Sevgilimle yaptığımız plan

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
Boyle biseyin yalanimi olur ? Guvenmiyosaniz ayrılın.

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
niye yalan söylesin adam zehirlenmiş bu işin yalanı mı olur?

Niye yalan söylesin ki? Sevgilinize güvenmiyor musunuz? Daha önce bir yalanını mı yakaladınız veya buluşmamak için bir şeyi bahane ettiğine mi şahit oldunuz?
Herkesin bünyesi farklı, sizi etkilemeyen şey onu etkileyip zehirlemiş olabilir.

Niye yalan söylesin ki? Sevgilinize güvenmiyor musunuz? Daha önce bir yalanını mı yakaladınız veya buluşmamak için bir şeyi bahane ettiğine mi şahit oldunuz?
Herkesin bünyesi farklı, sizi etkilemeyen şey onu etkileyip zehirlemiş olabilir.
Hayır hiç yakalamadım buluşmak içinde hiç bahane üretmedi bunca zaman ama ne bileyim birden böyle gece mesaj atması kafamı karıştırdı plan yapmışken şimdi aradım hala yatıyor gece uyuyamadım kendime gelince arayım dedi

Sevgilim hastanede olduğunu söylese yanına gidebileceksem yanına giderim ya da iyi mi diye görmek için görüntülü konuşurum, yanındaki arkadaşından ya da kim varsa onunla konuşurum. İlk aklıma gelen endişe etmek olur. Endişe etmek yerine böyle planı iptal etmek için bunu yaptı diye düşünmezdim.

Hayır hiç yakalamadım buluşmak içinde hiç bahane üretmedi bunca zaman ama ne bileyim birden böyle gece mesaj atması kafamı karıştırdı plan yapmışken şimdi aradım hala yatıyor gece uyuyamadım kendime gelince arayım dedi

Hmm şuan evinde yattığına emin misin?

O kadar güvenmiyorsanız e-nabızdan göstersin hastane girişini. Zehirlenme bilgisi e nabızda yazar ya da hangi işlemler uygulandı vs gibi şeyler sorun. Yarım yamalak konuşursa ekran görüntüsü isteyin. Yanına gidecekseniz de kolunu kontrol edin.

Kaçak göçek görüşüyorsanız ve ergense ailesi farklı bir plana dahil etmiştir onu. Size söylemeye de çekinmiş olabilir.

Serumlu kol atsa inanır mıydınız.? Bence güvenmediginiz bazı durumlar olmuş ondan öyle düşünüyorsunuz.

X