Saç Rengi ve Saç Boyama Sari saclarim koyu kahve oldu :(

Gecmis olsun @Milaba22 İlk halinde yandan cok kalin cizgiler yapmisti. Rengi cok cigdi. Cilayla duzelir diye dusundum. Boyle olacagini bilsem asla gitmezdim. Bilerek mi yapti bilmiyorum o kadar boya istemiyorum dedim defalarca. Sacima surdukten sonra bile bu boya degil di mi dedim. Bilerek yapti yiye dusunuyorum artik. Nasil olsa birsey yapamiyoruz.

Fotoğraflarla beraber Kuaförler Odası’na da şikayet edin bence.

bariz kahve olmuş doğru. ben de saçımı pembe boyattığımda boya silici denemiştim. kalıp sabun da akıtıyor. acaba günde birkaç kez kalıp sabunla yıkasanız doğal sarıya dönse yeniden... yani yeni bir işlem yapmasanız.
mor şampuan kızıl saçları daha sarıya çeviriyor, doreliği alıyor. sizde işe yarayacağını sanmam.
Kalip sabunu deneyebilirim. Boya silici de aklimda.

Şükret ki saçların sağlam. Bnm hem istediğim renk olmadı hemde saçlarım yandı. Bence biraz bekle sonra iyi bir kuaförle halledersin

Gecmis olsun. Biraz akmasini bekliycem ama o kadar koyu ki. Yani boyasa bile kullu acik bir renk gerekiyordu. Kapatmak icin boyle yapti :KK43:

Ahh ahh benim canım çok yandı anlayabiliyorum seni. Ama iyi ki saçların yanmamış. Beni kuaför instagramdan hemen engellemiş kuaförde saçlarımı yaktın diye bağırınca uyanık. Google hesabınızla yazabilirsiniz hemde yorumu silemezler.

Şükret ki saçların sağlam. Bnm hem istediğim renk olmadı hemde saçlarım yandı. Bence biraz bekle sonra iyi bir kuaförle halledersin
benim ki istedığım renk oldu 10 gun once açtırp boyattım ki zaten saçım açık renkti 10 santime yakın kısmı lastık gibi koptu hiç bakım şu bu demeden kestırdım fazla yıpranmamış kısma bakım yapıyorum şimdi.yanmış saç asla düzelmez keratin yüklemesi dışında ki o da kalıcı değil

benim ki istedığım renk oldu 10 gun once açtırp boyattım ki zaten saçım açık renkti 10 santime yakın kısmı lastık gibi koptu hiç bakım şu bu demeden kestırdım fazla yıpranmamış kısma bakım yapıyorum şimdi.yanmış saç asla düzelmez keratin yüklemesi dışında ki o da kalıcı değil

Ayyy nasıl anlatsam ki yaa sadece saç dibim sağlamdı. Zaten boyattığım gün kestirmiştim. Sonra keratin bakımı aldım evde uyguladım. Bir gün de duştan çıktıktan sonra sinirlendim hamur gibiydi saçlarım ve ön kısmı bayağı bi kestim. Sonra kuaföre gidip bayağı kestirdim saçlarımı keratin bakımınıda uyguluyorum düzenli olarak. Hem saçım uzadı hemde saçlarım bayağı toparlandı.

Adeta bir 'benim kuaförüm ' programı gibi :) orda da boya istemediğini söyleyene 'benim hayalimdeki saçi en güzel o renk tasir' diyip gizlice boyuyorlar, kesim istemeyenin sacina yukarılardan bir makas atıp kestirmek zorunda bırakıyorlar falan. Birkaç hafta önce YouTube'dan karşıma çıktı, o kadar ilginç bir çekiciliği var ki , sahur saatine kadar bir sürü kavga sahnesi izledim :)
Bence saçının yeni hali gayet güzel. Yaşına da daha çok giden bir renk olmus. Şimdi yeni ve kendi seçiminle yapmadın ya, ondan sana iğrenç gibi geliyordur.
Eski saçında boya yok demişsin ama gölge boya olmuyor mu? Instagram profili resmindeki saç hiç de doğal durmuyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama orada en az 33-35 gösteriyorsun. Oysa yeni sacinda daha bir genç kız havası var. Yüzünü emojilemissin ama 20lerini sürüyor gibi duruyorsun:)
Bana bir süre sonra sen de severmissin gibi geliyor saçını.
Üzme lütfen tatlı canını. Hatta yarın bayram, dalgalı yap saçlarını, daha bir rengini belli etsin. Sorunlara da 'degisiklik istedim' dersin.

Yanlış anlamayon ama deşifre ettiğiniz için kuaförün sayfasına baktım, tüm işleri böyle zaten.
Adamın stili fırçalı balyaj, 90larda kalmış.
Yani büyük bir şok olmasa gerek, diğer yaptıklarını görünce.
Belki de müşteri kitlesi böyle istiyordur, bilemeyiz.
Size tavsiyem colorist olan iyi bir kuaföre gidin 10 gün sonra, onlar tüm her şeyi halledecek, eski güzel saçlarınıza kavuşturacaktır.

Ayyy nasıl anlatsam ki yaa sadece saç dibim sağlamdı. Zaten boyattığım gün kestirmiştim. Sonra keratin bakımı aldım evde uyguladım. Bir gün de duştan çıktıktan sonra sinirlendim hamur gibiydi saçlarım ve ön kısmı bayağı bi kestim. Sonra kuaföre gidip bayağı kestirdim saçlarımı keratin bakımınıda uyguluyorum düzenli olarak. Hem saçım uzadı hemde saçlarım bayağı toparlandı.
elma sirkesi de toparlıyor son durulama suyuna katın bir çay bardağı sacte kalsın kokusu uçuyor zaten hındıstancevızı yağı da çok faydalı bir de saça 2 ay ne fon ne maşa ne de kurutma makinesi kullanın kendı kendıne kurusun o zaman duzelıyor saç.geçmiş olsun

elma sirkesi de toparlıyor son durulama suyuna katın bir çay bardağı sacte kalsın kokusu uçuyor zaten hındıstancevızı yağı da çok faydalı bir de saça 2 ay ne fon ne maşa ne de kurutma makinesi kullanın kendı kendıne kurusun o zaman duzelıyor saç.geçmiş olsun

Ewt sadece bugün fön çektirdim. 2 aydır saçlarımı örüyorum kurutmuyorum bile bırak maşayı düzleşticiyi.

cilayı ne sanıyorsunuz?boya ile hazırlanır.yanlış bir işlem yok.koyu geldi ise merak etmeyin bir iki yıkamaya açılacak rengi
cila ya kullanılan renkle alakalı cılaya oksıdan da katılmaz ayrıca zamanla akar cila saçtan kuaför resmen boyamış bu saçı doğru cila rengini bile bılmıyor kuaförü

Ahh ahh benim canım çok yandı anlayabiliyorum seni. Ama iyi ki saçların yanmamış. Beni kuaför instagramdan hemen engellemiş kuaförde saçlarımı yaktın diye bağırınca uyanık. Google hesabınızla yazabilirsiniz hemde yorumu silemezler.
Tesekkur r ederim. Size de cok gecmis olsun. Cok sinir bozucu bir durum

ne renk boyattınız acaba tek renk mi balyaj mı

X