Saç Rengi ve Saç Boyama Sari saclarim koyu kahve oldu :(

Hani bana çok iyi demiştin boya silici eski haline mi döndü saçın? Yıpranma var mı saçında?
Once arkalarini denedim guzel oldu. Bugun on taraflara yaptim. Sanirim bana kizilli bir kahve boyamis. Kizilliklar kaldi yani eski haline tam anlamiyla donmedi. Lorealin de varmis boyle bir urunu. Deneyebilirsiniz. Sacimda yipranma olmadi. Bikac kez kullanilabiliyor ve ustune boya yapilabiliyormus. Ben bundan sonra iyi bir kuafore gidicem ama o koyu renk gitti sacimdan. Baya acti sacin rengini

A
dönmez keşke akmasını bekleseydiniz.yıpratır siliciler.evet artık kendi rengine boyamanız gerekecek yoksa bir kaç farklı renk olacak saçınızda.
Aksa da boyle olurdu sanirim. Sacimi kizilli bir kahve boyamis. Boya silici sacimin on tarafinda iyi bir renk vermedi. Zaten sacimin ust tarafi yikadikca bakir rengine donmeye baslamisti. :KK43:

A

Aksa da boyle olurdu sanirim. Sacimi kizilli bir kahve boyamis. Boya silici sacimin on tarafinda iyi bir renk vermedi. Zaten sacimin ust tarafi yikadikca bakir rengine donmeye baslamisti. :KK43:
Şimdi benim saçımda zaten bir kızıllık var küllü kumral sebebiyle. Boya siliciyi uygulasam daha mı kızıl olur yoksa altında kendi rengim olan koyu kestane çıkar mı?

Şimdi benim saçımda zaten bir kızıllık var küllü kumral sebebiyle. Boya siliciyi uygulasam daha mı kızıl olur yoksa altında kendi rengim olan koyu kestane çıkar mı?
Boya siliciyi hic uygulamayin bence. Sanirim benim sacimda da kizil kahve bir renk vardi o yuzden kirmizi oldu tepeleri. C vitaminiyle boya akitma duydum. Bir arastirin isterseniz. Ya da en iyisi isinde cok iyi bir kuafor.

X