Sevdiğini özleyenler buyurun

ahanda yine geldim sırnaşık şey yaprak dökümü baslamamis daha ona bakmaya cikmistim :nazar:

hevıncım benım abimde sututgartta ama lörah diye biryerde sanırım isviçre sınırına yakınalrmış zate bu türklerin hepsi sanki sututgartta yaw:) bende gelmek istiyorum oraya ama malesef vize vermiyorlar ama meltem kanadaya vize alabilirse ben de denicem hazır öğrenciyim diye:)

bizde avusturya sinirina yakiniz canim kaydirigubbakcemile3

aa buyur gel tabi abine hic gitme simdi calisiyordur isi vardir sen bana gel en iyisi güzelce gezdireyim sana buralari sırnaşık şey

valla ögrencilere nasil oluyor bilmiyorum da evlenenler almanca dil kursuna gitmeleri gerekiyor o kurstan gecerlerse vizeyi kapiyorlar, ögrencilerde nasil oluyor hic bilmiyorum tatlim :eek:

benım avim de 2006 da evlenipte gitti onun zamanında öyle bişey yoktu dil kursu felan..

Bu kanun yeni yürürlüge girdi canim bir sene oluyor galiba, artik iki bucuk aylik dil kursuna gitmesi gerekiyor buraya gelecek kisi orda almancayi ögrenip vize basvurusu yapiyor sonra vizeyi almak icinde almanca sorular soruyorlar konsoloslukta öyle aliyorsun vizeyi, tabii evlilik acisindan konusuyorum ben ögrencilere nasil olur haberim yok tatlim :eek:

kaynanamlan konuştum şimdikkk :))

ayy ellerinden öperiz kayinvalideciginin, kiyamam asker annesi olmakda cok zor Allah hepsine güc kuvvet sabir versin, az kaldi ogluna kavusmasina :nazar:

ve tamamen ciktim yaprak dökümü baslicak görüsürüz sekerler dikkat edin kendinize :1hug:

ayy ellerinden öperiz kayinvalideciginin, kiyamam asker annesi olmakda cok zor Allah hepsine güc kuvvet sabir versin, az kaldi ogluna kavusmasina

tlfda dedi ki benim iki askerim de geliyo çok mutluyum
hıı ikinci asker kim diye düşünürken :))
meger bana diyomuş :asigim:
çok iyi kadın yawww ellerinden öpüyorum..

ayy maşallah maşallah mervecım iyi konusunca sende ii oluyorsun demi ben pek aramıyorum yaa çokgeriliyorum sanırım böyle ter basıyo ama yanına gidince iyim:)telde çok kasıyom:)

önceden ben de kasılıyodm cnm da alıştım ya kankamla konuşyo gibiym iyi kadın ya
biz onla dedikodu bile yaptık zamanında :)
inşbozulmayız seviyorm yaa :)

ahanda ben geldimmm
ama birazdan çıkıcam gene:):)
kız merviş kayınvalidene gidiyomusun yani 2. asker derken görüşmüyomusunuz?
meltemim nassı oluyo o cadde yarışı ben hiç görmedim:)

kim var kim yok bakıyıımm
ben geldiiimm
şafağı azalttık bitiriyoruuuuzz
darısı doğan güneşe
ve tabii her bekleyen için

anam kimler gelmiş sen uğrarmıydın kız:):) unuttun sandımdı..

Son düzenleyen: Moderatör:
X