Sevgilim ile problemim

Açıklarken ben uzaktayım çok fazla şey gördüm meslek gereği o yüzden herşeyin en kötüsünü düşünerek hareket ediyorum diyor. Görevim bitip aynı şehirde olduğumuzda istediğin herşeyi yap ama uzaktayken beni dinle diyor bu yüzden iklemde kalıyorum . Bende ilk defa böyle bişey yaşıyorum o yüzden işin içinden cikamayip burdan fikir almak istedim.
Kandırıyor sizi köylü kurnazı. Ben de erkek arkadaşımla iş gereği birkaç ay aynı şehirde olmuyorum sürekli dip dibe değiliz yani. 26 yaşındayım alkole dayanıksız olduğum için tek söylediği ben yokken lütfen bilmediğin içkileri içme eve götürecek güvenilir biri var mı aklım kalır. Onun dışında da sizin duyduklarınıza yakın şeyler söylemesini geçtim bir laf ettiğini duymadım.

Yok onu giyme bunu sıkma saçını boyat. Öyle çok şey görmüş madem sizin de evlenmeden birlikte olmak istemediğiniz gibi durumlar da görmüştür çakal. Bir de manipüle etmeye çalışıyor kendi aklınca. Ben burdan ayar oldum ayrılın derim de muhtemelen şu an yapamazsınız. Asla birlikte olmayın. Birlikte olursanız bu baskılar daha da artacak.

ikiyüzlünün teki yani sevgiliniz.
tanıştığınızda saç renginizi görmemiş mi?
niye hamle yapmış sevgili olmak için?
o parfüm konusuna hele söylenecek şey yok. neden duyduğum en saçma şeylerden biri olsa gerek. saçma ve komik. zeka seviyesi bu kadar yerlerde olan biriyle neden birliktesiniz hala?

Belki de meslegi bile yalandir, her dedigine inanma. Ayrica farkli sehirlerdesiniz, senden baska Allah bilir kac kadinla daha konusup yazışıyordur o.

Kisi kendinden bilir işi derler , emin ol kendisi sadık güvenilir biri olmadigi icin sürekli seni sorguya cekip uzerinde hakimiyet kurmaya calisiyor. Ayril gitsin, baska adam mı kalmadi .
Aynı şehirdekiler aldatıyor da . Tamamen dediğiniz gibi bence de

Small dick agresyonu bu kadar dogru olamaaz! Benim ex boyleydi 😂. 6 yil salak gibi bu kadar beni kisitlamasina ragmen yaninda durdum en sonunda koydum tekmeyi ( e geç oldu yalan yok, sacma sapan kendime cektirmisim diyorum simdi) simdi ise 6 aylik bir iliskim var. Ne giyimime karisir ne arkadaslarima, ne de cinsellikte zorlar.. resmen hayat varmis. Big dick energyden de olabilr tabi 🤣
Big dick energy ins
Kesinlikle haklısınız insan saçma ve istemsiz şekilde görmezden gelmeye çalışıyor. Teşekkür ederim fikirlerinizi paylaşıp yardımcı olduğunuz için .
Ayrılacak mısın peki o kadar hak verdin madem bize?

Haklısınız hatamın farkındayım. Farkına varınca hemen düzeltmeye çalıştım Parfümden rahatsız değil açıklamasi polis olduğu için iş için girdiği kötü mekanlardaki kadınlar hep bu tarz parfüm kullaniyor cok dikkat çekiyor dedi.
Ahhahahhaha. Bu nedir yahu ?
Çok mu arıyorsunuz bu herifleri...
İnsan şu açıklamayı yaparken utanır.
Akıl yerine pirinç lapası taşıyınca kafada böyle oluyor işte.

Ahhahahhaha. Bu nedir yahu ?
Çok mu arıyorsunuz bu herifleri...
İnsan şu açıklamayı yaparken utanır.
Akıl yerine pirinç lapası taşıyınca kafada böyle oluyor işte.
İnsanlar buraya akıl danışmak için yazıyor siz telefonu elinize alın canınız sıkıldıkça hakaret edin diye değil . İnsanların kaoslarindan beslenip kendiniz laf sokarak tatmin etmeye çalışmayın kınamaya devam edin başınıza geldiğinde anlarsınız!

İnsanlar buraya akıl danışmak için yazıyor siz telefonu elinize alın canınız sıkıldıkça hakaret edin diye değil . İnsanların kaoslarindan beslenip kendiniz laf sokarak tatmin etmeye çalışmayın kınamaya devam edin başınıza geldiğinde anlarsınız!
Komik olmayın lütfen. Siz toysunuz diye sizin yaşadıklarınızı herkes yaşamıyor. 😂
Ayrıca hakaret ettiğim siz değil erkek arkadaşınızdı.
Ama bence siz çok uygunsunuz birbirinize ayrılmayın. Herif başkalarına bela olmasın. 🙄

Sence öyle bir şey mümkün mü acaba ?
27 yaşında sanırım konu sahibi küçükte değil.
Normal biri herif o açıklamaları yaptığı an koşarak uzaklaşır.
Ya manipüle edilmek korkunç bişi cidden ben de on dokuz yirmi yaşlarımda filan manipüle ediliyordum ve suyuna gidiyordum çünkü tedirgindim ama şunu biliyordum: şehri değiştirdigimde tekmeyi basacagim ve bastım da. Bu kadar konu açacak kadar bilinçli ama hala ayrılmıyor.

Ya manipüle edilmek korkunç bişi cidden ben de on dokuz yirmi yaşlarımda filan manipüle ediliyordum ve suyuna gidiyordum çünkü tedirgindim ama şunu biliyordum: şehri değiştirdigimde tekmeyi basacagim ve bastım da. Bu kadar konu açacak kadar bilinçli ama hala ayrılmıyor.
Bende onu düşündüm. 20li yaşlar olsaydı bir nevi anlayacaktım. Kendince aklamaya mi çalışıyor nedir ?

Bu arada herif tam vurkaçcı onu fark ettim.
İlişki yaşarsanız ghost yapar bu direkt.
Hatta sizi değersizleştirerek yapar yani eminim.

Bence kadınlar olarak en büyük problemlerimizden biri öz güven ve öz saygımızın uçlarda olması. Ülkedeki kadınların yarısı kendini prenses sanıyorken diğer yarısı bir erkeğin “sevgisi” olmadan var oluşunu anlamlandıramıyor bile. Kimsenin size kendinizi bu kadar önemsiz değersiz hissettirmesine izin vermeyin bence. Bu ilişki size hiçbir şey katmıyor.

Öyle çok şey görmüş madem sizin de evlenmeden birlikte olmak istemediğiniz gibi durumlar da görmüştür çakal.
Evet bu cidden. Madem o kadar çok görmüş biliyorsa eğer evlenmeden önce birlikte olmanın da bi kadını sıkıntıya sokacağını da biliyor olması lazımdı. Bu şekilde konu sahibini korumak işine gelmedi herhalde.

Akıl danışıyorsanız uyarıları dikkate alın. Kaç kişi size hemen bırak kaç yazdı. Adamın elle tutulur bir tane iyi tarafı yok. Kaos diye kendiniz yazıyorsunuz, sağlıklı olmadığının farkındasınız. Kendinizi böyle adamlara mı layık görüyorsunuz? Benim 18 yıllık eşim saçıma kıyafetime gittiğime geldiğime asla tek bir laf etmemiştir. Sevmek karışmak demek değil, olduğu gibi kabul etmektir. Başka şehirde olunca aklı kalıyormuş, ne münasebet? Şimdiye kadar o mu korumuş kollamış sizi?

Merhabalar sevgilim sürekli üzerimde hak sahibi olmaya çalışıyor örneğin saç rengini değiştir pantolonun dar bu tarzını değiştir hesaplarına kendi resmini koyma fazla dikkat çekiyorsun diyerek bunun benim iyiliğim için olduğunu söylüyor kendisi polis ve ayrı sehirlerdeyiz yanında değilim uzaktayken içime sinmiyor diyerek ama bunu benim anlattığımin aksine kaba şekilde söylüyor emir verir gibi saçını değiştireceksin 1 haftan vs bu tarzda bazen okadar seviyor gibi hissettiriyor ki bazende hiç sevmiyor gibi kendisine bana karismanda problem yok ama üslubun yanlış beni rahatsız ediyor dedigimde ise onemsemem sana yaramıyor yaramıyor sen kıskançlığa gelmiyorsun ben sevdiğim kadını kıskanırım tarzında konuşuyordu daha aramızda cinsellik muhabbeti geçti aynı şehire geldiğimizde birliktelik yaşayalım gibi başta sadece geçiştirmek için tamam dedim daha sonra doğru bulmadığımi evlendikten sonra böyle bişey yaşamak istediğimi söyleyince bana tavırları tamamen değişti şuan o kıskanç adam artık sana karismiyorum istediğin şekilde giyin istediğin rengi kullan ama sende bana karisamazsin tarzında ters yapıyor bende ozaman sevgili olmamızın anlamı ne diye söyleyince artık böyle olacak diyor .cinsellik muhabbetine gelince de sadece elimi tutabilirsin herşey evlendikten sonra olacak diyerek tripli şekilde konuşuyor . Ayrılmaya getirince konuyu sen meraklisin ayrılmaya diyor ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum ayrilmaya gelmiyor sevmeye gelmiyor lütfen benzeri şeyler yaşayan varsa fikir verebilir mi?
yaptıklarının sevmeyle alakası yok kontrolcü ve çekilmez bir insan ayrıl bence

X