Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
herşeye aynı cevapmış gibi gelse de yürüyüş... bel ölçüne bakarsak kilolu degılsin ama bölgesel toplanmış sanırım,yediklerine dikkat etmende de fayda var tatlıyı hamur işini kesmen gerek..sırf kalçaya yönelik birşey gelmiyot aklıma ama burada bulacagın tarif ya da egzersizler hem bacak hem bel hem kalca toparlayıcı.. e belinden falan daha gitmez zaten ölçü gayet iyi.. spor bölümüne bakabilirsin orada basen bölgesine yönelik çalışmalar vardır.

Selam hanimlar,yaklasik bir aydir Niveanin L-carnitine iceren selulit kremini masaj,bol su ve haftada 3 gun 45 dakikalik sporla kullanarak selulitlerimden neredeyse tamamen kurtuldum.Nivea bende ise yaradi umarim size de yarar.Bu arada ben hala dogum kontrol hapi kullaniyorum ve bol bol seker tuketiyorum buna ragmen cok ciddi azalma oldu.Bence duzenli uygulamak az ya da cok mutlaka bir sonuc veriyor.Hepinize kolay gelsin.

Selam hanimlar,yaklasik bir aydir Niveanin L-carnitine iceren selulit kremini masaj,bol su ve haftada 3 gun 45 dakikalik sporla kullanarak selulitlerimden neredeyse tamamen kurtuldum.Nivea bende ise yaradi umarim size de yarar.Bu arada ben hala dogum kontrol hapi kullaniyorum ve bol bol seker tuketiyorum buna ragmen cok ciddi azalma oldu.Bence duzenli uygulamak az ya da cok mutlaka bir sonuc veriyor.Hepinize kolay gelsin.

tebrikler:nazar: haftada 3 gün 45 spor derken? yürüyüş mü yoksa egzersiz mi ? yani bölgesel egzersizlerden mi yapıyorsun?

kızlar ya cok buyuk kalclarım var ve cok utanıyorum onlardan yani 62 cm bel 119 cm kalca dusunebiliomusunuz farkı?napmalıyım nolur bi akıl verin daha 19 yasındaım ben yaa

edacıkk bence ''twist and shape'' diye bir alet var belki duymuşssundur ben kargoyla birlikte 82ytl ye aldım .---------------------------------.Günde en az 20 dakika yapabileceksen sen de al derim seninle aynı bölgede sorunu olan,kalça şekillendirmede-küçültmede çok işe yaradığını söyleyen arkadaşlarım var..

Son düzenleyen: Moderatör:
chee, twist&shape bacakları kaslandırdığı için kalınlaştırıyor ve menüsküse neden oluyor diye duymuştum bilgin var mı? bizde de var ama yapmıyorum bu tarz yorumları okuduğum için sen etkisini gördün mü ya da bu tarz bi olumsuzluğu? gerçekten inceltiyor mu yani?

crystal :) ben twist and shape'i kullanıyorum ama çok düzenli kullanamıyorum düzen derken de haftada 2-3 kez fln kullanma fırsatım oluyo bir gün 30dk bir gün 20dk bir gün 45dk..o günki istekliliğime göre.Ama bu aleti daha önce kullanmış olan arkadaşlarım var ve kullandıkları dönemde kalçalarının küçüldüğünü söylemişlerdi bana.Bende30dk dan sonra kalçalarda yanma hissi duyuyorum sanki kas yapıyormuş gibi geliyor.yapmasını istemiyorsan yanma hissi duyduğunda bırak..bence sıkılaştırıyo ama işte bunu kesin olarak söyleyebilecek kadar uzun süredir kullanmıyorum.

teşekkür ederim cevabın için bu arada farkettimde farklı başlıklardan takip ediyormuşum seni:) haha en sıkı takipçinim:p

Benim denediğim ve kurtulduğum yöntem şöyle:
1-Kayısı çekirdek yağı+jojoba+portakal yağı karışımı ile 2 güne bir 10 ar dk lık masaj tüm bacağa
2-Haftada 1 kez deniz tuzu soğuk su şoku
3-Şekerden tamamen kurtulmak(kahve çay cola...)
4-Haftada 3 gün spora gitmek.(Bu 3-4 günden 1 günü mutlaka ağırlık çalışmasına ayırmak)
Yaşım 32 Kurtulma sürem:7 ay..Umarım herkes bu dertten kurtulur.

Benim denediğim ve kurtulduğum yöntem şöyle:
1-Kayısı çekirdek yağı+jojoba+portakal yağı karışımı ile 2 güne bir 10 ar dk lık masaj tüm bacağa
2-Haftada 1 kez deniz tuzu soğuk su şoku
3-Şekerden tamamen kurtulmak(kahve çay cola...)
4-Haftada 3 gün spora gitmek.(Bu 3-4 günden 1 günü mutlaka ağırlık çalışmasına ayırmak)
Yaşım 32 Kurtulma sürem:7 ay..Umarım herkes bu dertten kurtulur.

Deniz tuzu nerde bulunuyor peki?

kızlar ya ben ogrenciim
daha uygun ve kesinlikle sonuc veren onerileriniz var mı?

hergün evde kalça sıkılaştırıcı egzersizler yapabilirsin canım 4o dk mesela:) o hafta farkedersin değişikliği:)

kızlar ben haftada 1 gün 2 saat tenis oynuyorum.tek yaptığım spor bu.ama bütün gün oturan bi tip diilim.aspirinli karışımı kullanıyorum 20 gündür % 60 azaldı bacaklarımdakiler.ama popomdakiler hala belli oluyo.

arkadaslar bu selülit çayının adı sanı yokmu allah rızası için sölein ben de içeyim bi de faydaları neler inceltme gib özelliği varmı

arkadaşlar bende iki sene önce kurtulmaya karar vermiştim. önce spora başladım. haftanın beşgünü yürüyüş, koşu, yer hareketleri yaptım. toplam bir saat falan sürüyordu. 1 ay sonra 2-3 cm kadar basenlerimden incelmiştim.sonra vichy nin kremini aldım. sabah ve akşam hergün önce duşta vücudumu vucut fırçasıyla keseledim.ardından 10 dk sürecek şekilde kremi yedirerek masaj yaptım. sporuma devam ettim. tüm bunlara başladıktan üç ay sonra 6-7 cm kalçalarımda inceldim. sonra ikinci çocuğuma hamile kalınca tekrar kilo aldım. ama şimdi tekrar başladım,bakalım ne olucak

arkadaşlar bende üç sene önce karar verdim. önce spora başladım . haftada 5 gün yürüyüş, koşu, yer hareketleri falan yaptım. yaklaşık 1 saat sürüyordu. inanın ama tempolu yürüme gibisi yok. 1 ay sonra 2-3 cm basenlerimden inceldim.sonra vichynin kremini aldım. hergün sabah akşam önce duşta vücudumu vücut fırçasıyla fırçaladım. kızarıncaya kadar. Sonra 10 dk kadar kremi masajla basenlerime yedirdim. kremden 2 set kullandım. ama krem bitsede spora ve fırçaya devam ettim.toplam üç ayın sonunda 7-8 cm basenlerimden inceldim. inanın sabredince oluyor. şimdi ikinci çocuğumu doğurdum. tabii hepsi geri geldi. tekrar başladım. bakalım neler olucak.

bende 6 aydir selületlerimin oldugunu farkettim, sok oldum, cünkü bu güne kadar yoktu, hic te aklima gelmezdi bir gün olusacaklarinin. birden neden olstular henüz cözemedim, ya hareketsizlik, ya dogum kontrol hapi yada biraz kilo alisim. bende kendi capimda önerileriniz dogrultusunda birseyler yapmaya calisacagim, gördükce sinir oluyorum cünkü

X