bilerek mi yapti bilmiyorum o kadar boya istemiyorum dedim defalarca. Sacima surdukten sonra bile bu boya degil di mi dedim. Bilerek yapti yiye dusunuyorum artik. Nasil olsa birsey yapamiyoruz.

Bilmediğin bir kuaföre mi gittin ?
Uçlarından biraz kestir bekle derim çünkü orjınal renge ne yaparsan yap dönmüyor

Her zaman gittigim kuafor. Ben boyle kullanamam sanirim birkac sey deniycem. Loreal boya silici duydum onu deniycem cunku cok kotu duruyor rengi

ben sarı röfleli saçlarımı kendi isteğimle koyu kahveye boyattım hatta bu 3. boya yapılışı üstüne hala alttan sarılarım gözüküyor, yani bir süre sonra akıcak o kahveler.

Bana boya yapmiyorum oksidan yerine su koydum dedi. Hatta kumral kullandim dedi. İnanamadim yikayinca.uclari simsiyah. Sinirden agliyorum su an.

Sarisin ben oldum kahve
Bir ay bekliycem saclarim yipranmasin diye , onumuzdeki ay baska kuafore gidip actirip sariya boyaticam mecburen
Bu arada fotolara baktim ilk hali cok guzelmis keske hic cilaya falan gitmeseymissiniz
Lorealin boya silicisini deniycem ben. Bir de kepek sampuani ve c vitaminiyle renk aciliyormus. 1 hafta bekleyip bunlari denemeyi dusunuyorum. Oksidan kullanmadim dedi ama boya bu baska bir aciklamasi yok :KK43:

Sarisin ben oldum kahve

Milana yakışmıştır ama sana kahve de. Söylemeden edemedim.

Lorealin boya silicisini deniycem ben. Bir de kepek sampuani ve c vitaminiyle renk aciliyormus. 1 hafta bekleyip bunlari denemeyi dusunuyorum. Oksidan kullanmadim dedi ama boya bu baska bir aciklamasi yok :KK43:
Insallah ise yarar yaptiklariniz
Berbat bir psikoloji sizi cok iyi anliyorum

X