Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

ya öyle rezil olmak deilde benimde ex aşkımı gördügüm an elimde ne var dökerdim düşürürdüm takılırdım zavallı beni görür görmez düşürdüklerimi toplamak olurdu ilk işikaydirigubbakcemile3

çok güldüm yaaa.
bende anlatayım gerçi rezillikten çok boşboğazlık oldu benimkisi.
sevgilim askerdeydi. nöbetlerde cepten arar nöbeti bitene kadar konuşurduk. bigün aradı.
konuştuk falan. telafonu kapattık. meğer kapanmamş benim tel.
annemle tv izliyoz. emret komutanımı.ordada şişko bi asker varya.
annem diyo işte nekadar saçma normalde şişkoları askere almıyolar:)
bende dedim niye muratı nasıl aldılar:) hemde kahkaha atıyom.
sonra dedim işte şu komutanada hasta oluyorum vs vs. annemle bayağı bi dedikodu yaptık ordan burdan.
murat bağrıyo tmyy tmyy diye.
anneme diyorum okadar çok telefonla konuştum ki muratın sesi hala kulağımda sanki:)
aradan zaman geçti bi bakarım ki telefon kapanmamış ve bizi dinliyo. panikle hemencek kapattım suratına. oda aradı açtım zorla.
biraz kızdı etti ama uzatmadı.
şuan o şişkoyla nişanlıyım:)

en büyük rezillik benımkısı heralde her hatırladığımda bayaa bi gülüorum hatta eşimde :)

şööleki... evımız dublex yatak odamız üst katta...bende yatağa saten carşaflarımı serdım saten gecelığimi giydim..odayı kendımı hazırladım indim aşağı kocacıgmın yanına... nese arayı gecıorum :kedi: taktım bunu peşıme ben önde o arkada cıktık yukarı..derken yakalıcam senı dıe kosturdu benı bende ondan önce yataga girip sözde saklancam...yataga girmemle daha doğrusu atlamamla duvarla yatak arasına girmem bir olduu ee yatakta saten bende saten kaydım halıylee ama biz kocacımla komada..

en büyük rezillik benımkısı heralde her hatırladığımda bayaa bi gülüorum hatta eşimde :)

şööleki... evımız dublex yatak odamız üst katta...bende yatağa saten carşaflarımı serdım saten gecelığimi giydim..odayı kendımı hazırladım indim aşağı kocacıgmın yanına... nese arayı gecıorum :kedi: taktım bunu peşıme ben önde o arkada cıktık yukarı..derken yakalıcam senı dıe kosturdu benı bende ondan önce yataga girip sözde saklancam...yataga girmemle daha doğrusu atlamamla duvarla yatak arasına girmem bir olduu ee yatakta saten bende saten kaydım halıylee ama biz kocacımla komada..

ay koptum buna ya...

süpersiniz:KK70:

:roflol:ayyy cok komikk ya ama eğlencelide bişi bence keske hayat hep böle güzel anılardan ibaret olsa

çok hoşş yaa çok sevimli valla benimde var ama hiç hatırlamıom nedense yaa hafızammı slindi ne sanki hiç bişey hatırlamıom :))))

çok utandım rezil oldum bittim...kitap cd dergi satan bir markette uzun uzun dolaştıktan sonra kitap almıştım 3-4 tane.. kasaya geldik kartla ödeyecektim kasiyer dediki kredi kartınıza taksit yapmamı istermisiniz tabi dedim bende (ama yani cok dalgın bi günümdü o gün orasını belirtiyim) 3 ve katlarına bölebiliyorum kaç taksit yapmamı istersiniz dedi.. tamam 2'ye bölün dedim. Sonra benimkisi bana baktı sonra kasiyer de bana baktı sonra ikisi birbirine baktı...sonra kasiyer "hanfendi 3ün katlarına bölebiliyorum sadece" dedi =)))) tamam dedim bölmeyin kalsın ozaman rezil olmuşluğun verdigi şaşkınlıkla.. uzun süren bi sessizlik oldu hiçbişi demedi ve konu birdaha açılmadı =)) ama hala beraberiz =)

ilk çıktığımız zamanlarda oldu.4,5 sene önce parkta oturyoruz tam kalkmya yakın cırtt kotum oturduğumuz bankın demirine takıldı ve yırtıldı hemde popomdan kalkamdım rezil oldum sonra kardeşinin kazağını evden getirdi belime doladım öyle gitmiştim eve.

rezil anlarım ve sakarlığım o kadar çok ki.. hangi birini anlatayım :roflol:

çok güldüm yaaa.
bende anlatayım gerçi rezillikten çok boşboğazlık oldu benimkisi.
sevgilim askerdeydi. nöbetlerde cepten arar nöbeti bitene kadar konuşurduk. bigün aradı.
konuştuk falan. telafonu kapattık. meğer kapanmamş benim tel.
annemle tv izliyoz. emret komutanımı.ordada şişko bi asker varya.
annem diyo işte nekadar saçma normalde şişkoları askere almıyolar:)
bende dedim niye muratı nasıl aldılar:) hemde kahkaha atıyom.
sonra dedim işte şu komutanada hasta oluyorum vs vs. annemle bayağı bi dedikodu yaptık ordan burdan.
murat bağrıyo tmyy tmyy diye.
anneme diyorum okadar çok telefonla konuştum ki muratın sesi hala kulağımda sanki:)
aradan zaman geçti bi bakarım ki telefon kapanmamış ve bizi dinliyo. panikle hemencek kapattım suratına. oda aradı açtım zorla.
biraz kızdı etti ama uzatmadı.
şuan o şişkoyla nişanlıyım:)

Süperdiiiii :KK70:DDDD

halıcıya gıtmıstım :KK43: beraber gıtmıstık. :KK43: yerdekı döseme kalkmıs görmedım . takıldım ve öle bı ses cıktıktıkı herkes dönüp baktı tabı o sırada ben takılmanın hızıyla havada yol almsıtım önume de dusmedım baya 1-2 mt öteye uctum ve nişanlıcım gelip benı topladı yerden. Hata kazıdı :KK43: Dizim ezildi ....Hala bükemiyom

halıcıya gıtmıstım :KK43: beraber gıtmıstık. :KK43: yerdekı döseme kalkmıs görmedım . takıldım ve öle bı ses cıktıktıkı herkes dönüp baktı tabı o sırada ben takılmanın hızıyla havada yol almsıtım önume de dusmedım baya 1-2 mt öteye uctum ve nişanlıcım gelip benı topladı yerden. Hata kazıdı :KK43: Dizim ezildi ....Hala bükemiyom

ayyy gecmiş olsun ama insan cok utanıo yaa :eek:bende erkek ark. msnde görüntülü konusuodum tekerlekli döner sandalyede oturuodum bi belge cok lazım olmustu cok önemliydi sınav için ve ben cıkartamamıstım ondan rica ettim int bakıp yazıcıdan cıkarcaktı uğrastı sorun cıktı ben sinir oldum nese sonra oldu dedi belgeyi elinde sallıo bende sevincten yerimde zıplayım dedim tekerlek bi takıldı resmen sandalye ters döndü tabi benle birlikte:roflol:ters taklanın sonunda duvarın kösesinde kaldım ve gülmekten bi 5dk yerimden kalkamadım yanımda olmasada kameradan hersey göründü ama ark utanmayım die kafasını cevirmiş dalga da gecmedi canım benim:asigim:

ayyy gecmiş olsun ama insan cok utanıo yaa :eek:bende erkek ark. msnde görüntülü konusuodum tekerlekli döner sandalyede oturuodum bi belge cok lazım olmustu cok önemliydi sınav için ve ben cıkartamamıstım ondan rica ettim int bakıp yazıcıdan cıkarcaktı uğrastı sorun cıktı ben sinir oldum nese sonra oldu dedi belgeyi elinde sallıo bende sevincten yerimde zıplayım dedim tekerlek bi takıldı resmen sandalye ters döndü tabi benle birlikte:roflol:ters taklanın sonunda duvarın kösesinde kaldım ve gülmekten bi 5dk yerimden kalkamadım yanımda olmasada kameradan hersey göründü ama ark utanmayım die kafasını cevirmiş dalga da gecmedi canım benim:asigim:

cnm benımkı o gun gulmedı korktu kötu dusmustum ama bugun anneme anlatıp anlatıp güldü

kaydirigubbakcemile3hatırlayıp gülümseyeceğin bi anı olmus tabi canının acısını bi sen bilirsin oda ayrı

bende eşimle bir diyaloğumuzu anlatayım;
eşimin ingilizcesi iyidir benim baya kötü neyse bir gün işimle ilgili bi konuda yardımcı oldu bende ingilizce teşekkür ettim(tabii msn de yazışıyoruz) o da ingilizce 'not at all lady' yazmıştı.bende anlamıyorum ya not almama gerek yok diye cevap yazdım ama adam ingilizce 'bişey değil' yazmış :)) ayy çok utanmıştım.

off ya çok fena!!! kafamçokkarıştı itiraf sitelerine yazılacak kadar varmış yaa..
çok güldüm.. :roflol: :roflol: :roflol:

kızlarla bir gün oturuyorduk cafede, muhabbet ediyorduk sevgilimi arıycaktım o sıra kıl tüy konusu açıldı işte biri diyo ben jiletle mahfettim biri diyo ağda yapın en güzeli, ben de konuyla alakalı deneyimlerimi anlatayım dedim tam çaldırıcakken onu kapattım muhabbet ediyorum anlatıyorum kızlara ama nasıl rezil şeyler anlatmam :kedi: sonra konuştum konuştum kızlarla telefon elimdeydi hadi artık ariim dedim bi baktım çoktan aramışım 2:07 mi ne yazıyo açıkmış dinliyomuş :1shok: o an böyle h...r dedim tam olarak, çat diye kapattım hemen, acaip panik oldum geri aradı açmadım utancımdan bir de daha ilk günlerimizdi, tamam bitti falan diyorum ben salak salak kızlar sakinleştirmeye çalışıyo sonra açtım konuştuk bayaa dalga geçti aa öyle mi yapıyosun hmm falan gibi

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

Bizde sevgilimle pizza yemeye gitmiştik..tv nin tam karşısında oturuyoduk benim sevdiğim klip çıktı ben tv ye odaklandım bi taraftan patateslerden çatala takıp habire sevgilimiz ağzına tıkıodum.. sevgilimden mmmm dur dur gibi sesler çıktı bi baktım bütün yüzü ketçap olmuş ağzı diye sürmüşüm bütün yüzüne..çok utanmıştım..:kedi:

Bi tane daha var.. Sevgilimle otobüs durağına doğru yürüyorduk..
Baktım otobüs hareketlendi kaçırmayalım diye durağa doğru koşmaya başladık derken küt diye bişeye çarptım..Çarpmakta değil yapıştım=)
Meğersem durağın etrafı camla çevriliymiş.. ben farketmemişim..Etrafımdaki herkes gülmeye başladı bende dahilkaydirigubbakcemile3

benımde bıtane daha var :)) bunu hatırladıkça ben de kopuyorum valla. hele bıde o ortamda olunca daha gülüyo insan. Sevgilim almış arabayı cıktık alısverıse gıdıcez .Arabada minübüs yani. Oturuyorum önde ani fren yapması gerekti bi ara. o korkuyla benı unutmus bende cok zayıftım . arabada da bacak bacak üstüne atmısım keyıflı oturuyodum. Frenin etkisiyle bi ara etrafı göremedım. Megersem torpido ile koltugun arasına düşüp yetmezmiş gibi orda sıkışmıştım.( çok dardı ) arabayı sağa çekip saatlerce güldük

Bi tane daha var.. Sevgilimle otobüs durağına doğru yürüyorduk..
Baktım otobüs hareketlendi kaçırmayalım diye durağa doğru koşmaya başladık derken küt diye bişeye çarptım..Çarpmakta değil yapıştım=)
Meğersem durağın etrafı camla çevriliymiş.. ben farketmemişim..Etrafımdaki herkes gülmeye başladı bende dahilkaydirigubbakcemile3

süpermiş bu yaa çok güldüm :dance:

X