Selülit Selülitlerinden Kurtulmayı Başaranların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya bnm 4.derece selülitlerim var ne yapsam gecmıo birsuru krem denedim ama avonu denemedim ondan memnun olan var baya bide clarinsten memnun olan cok var bi denemediğim onlar kaldı soyuyolar bizi resmen ya :KK43: hep ümitlenip alıyoruz fos cıkıo of ya :KK43:

çok ileri derece selülitlerde mutlaka içeriden bir destek vermek gerekiyor. benimde 3 ve 4. derece selülitlerim var. doktora gittim. karboksiterapi önerdi şimdi onu yaptırıyorum. daha 3.seansım iyi sonuç alırsam yazarım. ama doktorum çok emin. tabii sadece bu yetmiyor. hareket etmek lazım ve bol su.

arkadaşlar bu istinye parktaki aktar tam olarak neresinde istinye park'ın. belki birden fazla aktar vardır yanlış yerden almıyım diye soruyorum

Arkadaşlar Selülitlerin giderilmesinde hangi ürünler kullanılabilir yardımcı olabilecek olan varmı?

slm kızlar benmde acaip selülitlerim vardı dizlerime kadar hem önden hem arkadan hem yandan delik deşik görünüodu bacaklarım ıyyyyyyyyy.çok fenaydı.:KK53:denemediğim bişi kalmamıştı.ha illa krem sorarsanız en etkilisi barbarabort derim ben.çok faydasını gördüm ama spor olmayınca geri geldi hepsi.ama şimdi 2.5 aydır kardio yapıorum evde.internette bi sürü video var açın yapın çok deil haftada 3 kez 45 dk.neye harcamıoruzki bu zmankı.hiç bişiyi bahane etmeyin çalşıorum zamanım yok vs.:KK45:hiç bişi yapamıosanız açın müziği oynayın dans edin ama düzenli olsun.1 aydır da pilates yapıorum inanılmaz derece bi değişim var sadece çok az popom da kaldı.bacaklarım dizlerime kdar dümdüz oldu.hemde inceldim basenlerden 6 cm.hepinize tavsiyem yağlı şeylerden biraz uzak durun ve spor yapın kızartma vs. yiyin ama abartmdan 2-3 tane alın çekilin kendinize dur diyin inanın gerisi gelir:KK34:

normal kilodayım ve yağ fazlalığım hiç yok ama gecen yaz bikini giydiğimde farkettim ki kalçamı sıktıgımda hafif selülitlerim olusmustu :KK53: kremle oyalanacak vaktim yoktu ve her gün kalça egzesizleri uyguladım. 10 gün içinde yok oldu diyebilirim.maalesef sürekli oturmak cok kötü arkadaslar.bacaklarınızı bol bol calıstırın.bol su için.ve bol bol ılık dus alın.

Bende bitki yağları ile masaj yaptırarak kurtuldum .masaj bu konuda tek yardımcı diye düşünüyorum

Kızlar hepsiburada sitesinde şu an wollex zayıflama özellikli masaj aleti kampanyada, ben bu ürünü ablam için geçen ay almıştım gayet başarılı.İçerisinde yağ kırıcı ve selülit giderici başlıkların yanısıra klasik masaj başlığı var.Ürünün fiyatı şu an 39.90 bence kaçırmayın.Her banyoda kabak lifi kullanmayı beklemeden her gün 10 dakika masaj yaparak daha çabuk etki alacağınız kesin...Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.Tek sorun makine biraz güçlü bir makine sıkı tutmak lazım yoksa zaptedilmiyor :KK1::KK1::KK1:

bol bol su tüketimi günde en az 15 20 bardak ve azda olsa yürüyüş.. 1 numara..

bende selülitlerimden kurtuldum ama hiç bişey yapmadım hamileyken olmuştu 7 buçuk ay oldu doğum yapalı o portakal kabuğu görüntüsü hatta çukur çukurdu hepsi geçti pürüzsüz fıstık gibi oldu ve üstelik bacaklarım tas gibi oldu çok sıkılastı nedenmi kızlar bebişi ayaklarımda salladığım için sürekli ve uzun çünkü çok zor uyuyo bazen bacak kemiklerim ağrıyo ama bacakalarımda popomda hiç selülit kalmadı

ben büyük ölçüde kurtuldum. ama çok düzenli bir rejim uyguladım. spor yaptım. spor yaparken termal sauna şort giydim. kola içiyordum bıraktım unlu ürünlerden uzak durdum tuzu azalttım. relaxtone masaj aletiyle masaj yaptm ama düzenli yapamadım. vücudumu nemsiz bırakmadım. banyodayken bir sıcak bir soğuk suyla şok yöntemini uyguladım. düzenli olmasada yosun kremi ve kabak lifi vücut fırçası kullandım. ama bütün bunlara ramen tamamen kurtulmuş değilim. tamamen kurtulmak için hepsini düzenli uygulamayı deneyeceğim zaten sonuçlarımı size aktarırım. ayrıca bence bunlar uygulanırsa gerçek kurtulmak mümkün. karboterapi mezoterapi radyo frekans ... zamanında bunlara çuvalla para dökmüş biri olarak söylüyorum ki hem paranıza hem zamanınıza yazık. hemde çektiğiniz acıya değmez.

ben vibro belt titreşimli kemer aldım bacaklarımı sarıyo ben memnunum fiyatıda diğerlerine nazaran oldukça uygun:) aspirinli karışımda çok işe yarıyor aspirinli krışımı sürüp kemeri takıyorum sonrada yosun sabunuyla yıkıyorum 1 haftada bacaklarımda sıkılaşma hissettim:))))selülitlerimde pek fark yok gibi ama olsun bu azimle oda geçecek sanırım:))bide yürüyüş yapabilsem tam süper olacak:)

bu kemerin fiyatı ne kadar ögrenebilirimiyim bende almayı düşünüyorum da:KK34:.doğum sonrası 10 kilo fazlam var :KK49:doğum yapalı 2,5 ay oldu sezeryanla doğum yaptım platese henüz başlayamadım bu yüzden ama selülitlerim ve fazla kilolarım beni rahatsız ediyor bu titreşimli kemer fayda verirmi siz memnunmusunuz?

KilicBaligi
12ocak2011

Bunun dışında bu gün sipariş ettiğim relax tone benzeri masaj aleti geldi, denedim hemen bacaklarıma masaj yaptım ama total vibes'ın yaptığı masajdan sonra bununki biraz yavan geldi, aşırı derecede ağır ve aleti tuttuğum elim feci halde şişip kızardı...pek hoşlandığım söylenemese bile düzenli olarak anneme masaj yapmayı düşünüyorum, kendim içinde yuvarlak topları olan başlığı kullanıp kremlerimi masaj eşliğinde sürerim diye düşündüm...

tavsiyen üzerine aldığım ürün için burada relax tone kullanımının zor olduğunu belirtmişsin acaba sonrasında mı memmun kaldın anlayamadım

Son düzenleme:
wollex masaj aleti geldi geldiği gibi geri gitti iade ettim almayın kullanışlı bir ürün değil:KK19:

kızlar mrblar.benimde bu selülit ile ilgili bulduğum bir krem var.aranızda kullanan varmı acaba body shape diye bir ürün ...sitesinde kullananlar güzel yorumlar yazmış,çok merak ettim lütfen kullanan varsa cvp yazsın... $body_04.jpg

ben geçen yıl ocak ayı gibi doğum kontrol hapından ötürü oluşan selülitlerimden önce 1 ayda Vichy'nin dermoStock selülit karşı jeli ve masaj aleti ile masaj yaparak kurtuldum, ondan sonra da yaz boyunca ve hala Dore'den aldığım Venus anticellulite kremleri ve yine Dore'nin Eveline serisi 3D anti cellulite duş jelini kullanarak her banyodan sonra masaj aletlerini kullanıp üstüne kremleri yedirerek kurtulmaya devam ediyorum..
yazdan beri hiç selülitim kalmadı ama olur ya bırakınca geri gelirler korkusuyla hala her banyoda duş jelini ardından çıkınca da masaj aletiyle masaj yapıp kremi de bi güzel yedirerek yaza tekrar formumda girmeyi planlıyorum..

bu arada gayet zayıfım ama işte selülit bu yaşa boya posa kiloya bakmıyor..

sevgiler :KK66:

arkadaşlar selülit aslında bır cilt sorunudur kg veya zayıf olun bu bıseyı değiştirmiyor ve her 100 bayandan 90nında olan bısey ama tedavısını yapmakta sizin elinizde.selülit hamılelık donemınde ve sonrasında daha çok gorunur cunku bu hormonel bozukluktan gelıyor derımızın alt kısmında yanı kolejenlerın olduğu bolumdekı yağların yukarıya baskı kurmasından dolayı derının üst katmanında tepecıkler olusuyor oyuzden kullanacağınız urunun mutlaka yağ parcalama ozellığı olmalı ve yağ bazlı olması gerek. cunku diğer maddeler derının alt katmanına inemedıklerı ıcın gecıcı olarak etkı gosterırler siz ürünü bıraktıktan sonra tekrar eskı halıne donecektır.....
benım onerım ve kullandığım urun bella b body buzz gecen yılın dünya üzerinde en cok satan ürünü. çünkü içerik olarak çok guclu ve tedavı edıcı ozellıği tasıyor,içerisinde en önemlı maddesi yağ parçalama ozellığı olan shıtake mantarı bulunuyor ve dunya uzerınde derının alt katmanına en hızlı ve ve etkı gosteren difüzyonu yuksek bı madde.shıtake mantarı sayesınde yağları parçalıyor ve ıcerısınde yıne hıdrolıze kollajen ve elastın var bunlar sayesınde alt katmanın daha sağlamlaşıyor ve selülitten kurtulmuş oluyosunuz...

benım sizlere onerım: Bella B Body Buzz sabah akşam sürün ve yanında l-carnıtıne alın yada bol spor yapınız

Not: Anne eczacıdan tavsıye :)

X