Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
arkadaşlar ben bu aspirinli karışımı düzenli olmasada sürmeye çalışıyorum hergün düzenli olarak selülit çayı içiyorum ama hiçbir farklılık yok:1no2:ten rengim çok açık beyaz tenli olmamla selülit görünümü arasında bi bağlantı varmıdır acabafisfisfis bronz tenli olanlarda daha mı az belirgindir sizce

slm herkese
bende selulitlerimin onemli bi bolumunu yok etmeyi basardim en azindan artik ciplak bacakla oturdugumda yanlarda portakal gorunumlu bi tabaka olmuyo yani gorunurde bisey kalmadi yalnizca sktigimda o yuzden tam gaz devam ediyorum uyguladiklamasüprizzzzz
en onemli seyin egzersiz oldugunu dusunuyorum ozellikle incelmede
birde aspirinli karisimi 1 haftadir kullanmama ragmen farki hissettim
simdi suna dumankayanin selulit cayini kullanmaya basladim bakalim umarim tamamen sonsuza kdr yok olurlarr:enbuyukkk:

mls cim sen nasıl kurtuldun selülitlerinden sadece egzersizmi yaptın

arkadaşlar ben bu aspirinli karışımı düzenli olmasada sürmeye çalışıyorum hergün düzenli olarak selülit çayı içiyorum ama hiçbir farklılık yok:1no2:ten rengim çok açık beyaz tenli olmamla selülit görünümü arasında bi bağlantı varmıdır acabafisfisfis bronz tenli olanlarda daha mı az belirgindir sizce

cnm bronz tenin vücut kusurlarını daha az gösterdiğini okumustum.bronz tende selülitler de daha az belirgin oluyormus,yazın dikkat etmiştim gercekten dogru.. avunma oluyo az da olsa:smiley-cool:

cnm bronz tenin vücut kusurlarını daha az gösterdiğini okumustum.bronz tende selülitler de daha az belirgin oluyormus,yazın dikkat etmiştim gercekten dogru.. avunma oluyo az da olsa:smiley-cool:

umarım öyledir cnm önümüzdeki ay solaryuma girmeye başlıcammma.s malum yaz geliyo ben beyaz tenli olduğum için solaryuma girmeden güneşe çıkamıyorumbenneyaptımki dediğin gibi görünümde azalma olursa tam süper olacak:teytey:

bence olacaktır hem bu yağ karısımlarını da kullanıyorsan ve solaryuma gırdıgın surede de nemlendırmene dıkkat edersen emınım hem pürüzsüz hem de daha fit görünecektir.ben de girmek istiyorum batıklara da iyi geliyormus solaryum doktor demıstı. ama lazere gıdıyorum ondan ancak yaza:KK43: bu arada sen yag karısımından memnun kaldın mı?

cnm ben yağ karışımını düzenli kullanamadım ama limondan dolayı olsa gerek sıkılaştırdığı kesin:)solaryum batıklardan ziyade vücur ağrılarına da çok iyi geliyo ben işim gereği sürekli oturararak çalışıyorum buda sırt ağrısı yapıyo solaryumdaki ısısayesindede ağrılarımdan kurtuluyorum:emir_bebek:bakalım önümüzdeki aya kadar aspirinli karışıma devam edicem solaryuma girdikten sonra gelişmeleri yazarımyerimseniben bu arada ben bide solgarın gotu kola isimli ürününüde kullanıyorum kan dolaşımını düzenlediği için varis ve selülite iyi geliyomuş:enbuyukkk:

yasakkelimebende 5 gündür yürüyüşe başladım.hızlı tempoda 50 dakika yürüyorum.eminim işe yarayacaktır.geçenlerde çok az bir bölgede ilk kez selülite rastladım. çok etkilendim tahmin edebileceğiniz gibi. Hiç bana göre değil. onunla yaşamak yerine savaşmayı seçtim. zaten genelde sağlıklı beslenirim boğazımla ilgili bir problemim yok ama işim gereği masa başında otoruyorum 2 yıldır. ve bu selülit oluşumuna neden oldu maalesef. Ama ben bunun üstesinden gelirim.

bu selülitler acayip moralimi bozuyo..kendime olan güvenimi sarsıyolar..sütun gibi bacaklı pürüzsüz kızları görünce kendimi kötü hissediyorum senağlama kilolu değilim ama yine de var lanet olasıcalar..asprinli karışımı denedim bende sıkılaşma dışında işe yaramadı..ben bunlardan kurtulamıcam üstelik daha 22 yaşındayım yaa ilerde kim bilir ne hale gelirim senağlama

avonun masaj aleti var onu kullanın bir de kahve telvesiyle banyodayken iyice masaj yapın

vücut sıkılaştırıcı kremler de düzenli kullanılırsa işe yarıyor
ben selülit sorunum yok ama yine de amwayinkini kullanıyorum oluşmasını da önlemek için

merhaba bu kulube yeni katıldım . benimde bir zamanlar selülit derdim vardı ama şimdi yoook ne güzel bir haber degil mi?

meraklandırmayı sevmedigim için cevabıda aynı zaman diliminde yazıyorum . 1)LOREAL PERFECTSLIM PRO MASSAGE 2) BOL SU İÇTİM ...... Bu kadar LOREAL PERFECTSLIM PRO MASSAGE şiddetle tavsiye ederim(arzu ederseniz) şampuan kutusuna benziyor üst tarafında masaj başlıgı var alt kısmında masajdan sonra süreceginiz krem var .Ben ,gün içinde vaktim oldukça 10 dakika süreyle LOREAL PERFECTSLIM masaj (kremi her masaj yaptıktan sonra sürmeyin yoksa krem dayanmaz size. Kremi genellikle günde ikidefa kullanıyordum gerisi masaj bende etkili oldu umarım sizdede etkili olur

arkadaşlar düzenli beslenmeme su içmeme hareket etmeme seker dogum kontrol hapları selülitin arkadaşı...bunları ya kesın yada duzenlıyın baska caresı yok!

arkadaşlar yeni üyeyim fakat bu sitede yazılanları uzun süredir yakından takip ediyorum bende bilgilerimi paylaşmak isterim. benimde dogumdan sonra selülitlerle başım dertderydi kulanmadığım ürün kalmadı ama inanın hiç bir işe yaramıyor olan cebizden cıkan paralarımıza oluyor size masraf olmayan bir uygulama sunacağım. gercekten ben faydasını gördüm şimdi selelürlerim yok sizde deneyin. her banyoda halı fırcaları varya ama cok sert olmasın onunla vücudunuz kuruyken selülitli bölgenizi fırcalayın ve yosun sabununla keseleyin ilk 1 haftada etkisini görüceksiniz. bana faydası oldu inşlah sizlerede olur selülitsiz iyigünlere

Benimde doğum kontrol hapından dolayı selülitlerim oldu. Bu ay hapı bırakmayı düşünüyorum. İnşalah sıkı bir yürümeyle geçer

su içmeyi hiç mi hiç sevmem.bende karın ve basen bölgesinde azcık var.hamileyken hiç yoktu.çünkü günde 2 lt su içiyordum ,mecburen ...

arkadaşlar bende de hamilelikte aldığım 20 kilo sonucunda ciddi selülit oldu.şimdi bol su içiyorum,ve şu karışımı uyguluyorum;nivea Q10 losyonun yarısına,yarım şişe susam,kekik, limonve biberiye yağı katıp sabah akşam bunu uyguluyorum bu losyon zaten sıkılaştırıcı özellikte diğer yağlarda selülitleri yok ediyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.bayağı etkili bir aydır kullanıyorum etkisi ciddi olarak fark edilmeye başlandı.

kızlar ya cok buyuk kalclarım var ve cok utanıyorum onlardan yani 62 cm bel 119 cm kalca dusunebiliomusunuz farkı?napmalıyım nolur bi akıl verin daha 19 yasındaım ben yaa

X