Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bende dün akşamdan beri düşünüyorumm
aklıma gelmemeişti
senin şu olyı okurken aklıma geldi
arabadayız
mendil alıcam torpitoyu açtım
ne göreyim yüzük kutusu
elime bi aldım
bu kiminn lan demişim( ama aklıma keisnle bana almış olabilecegi gelmiyorr )
adam tabi şok

demek bi ben değilmişim kaydirigubbakcemile3 istemdışı bir şey oluyo dimi ama canım sırnaşık şey

ya düşünün artık ne hödük bir duruma düştüm
meger adam ormantik bir akşam planlıyomuşş :KK70:
pek severim böyl durumların içine etmeyi alsanaalsanasmile

valla sürekli bu konu zihnimi meşgul ediyor
eskilere dairr varmı böle durum diyee
bu türlü hatırlayamıyorum
herife bile sordum yok deii
ama sürekli düşünüyorumm :KK70::KK70:

bende eşimle bir diyaloğumuzu anlatayım;
eşimin ingilizcesi iyidir benim baya kötü neyse bir gün işimle ilgili bi konuda yardımcı oldu bende ingilizce teşekkür ettim(tabii msn de yazışıyoruz) o da ingilizce 'not at all lady' yazmıştı.bende anlamıyorum ya not almama gerek yok diye cevap yazdım ama adam ingilizce 'bişey değil' yazmış :)) ayy çok utanmıştım.

bende eşimle bir diyaloğumuzu anlatayım;
eşimin ingilizcesi iyidir benim baya kötü neyse bir gün işimle ilgili bi konuda yardımcı oldu bende ingilizce teşekkür ettim(tabii msn de yazışıyoruz) o da ingilizce 'not at all lady' yazmıştı.bende anlamıyorum ya not almama gerek yok diye cevap yazdım ama adam ingilizce 'bişey değil' yazmış :)) ayy çok utanmıştım.

koptum yaa delikafadulden bende düşündüm düşündüm bi keresinde cafe gibi bi yerde oturuyoruz en köşeye geçtik arkamda duvar var yani seeevgülüm öpmek için uzandı bende naz yapcam ya salak kafam arkaya küt ama çok fena vurdum unutmuşum duvarı ben gülüyodum oda yazık bşi oldumu diya kafama bakıo çok komikti hatta bayağ abarttı doktora gidelim bile demişti delikafadulden delikafadulden

eşimle ilk çıktığımızda 6 yıl önce özdilekteydik.restoran kısmında sdce biz vardık ben konuşurken ellerimi çok kullanırım .o gün yine heyecanla bişeyler anlatırken masanın üstündeki bardakları yere düşürdüm bütün özdilek inledi çok utandım

park etmis oldugumz arabaya yürüyorduk ben kasaya gidiyim ödemeye dedi sende arabaya yürü dedi elimi birakinca yürürken kaldirimi görmedim pat diye düstüm kaydirigubbakcemile3 sonra dönüp görmüstü ayy rezil oldum yaaa

ooo çoookkk böyle şeylerim =))
en yenisi geçtiğimiz bayram istanbul 212 alışveriş merkezinde topuklu ayakkabılarım kaydı birsürü insanın içinde küüüüt düştüm k.... üstüne :KK70:
ama bi sarılışı vardı aşkımın kimse sarılmamıştır bana bu güne kadar öyle
iyikide düşmüşüm diyorum bazen

kuzeni ablası ben sevgilim yolda yürüyoruz gece.. elimizde sodalar var.. ben tabi önüme bakmıyorum.. sodayı içecem diye patttt yere kapakladım =))) öyle komik düştüm ki.. gülmekten öldüler.. sevgilim de dikkatsizim diye kızdı.. =))

bi keresinde de burda bi türkü bardayız.. sevgilim kuzenleri ve ben çiftetelli oynuyoruz.. öncesinde de sevgilimin suratı düşmüştü straplez giydim diye. ben oynarken starplez düşmez mi =))) düşer.. bütün türkü bar sütyenimi gördü.. sevgilim önümde duruyor kapar sunu diyor.. kapatamıyorum blüz ters düz olmus.. rezil olmustum yaa =))))

bende çıkmaya başladığımızın ilk zamanları regl olmuşum.. ama şimdi diyeceksiniz ki regl olacağın zamanı bilmiyormusun? :1closedeyes:düzensiz bir regl dönemi geçirdiğim için bilmiyorum...:nazar:
neyse konuya dönelim ....

ben regl olduğumu öyle çok sancılı olmadığım için anlamadım.. burger king te oturuyoruz lavaboya gitmek istedim..arkamı ona dönerek gittim döndüğümde yüzünde garip bi ifade vardı,fisfisfis ve bana arkamda kan izi gördüğünü söyledi..:gitme:eek: an utandım:eek:,sıkıldımalsanaalsanasmile,morardım..:kedi:

neyse gidelim alalım dedi ama pazar olduğu için tabi öyle kolay değil bulmak ara ki nöbetçi eczane bulasın..

mecidiköy sokaklarında dolaşmaya başladık:eek: eczane arıyoruz neyse bulduk ve girdi aldı canım aşkım benim..:lepi:
sonra da eczane ile alışveriş merkezi arasında ki yolu yürüyüp tuvaletin önünde beklemiştir aşkım...opuyorumnanaktan

Ama ben ilk zamanlarımız olduğu için çok utanmıştım..şimdi olsa hiç utanmam :))Şeniz

rezillik değilde madara etti beni:smiley-cool:
sınavdan çıkmışım gittim yanına ama daha yeni dönemlerimiz:jeyyar::asigim:
havada sıcak cayıt cayır ortalıkakannehirben binbir naletlikle söyleniyorum...ulan biippp bipppp ben bu hocanın...biippp bippp sınavda sorduğu soruya bak.türkiye cumhuriyetinin bütün cumhurbaşkanlarını yazınız!
eee yazmadınmı?CADIARZU
ya çok biliyomuş gibi artislik yapma be:dilcikar:yiyosa say ulan:nazar:
sayıyıma.s
1,2,3,4.....die bu bi başladı saymaya ben böylebenneyaptımki
ummadığım bi performans sergiledi bizimki,baya makaraya sardı beni adii:kahve:

kızlarla bir gün oturuyorduk cafede, muhabbet ediyorduk sevgilimi arıycaktım o sıra kıl tüy konusu açıldı işte biri diyo ben jiletle mahfettim biri diyo ağda yapın en güzeli, ben de konuyla alakalı deneyimlerimi anlatayım dedim tam çaldırıcakken onu kapattım muhabbet ediyorum anlatıyorum kızlara ama nasıl rezil şeyler anlatmam :kedi: sonra konuştum konuştum kızlarla telefon elimdeydi hadi artık ariim dedim bi baktım çoktan aramışım 2:07 mi ne yazıyo açıkmış dinliyomuş :1shok: o an böyle h...r dedim tam olarak, çat diye kapattım hemen, acaip panik oldum geri aradı açmadım utancımdan bir de daha ilk günlerimizdi, tamam bitti falan diyorum ben salak salak kızlar sakinleştirmeye çalışıyo sonra açtım konuştuk bayaa dalga geçti aa öyle mi yapıyosun hmm falan gibi

bundan hemen hemen 11 sene önce
arkadaşla anlaştık birbirimizde kalcaz diye ewlerden izin aldık
sevgililerimizle buluşcaz :kedi:
yedik içtik sinemeyaa gittik
eglendikk
ee herşey bitti kalcagımız yere gitcezz
o zamanlarki benim sevgilimm ( ayy aklıma geldi o günler ne güzeldi be)
balıkçı ve hanı deniz kenarında balıkçıların sıra sıra oldugu yerler olur orda
dükkanları olurr
beni oraya götürdüü ..ama aşktan gözüm dönmüş bişe görmüyorum saray görünüyo gözüme orası
benimde bi sorunum var heyecanlandıgım korkyugum zaman wc hisi uyanırr akannehir
sorun wc de yok orda sabaha kadar 10 kere deniz kenarına dogru şey etmeye gitmiştim
rezil olmuştum
korkuyorum tek gidemiyorum
onlada hiç gidemiyorumm :roflol: şimdibile utandım ne rezil olmuşum be

ay kızlar çok hoşsunuz ya kaydirigubbakcemile3
gülmekten gözümden yaş geldi kaydirigubbakcemile3
siz beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün opuyorumnanaktan

kızlarla bir gün oturuyorduk cafede, muhabbet ediyorduk sevgilimi arıycaktım o sıra kıl tüy konusu açıldı işte biri diyo ben jiletle mahfettim biri diyo ağda yapın en güzeli, ben de konuyla alakalı deneyimlerimi anlatayım dedim tam çaldırıcakken onu kapattım muhabbet ediyorum anlatıyorum kızlara ama nasıl rezil şeyler anlatmam :kedi: sonra konuştum konuştum kızlarla telefon elimdeydi hadi artık ariim dedim bi baktım çoktan aramışım 2:07 mi ne yazıyo açıkmış dinliyomuş :1shok: o an böyle h...r dedim tam olarak, çat diye kapattım hemen, acaip panik oldum geri aradı açmadım utancımdan bir de daha ilk günlerimizdi, tamam bitti falan diyorum ben salak salak kızlar sakinleştirmeye çalışıyo sonra açtım konuştuk bayaa dalga geçti aa öyle mi yapıyosun hmm falan gibi

delikafadulden allahım çok güldüm yaa
kızlar çok hoşsunuz ama tatlım en trajikomiği seninkisi olmuş
çok kötü bir durum olsa gerek
hala gülüyorurm delikafadulden

bizimde daha ilk buluşmamız birlikte çok şık bi yere yemege gittik ama heycandan kalbim küt küt neyse çorba içiyoruz işte bende laf olsun diye "yurtta kaldıgım donemde masaya cok dokerdım corba bide üstüme gelirdi" dedim oda "döktül dü zaten aha şimdi gömleğin kolu içine girdi gircek diye bakıyorum" dedi ayy rezil olmustum reziiil kaydirigubbakcemile3

a bide yine aynı gün yemeğin sonunda sütlaç istemiştim cokda güzel birşeydi ustunde bolca fındık parcaları falan ama o kadar cok yemıstım kı yıyecek halım kalmamıstı daha fazla oda kendınınkini yemişti bende fındıklarını yıyıp benımkınıde yermısın diye sormustum ama sordugum anda kıpkırmızı olmustum ne dıyorum ben ya üstünü yedim cocuga sonuna verıyorum diye :p oda güldüde pek bozmadı beni saolsun gelsinde askerden bi kac rezıllık daha yapayım kaydirigubbakcemile3 özledim yaa :gitme:

Son düzenleme:
Beni ailesiyle tanıştırıcakdı,daha annesigili felan hiç tanımıyorum ilk görüşüm neyse işte gittik oturduk bana kola kek börek çörek vs koydular yemedim hiçbişe içmedimde,ısrar ediyolar ye diye felan bide herkez beni izliyo kola içiyim dedim içtim bi yudum LIIKK diye ses gelmezmi yutarken olurya böyle bişe içerken bide herkez bakıyo kıpkırmızı oldum ne kadar utanmıştım ya :)

bikeresindede işte ilk çıkdıgımız zamanlar ben babet giymişim oda çok kayıo ama elbiseme uygun diye mecbur onu giydim.. yürüyoruz yolda yokuş aşşagı iniyoruz ben bi kaymışımmm biraz kaydım aşkım tutmasaa kimbilir aşşagı uçucaktım çok utanmıştımmmm :KK70:

Daha ikinci buluşmamız ben süslenmiş püslenmiş buluşmaya gidiyorum bide havalar sıcak kalem felanda çektim dolayısıyla oturmuşuz muhabbet koyuu,işte eve dnme vaktim gelmiş sırada ben bi lavaboya gidim dedim,gittimde ne görim kalemlerimm akmış gözümn altı simsiyahhh ıslak mendilde almayı unutmuşumm sevgilimen yanına öyle gittim tekrar bana ıslak mendil aldık sildimmm,dedim uyuz niye söylemiyosun makyajımın bozuldugunu güldü uyus uyus yaa hep hatırlar güleriz :)

Son düzenleme:
kızlar benimki böyle anlatınca komik olmaz ama hayalinizde canlandırın sırnaşık şey

sevgililer günündeydik,sevgilimin odasında yatakta oturuyordum gözlerim kapalı,oda bana hediyemi getircek ya.. aç aşkım gözlerini dedi,açtım.

karşımda diz çökmüş ağzında yapma bir gül.

bende şaşkın,hımm çok tatlısın aşkım dedim yanağından öptüm gülü aldım komidinin üstüne koydum.

oda gülü geri aldı elime verdi ''yaa bi baksana aşkım fırlatıp attın!!'' dedi.

bende aldım elimde döndürüyorum ''aa ne güzelmiş yaprakları da pek gerçekçi..'' (etkilenmiş gibi rol yapıyorum güyakaydirigubbakcemile3)

(ben hala gülle ilgili saçma sapan yorumlar yapıyorum) buda sabır taşı 2 dk kdr bekledi hiçbirşey dememek için kendini zor tutuyor..

sonra çaktım köfteyi baktım gülün ortasında çizgi,açtım baktım meğer baş kısmı yüzük kutusuymuş,
bir tane yüzük yeri var diğerini de gelişi güzel koymuş,kutuyu açtığımda biri tişörtümden loppp göğüslerimin arasına düşmezmi!

sevgilim tabi ''zahmet etme aşkım ben alırım:jeyyar:'' dedi

aldırtırmıyımm... aklinialirimsmile

işte bizim sözlenme hikayemizopuyorumnanaktan

ay çok canım sıkkındı bunları okudum güldüm bol bolll =D benim öyle aklıma gelen bsy yok olursa yazarm siz de gülersnz =D

çok güzel hikayeler gerçekten güldüm bol bol:):) bende bir düşüneyim aklıma gelirse yazarım

X