Sevgilimle yaptığımız plan

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
Bence bilerek

O kadar güvenmiyorsanız e-nabızdan göstersin hastane girişini. Zehirlenme bilgisi e nabızda yazar ya da hangi işlemler uygulandı vs gibi şeyler sorun. Yarım yamalak konuşursa ekran görüntüsü isteyin. Yanına gidecekseniz de kolunu kontrol edin.

Kaçak göçek görüşüyorsanız ve ergense ailesi farklı bir plana dahil etmiştir onu. Size söylemeye de çekinmiş olabilir.
Ergen değiliz 27 yaşındayız bunca zaman hiç buluşmak için bahane etmedi o konuda güveniyorum ama kuruntulu bi insanım biraz

Hepimizin kafasında soru işareti bıraktın.

Neden adamın seni ektiğini ya da yalandan bir bahane sunduğunu düşünüyorsun? Durduk yere kimse bunu düşünmez.

Birde sen sormadın mı bu kiralanan aracın parası nolcak yanacak mı ya da ertelenir mi diye?

Neden iletişim kurmuyorsunuz birbirinizle.

Başta guvenmiyorsunuz, bide maddiyat aklıma geldi ,araba kiralamak artı gezme tozma. Belki maddiyat uygun değildi soyleyemedi

Başta guvenmiyorsunuz, bide maddiyat aklıma geldi ,araba kiralamak artı gezme tozma. Belki maddiyat uygun değildi soyleyemedi
Güveniyorum kendim kuruntulu bir insanım. Evet o boyutu da olabilir şu an işi durgun ama ben bunu anlayışla karşılardım

Hepimizin kafasında soru işareti bıraktın.

Neden adamın seni ektiğini ya da yalandan bir bahane sunduğunu düşünüyorsun? Durduk yere kimse bunu düşünmez.

Birde sen sormadın mı bu kiralanan aracın parası nolcak yanacak mı ya da ertelenir mi diye?

Neden iletişim kurmuyorsunuz birbirinizle.
Aracı alacağı kişi tanıdık hallederiz aramızda dediler birbirlerine sabah alıp beni alacaktı araçla işte

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
Hangi hastane arayıp sorun oldu olacak. Bu kuruntu ile bunu yapmak aklınıza nasıl gelmedi acaba

seni göreyim falan demedin mi yani kuruntudan değil ama hasta olsa sevgilim ya yanına giderim ya da merak ederim görmek isterim zaten bi yalan varsa öyle anlaşılır bi de diyelim ki yalan söylüyor sizinle görüşmek istemediği için yapıyo uzun vadede elbette ortaya çıkar

Adam serum taktılar diyor siz acaba ne oldu neyi var diye düşünmek yerine bilerek mi yaptı diyorsunuz siz bu adamı bence gerçekten sevmiyorsunuz ve güvenmiyorsunuz.

E geçmiş olsuna gideydin hastaneye görürdün gerçek mi sahte mi :) e nabızdan bak :KK70:

O kadar güvenmiyorsanız e-nabızdan göstersin hastane girişini. Zehirlenme bilgisi e nabızda yazar ya da hangi işlemler uygulandı vs gibi şeyler sorun. Yarım yamalak konuşursa ekran görüntüsü isteyin. Yanına gidecekseniz de kolunu kontrol edin.

Kaçak göçek görüşüyorsanız ve ergense ailesi farklı bir plana dahil etmiştir onu. Size söylemeye de çekinmiş olabilir.
Ben zehirlendim desem sevgilim e nabız kanıtı istese ondan ayrılırdım adam niye böyle bir şey yapsın

Ben zehirlendim desem sevgilim e nabız kanıtı istese ondan ayrılırdım adam niye böyle bir şey yapsın
Seda Sayan kuralları gibi e devletten bir evli bekar bakmak gerekiyor bir de adli sicil kaydı :KK70: e nabız da kontrol edilsin ne olacak yani 😁 işin şakası tabi ama huylandı ise zaten güven yoktur. Bence uzamasına gerek yok illa bir şeyde patlar bu hikaye

Bu kadar kuruntuyla ilişki yürütmek de iyi cesaret. Adam zehirlendim diyor sağlığı için endişe edip ziyaret edeceğinize acaba yalan mı diye düşünüyorsunuz. Böyle konularda aklınıza karşıdakinin sağlığı gelmiyorsa ayrılın boşuna zamanını çalmayın.

X