Saç Rengi ve Saç Boyama Sari saclarim koyu kahve oldu :(

cilayı ne sanıyorsunuz?boya ile hazırlanır.yanlış bir işlem yok.koyu geldi ise merak etmeyin bir iki yıkamaya açılacak rengi
Cila boyanin su ve sampuanla karisiminin sacta kisa bir sure durmasi. Onunda boya oldugunu biliyorum ama cok cabuk akiyor ve gercekten rofke ve golgeyi duzeltip ana sacin rengini bozmuyor. Ayni sey mi sizce?

Yanlış anlamayon ama deşifre ettiğiniz için kuaförün sayfasına baktım, tüm işleri böyle zaten.
Adamın stili fırçalı balyaj, 90larda kalmış.
Yani büyük bir şok olmasa gerek, diğer yaptıklarını görünce.
Belki de müşteri kitlesi böyle istiyordur, bilemeyiz.
Size tavsiyem colorist olan iyi bir kuaföre gidin 10 gün sonra, onlar tüm her şeyi halledecek, eski güzel saçlarınıza kavuşturacaktır.
Ben senelerdir yaptiririm. Bana bir iki ton acik golge yapar ve cok seyrek atar.

Yanlış anlamayon ama deşifre ettiğiniz için kuaförün sayfasına baktım, tüm işleri böyle zaten.
Adamın stili fırçalı balyaj, 90larda kalmış.
Yani büyük bir şok olmasa gerek, diğer yaptıklarını görünce.
Belki de müşteri kitlesi böyle istiyordur, bilemeyiz.
Size tavsiyem colorist olan iyi bir kuaföre gidin 10 gün sonra, onlar tüm her şeyi halledecek, eski güzel saçlarınıza kavuşturacaktır.
Benim saclarimi her zaman cok bellli belirsiz bir golge yapardi. O yuzden begenmedim zaten bu sefer.

Ben senelerdir yaptiririm. Bana bir iki ton acik golge yapar ve cok seyrek atar.
Demek ki eli artık bu son yaptığına alıştı, kötü bir deneyimle öğrenmiş oldunuz.
Ben koyu saç kullandığımdan, yol üstü herhangi bir kuaföre girsem sonuç değişmez.
İster 1000 liraya boyasın ister 50 liraya koyu kahve siyah saç yani benimli.
En kötüsü aralı boyar, tekrar siyah yaptırırım geçer gider ama açık tonlar hele sarı profesyonel işidir.
Hem yapması hem de kullanımı cesaret ister.
Dediğim gibi artık kuaför değil colorist bulunan bir kuaför seçin, saçlarınız da kötü olmamış bu arada ama istediğiniz bu olmadığı için sonuma kadar haklısınız.

Aynı geçen sene defalarca sorsam da yapa bilirmisin bilemezsen yapma bak desemde tek seferde saçımı açmaya çalışdı bağcılarda kuaför. Süpürge etdi. Açılmadi bile kırmızı çiş rengi oldu .bu ne dedim sen kına sürmüşsün herhalde diyip beni suçladı. Kestim dipden kazidim. Başka kuaforde .simidi usta arkadaşlar soylesin bu gercekmi 5 sene önce surdugum kına etkilermi saraltirken? Hic boya sürmedim 5 sene

Kalip sabunu deneyebilirim. Boya silici de aklimda.
siliciye hiç geçmeden kalıp hacı şakir sabunla falan deneyin. zaten bir süre yıkadığınızda akacaktır. normalde bile akıyor kahve boya. daha tatlı bir renk bile olabilir bir süre geçince. bir daha o kuaföre gitmeyin, çok da canınızı sıkmayın. foto da çekin bol bol. kahverengi halim böyle diye ilerde gösterirsiniz :) cidden dert etmeyin.

Aynı geçen sene defalarca sorsam da yapa bilirmisin bilemezsen yapma bak desemde tek seferde saçımı açmaya çalışdı bağcılarda kuaför. Süpürge etdi. Açılmadi bile kırmızı çiş rengi oldu .bu ne dedim sen kına sürmüşsün herhalde diyip beni suçladı. Kestim dipden kazidim. Başka kuaforde .simidi usta arkadaşlar soylesin bu gercekmi 5 sene önce surdugum kına etkilermi saraltirken? Hic boya sürmedim 5 sene
5 senede saçınız en az 50 cm uzamıştır varsa bile uçlarda kalmıştır.
Tek seferde siyaha boyalı saçı bal köpüğüne, sarıya döndürebilen kuaförler var.
Sarı saç isteyen herkes buna bütçe ayırmalı, işi uzmanına bırakmalı.
Sarı demek para demektir, gözatdı etmeyin.
Kazımanıza çok üzüldüm, şimdi sapasağlam uzuyordur en azından.

5 senede saçınız en az 50 cm uzamıştır varsa bile uçlarda kalmıştır.
Tek seferde siyaha boyalı saçı bal köpüğüne, sarıya döndürebilen kuaförler var.
Sarı saç isteyen herkes buna bütçe ayırmalı, işi uzmanına bırakmalı.
Sarı demek para demektir, gözatdı etmeyin.
Kazımanıza çok üzüldüm, şimdi sapasağlam uzuyordur en azından.
Evet kare olmuş şimdi yine boyamadan uzatıyorum ((( zaten omuzdandi hiç boyasız saçı 400e yaptılar sari

Ben de bundan 5 yıl kadar önce karamel yaptırmıştım saçımı.O zaman 150 falan vermiştim galiba.İkinci boyaya da başka bir kuaföre gittim biraz daha uygUn diye.100 tl idi o da.Bi yıkadılar saçımı koyu kahve dedim bu ne ben o kadar para vermişim saçımı siyahtan o hale getirtmişim.Adam gitti çırağına kızdı.Bana o rengin yakışmayacağını düşünüp koyu kahve yapmış :KK11: Sonra açtılar saçımı açıcı ile çırtlak bir sarı oldu.Bi de kızmadım da parasını ödedim çıktım ben de çok safmışım.Eski kuaförüme gittim oh olsun sana dedi bana gelmezsen böyle olur :KK48: Sonra saçımı boyayan o kötü kuaför battı gitti kapandı.

Watsonsda satilan bir urun tavsiye ettiler. Colourless boya silici. Birkac ton acabildim sacimi. İsin kotusu sacim yikadikca ustlerden acilmaya basladi bakir bir renk aldi :KK43:

Kızlar bana da bir el atarsanız sevinirim. Uçlarındaki röfleleri çok açılmış dipleri doğal koyu kestane olan saçımın tamamına koyu kumral sürdüm kızıl oldum resmen. 1 ay oldu bana mısın demiyor akmadı gitti. Saç diplerimi kendi doğal rengime döndürmek istiyorum önerisi olan var mı? (Boya akıtma vs.)
Bugun watsonsdan colourless sac boyasi silici aldim ve sonuc cok iyi oldu. Deneyebilirsiniz

Bugun watsonsdan colourless sac boyasi silici aldim ve sonuc cok iyi oldu. Deneyebilirsiniz
Benim de aklıdan o geçiyordu :)) Benim saçlarım omuz hizzamı geçiyor bayağ ama belimde değil bir kutu yeter mi? Bir de bozuk yumurta gibi kokuyor diyorlar zor olmadı mı sizin için uygulamak? Son soru da ürünün kokusu saçta kalıcı mı?(Özel derse gidiyorum küçücük odada hocayı rahatsız etmek istemem.)

Benim de aklıdan o geçiyordu :)) Benim saçlarım omuz hizzamı geçiyor bayağ ama belimde değil bir kutu yeter mi? Bir de bozuk yumurta gibi kokuyor diyorlar zor olmadı mı sizin için uygulamak? Son soru da ürünün kokusu saçta kalıcı mı?(Özel derse gidiyorum küçücük odada hocayı rahatsız etmek istemem.)
Kokusu gercekte kotu. Kac gunde gecer bilemiyorum. Sacimi 2-3 ton acti. Omzu gecen saclar icin iki kutu almalisiniz.

Cila boyanin su ve sampuanla karisiminin sacta kisa bir sure durmasi. Onunda boya oldugunu biliyorum ama cok cabuk akiyor ve gercekten rofke ve golgeyi duzeltip ana sacin rengini bozmuyor. Ayni sey mi sizce?
resimleri görmemiştim.evet cilada boya kullanılır oksidan konmaz.ama üzülmeyin altta açık renk olunca çabuk akar.

X