Sevgilimle yaptığımız plan

Seda Sayan kuralları gibi e devletten bir evli bekar bakmak gerekiyor bir de adli sicil kaydı :KK70: e nabız da kontrol edilsin ne olacak yani 😁 işin şakası tabi ama huylandı ise zaten güven yoktur. Bence uzamasına gerek yok illa bir şeyde patlar bu hikaye
Ya böyle takıntılı insanlar var. Geçen yıl eşim sevgiliyken yanıma gelecekti aracı arızalanmış, yakın bir kız arkadaşim direkt şunu dedi gelmemek için yalan söylüyordur kesin. Normalde aklıma gelmezdi aklıma sokmaya çalıştı . Adam şu ana kadar böyle bir şey yapmamış ilişkiye güvenirken yalancılık ithamı çok ağır

Dün beraber yedik bende bi şey yok başkada bi şey yemedim dedi ondan acaba dedim
İlk evlendigim yil kayinvalidemin pisirdigi tavuktan zehirlendim ve ölümden döndüm. Ayni tavuktan yiyen esime, kv, kp, kayinlarim, eltime hicbir sey olmadı.
Güvenmediğiniz adamla neden berabersiniz ki? Napsin, enabiz şifresini versin bakin bari.

böyle bi durumda adama güvenmemeniz patolojik bi durum yalnız. ya bu adamın bişeyini yakaladınız bu kişinin özelinde güven probleminiz var, ya geçmişten gelen kronik bi durum. ama sevgiliniz zehirlenmişken burada sorguluyor olmanızı sorgulamanız lazım.

O kadar güvenmiyorsanız e-nabızdan göstersin hastane girişini. Zehirlenme bilgisi e nabızda yazar ya da hangi işlemler uygulandı vs gibi şeyler sorun. Yarım yamalak konuşursa ekran görüntüsü isteyin. Yanına gidecekseniz de kolunu kontrol edin.

Kaçak göçek görüşüyorsanız ve ergense ailesi farklı bir plana dahil etmiştir onu. Size söylemeye de çekinmiş olabilir.
Şuan için e nabızı istesin de sen bana güvenmiyor musun hııı desin bir kez böyle bahanede sorulmaz iki üç olur o zaman

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
Valla çalışırken 300 kişilik iş yerinde hamileyim doymuyorum tabi bu arada arkadaşların ve kendi hakkım olan (arkadaşlar sevmedikleri yemeği bana veriyorlardı) yani aynı yemeklerden 2ser tabak yemiştim,ertesi gün servis gelmeyince iş yerine kendim gittim herkes zehirlenmiş yemekten 🤣 bı tek bana bişey olmamıştı birde öğün gelmeyen bikac arkadaşa🤦yani her yemek herkese aynı etkiyi vermez bence

Merhaba sevgilimle bugün için bi yere gitme planı yapmıştık araba falan kiralayacaktı dün aradı halletti gibiydi gece zehirlendim serum yedim iyi olursam gidelim sabah ara diye mesaj atmış gece 3 de bende aradım endişelendim kötüyüm biraz dedi sizce bilerek mi yaptı gitmemek için
Bende şüphe duyardım.
Sevgililik böyle değilki! Hastaneye gitmeden önce haber ediliyor heyecan işte. Beraber yemek yemişsiniz öncesi bilgin olması doğru olurdu ‘kendimi iyi hissetmiyorum zehirlenmiş olabilirim sen nasılsın var mı terslik’ gibi sormuş olsa yalan olduğunu düşünmezdin hak veriyorum size.
Bende sizin gibiyim

Birisi diyor kadınlar hisseder ayrıl birisi adam senden ayrılmalı ahahahha 😂
Defalarca zehirlenmiş biri olarak söyleyeyim, öyle bir iki saatte düzelen durum değil.
Sesinden halinden tribinden ve sizi de araştırmasından anlardınız, sorsanıza hangi
ilaçları vermişler, neyden zehirlenmiş, nasıl bir his neler yaşamış?
İlgi alaka olarak bir sormayı deneyin hatta arttırıyorum siz de fenalaştığınızı söyleyin, ortak ne yediyseniz oraya gidip hesap soracağınızı şikayet edeceğinizi belirtin, sonra gelin özel mesajda beni bulun anlatın, tek tek çürüteyim😂
Bu adam zehirlendi ise ben de bu dünyada bir şey bilmiyorum, o kadar.

Defalarca zehirlenmiş biri olarak söyleyeyim, öyle bir iki saatte düzelen durum değil.
Sesinden halinden tribinden ve sizi de araştırmasından anlardınız, sorsanıza hangi
ilaçları vermişler, neyden zehirlenmiş, nasıl bir his neler yaşamış?
İlgi alaka olarak bir sormayı deneyin hatta arttırıyorum siz de fenalaştığınızı söyleyin, ortak ne yediyseniz oraya gidip hesap soracağınızı şikayet edeceğinizi belirtin, sonra gelin özel mesajda beni bulun anlatın, tek tek çürüteyim😂
Bu adam zehirlendi ise ben de bu dünyada bir şey bilmiyorum, o kadar.
Yazdı mı size özelden :)

E nabızdan hastane ziyaretlerim kısmından hastane girişini göstersin 😂 ay şaka maka, bikere bir öğrencim staja geç kalmıştı hastalanıp hastaneye gittiğini söyledi ama rapor da almayı unutmuş. E nabızdan girişini göster demiştim ve hakikaten gitmişti çocuk hastaneye. Ben de az manyak değilimdir 😂

X