şeyda coşkun diyeti

Bendeee diyet yapmak istiyorum ama bolgesel zayiflamak istiyorum ve daha once hic diyet yapmadim yardim lutfennn

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Slm kızlar ben bugün diyeti çok yapamadım.eşim oğlum evdeydik.kahvaltıda çok yemedim ama akşam biraz kaçırdım galiba.1saat yürüyüş yaptım ama yinede keşke akşam daha az yiyebilseydim.üstelik yarında arkadaşlarla buluşuyoruz ve açık büfe.evde kendim çok daha iyi yapıyorum ama haftasonu olunca ya da arkadaşlarla buluşunca dayanamıyorum malesef.muhtemelen yarında öyle olacak.umarım sizler iyi yapabilmişsinizdir.

Slm kızlar ben bugün diyeti çok yapamadım.eşim oğlum evdeydik.kahvaltıda çok yemedim ama akşam biraz kaçırdım galiba.1saat yürüyüş yaptım ama yinede keşke akşam daha az yiyebilseydim.üstelik yarında arkadaşlarla buluşuyoruz ve açık büfe.evde kendim çok daha iyi yapıyorum ama haftasonu olunca ya da arkadaşlarla buluşunca dayanamıyorum malesef.muhtemelen yarında öyle olacak.umarım sizler iyi yapabilmişsinizdir.

canım malesef bende sendenim dışarıda olunca böyle oluyor malesef.en cokta benim ihtiyacım var çok çabuk aldanıyorum yiyeceklere ya offff:KK43:((

merhaba kızlar, günlerdir yazamıyorum çünkü diyet yapamadım:KK43: üstüne 83.7 olmuşum. Canım çok sıkkın, nasıl bu kadar iradesiz davranabildim diye. Bugün tekrar karabugdaya başladım ama enerjim düştü. Dün elbise almaya gittim, her yerden kilo fışkırıyo. Of of. Ne yapıcam ben ya:KK43:

merhaba kızlar, günlerdir yazamıyorum çünkü diyet yapamadım:KK43: üstüne 83.7 olmuşum. Canım çok sıkkın, nasıl bu kadar iradesiz davranabildim diye. Bugün tekrar karabugdaya başladım ama enerjim düştü. Dün elbise almaya gittim, her yerden kilo fışkırıyo. Of of. Ne yapıcam ben ya:KK43:

canım moralini bozma hepimiz aynı durumdayız okuduysan diğer yazışmaları farketmişsindir. senin öyle çok taşacak kilon olduğunu sanmıyorum senden beterleri var unutma (mesela ben).tekrar başlıycaz ne yapalım zararın neresinden dönersek kardır. tatilden dolayı oldu bence hepimizde yine normale dönücez merak etme...

Hiç üzme kendini lütfen ve motivasyonunu düşürme.hepimiz iradesiz davranabiliyoruz.ama artık kurtulmamız gerekiyor kilolardan.bende bugün arkadaşlarla buluştum.açık büfeydi o kadar zor ki dayanmak.dayanamadım tabi ama yinede her zaman yediğim gibi değilde olabildiğince az yemeye çalıştım.tabi benimde 2gündür diyetim bozuldu.ama bende yarın tekrar başlıcam.tamamen bırakıp yemek çok kolay ama mağazalarda o kadar güzel rengarenk kıyafetler varki ve istediğim kıyafetlerin hiçbirini alamıyorum.sadece büyük beden olanlarını alabiliyorum onlar bile bazen o kadar kötü duruyorki.lütfen canını sıkma sadece biraz sabırlı olmamız gerekiyor.

canım malesef bende sendenim dışarıda olunca böyle oluyor malesef.en cokta benim ihtiyacım var çok çabuk aldanıyorum yiyeceklere ya offff:KK43:((

Malesef bende bugün dayanamadım yine ama az yemeye çalıştım. Ama maşallah sen çok güzel başlamışsın ve bu zamandada güzel kilolar verebilmişsin ne güzel.lütfen pes etmeyelim. O yiyecekleri görünce bir yol olmalı ve sabredebilmeliyiz ama ne bilmiyorum.buraya yazmak beni biraz rahatlatıyor ve size diyeti yine yapamadım demek çok zor geliyor.onu dememek için çok az yemeye çalışıyorum.ama malesef bu diyeti bozmama engel olamıyor.

Malesef bende bugün dayanamadım yine ama az yemeye çalıştım. Ama maşallah sen çok güzel başlamışsın ve bu zamandada güzel kilolar verebilmişsin ne güzel.lütfen pes etmeyelim. O yiyecekleri görünce bir yol olmalı ve sabredebilmeliyiz ama ne bilmiyorum.buraya yazmak beni biraz rahatlatıyor ve size diyeti yine yapamadım demek çok zor geliyor.onu dememek için çok az yemeye çalışıyorum.ama malesef bu diyeti bozmama engel olamıyor.

bende buraya sorumlu hissediyorum kendimi ama bu hafta işe yaramadı bir gün boşlukla 2-3 günü ziyan ettim.bundan sonra olmaması dileğiyle:KK43:((

Kızlar nasılsınız ben bugün uzun zamandır göremediğim 79,7 yi gördüm.çok mutluyum.inşallah haftasonu abartıp yemem de haftaya yine 7li rakamlarla girerim.sizlerin nasıl gidiyor

Kızlar nasılsınız ben bugün uzun zamandır göremediğim 79,7 yi gördüm.çok mutluyum.inşallah haftasonu abartıp yemem de haftaya yine 7li rakamlarla girerim.sizlerin nasıl gidiyor

inşallah canım 7li değil sadece 6li rakamlarıda görürsün ben bu hafta tam anlamıyla uygulayamadım.bugün yeniden kaldığım yerden başladım yarından umutlu değilim yani ama haftaya bomba gibi bşlıycam inşallah......

kızlar tartı günü geldi çattı .ben ne kilo vermişim ne de almışım 102 çıktım yine maleseff:KK43:( ama beklenen sonuç yani doğru düzgün yapmadım bu hafta .sizde durumlar nasıl?

kızlar tartı günü geldi çattı .ben ne kilo vermişim ne de almışım 102 çıktım yine maleseff:KK43:( ama beklenen sonuç yani doğru düzgün yapmadım bu hafta .sizde durumlar nasıl?

Kilo almamanda büyük bir başarı canım.inşallah haftaya daha istikrarlı yaparız.bende bugün 79,9 çıktım.düne göre 200 gr almışım ama haftasonu benim için diyet yapmak çok zor.buna şükür.

Kilo almamanda büyük bir başarı canım.inşallah haftaya daha istikrarlı yaparız.bende bugün 79,9 çıktım.düne göre 200 gr almışım ama haftasonu benim için diyet yapmak çok zor.buna şükür.

haftaya bende 9 larla başlamak istiyorum inşallah irademe sahip çıkarım...

bu diyeti yapan ve yardımcı olmak isteyen biri bana yazabilir mi? ben de başlamak istiyorum ama becerebilirmiyim çok emin olamıyorum :KK43:

bu diyeti yapan ve yardımcı olmak isteyen biri bana yazabilir mi? Ben de başlamak istiyorum ama becerebilirmiyim çok emin olamıyorum :KK43:

merhaba yapamayacak birşey yok insan yeterki istesin. Televizyonda görüyoruz insanlar ne kilolar veriyorlar .bizimkisi onların yanında devede kulak kadar (gerçi benimki kulağı geçer ).google dan hapymoodcake sayfasını açıp şeyda coşkunun listelerine ulaşabilirsin .sırayla uygulaman önemli çünkü listeler başta detoks ağırlıklı sonraki günler normal beslenme.insan isteyince yapamayacak birşey yok aramıza hoşgeldin.

Selam ,
Bende bugün başladım bu diyete .Sabah ve öğlen karabuğdaya talim olduk . Son 3 aydır geç adet dönemimden kaynaklanan pko nedeniyle kilo alıp veremeyenlerdenim malesef. Bugün 64 ile başladım hedefim 14 gün sonunda min 59 olabilmek :)
Herkese kolay gelsin . Kolayca kurtulalım inşaallah kilolarımızdan

Selam ,
Bende bugün başladım bu diyete .Sabah ve öğlen karabuğdaya talim olduk . Son 3 aydır geç adet dönemimden kaynaklanan pko nedeniyle kilo alıp veremeyenlerdenim malesef. Bugün 64 ile başladım hedefim 14 gün sonunda min 59 olabilmek :)
Herkese kolay gelsin . Kolayca kurtulalım inşaallah kilolarımızdan

aramıza hoşgeldin canım .canım hem kilo vermende problem varmış hemde hedefini cok koymuşşun sonra diyet gözünde büyümesin.ben o dediğin sürede verdim ama 100 lü kilolardan verdim 15 günde 5 kiloyu senin kilonda en azından hedefini 1 ayda 5 kiloya çıkarmalısın bence.

aramıza hoşgeldin canım .canım hem kilo vermende problem varmış hemde hedefini cok koymuşşun sonra diyet gözünde büyümesin.ben o dediğin sürede verdim ama 100 lü kilolardan verdim 15 günde 5 kiloyu senin kilonda en azından hedefini 1 ayda 5 kiloya çıkarmalısın bence.

doğru diyorsun canım.hedef fazla biraz ama aksam dijital tartı ile tartıldım sanırım 64 değilmişim çünkü 62 çıktım akşam yemeğinden sonra :)
Annemin tartısı iyi ki fazla göstermiş geriye kaldı 3 :) 3 de fazla değil sanırım :)

Oncelikle herkese merhaba
Ben de diyetleri arastirirken seyda coskun u denemeye karar verdim.yarin malzemeleri alip persembe gunu baslamayi dusunuyorum.biraz kendimden ve hedef kilomdan bahsedeyim
Oncelikle boyum 1.60.olmak istedigim kilo 48��
Evlendigimde 54 kg idim.o zaman da iyiydim(zaten 55 kg i gecince aniden kilolu birine donusuyorum).neyse 64 kg ile hamile kaldim 85 ile doguma gittim.dogum yapali iki bucuk ay oldu.ben suan 72 kg im��yani vermem gereken 24 kg var ve nasil verecegimi bilmiyorum bu diyete basliycam hayirlisi bakalim.ama destek olmak lazim bu basligi aktif gutalim her gun gelismeleri yazalim en son dun yazilmis mesela bu cok kotu.basarilar herkese hergun burdayim artik an be an gelismeleri yazicam ve takip edicem...

Son düzenleme:
Oncelikle herkese merhaba
Ben de diyetleri arastirirken seyda coskun u denemeye karar verdim.yarin malzemeleri alip persembe gunu baslamayi dusunuyorum.biraz kendimden ve hedef kilomdan bahsedeyim
Oncelikle boyum 1.60.olmak istedigim kilo 48😯
Evlendigimde 54 kg idim.o zaman da iyiydim(zaten 55 kg i gecince aniden kilolu birine donusuyorum).neyse 64 kg ile hamile kaldim 85 ile doguma gittim.dogum yapali iki bucuk ay oldu.ben suan 72 kg im😞yani vermem gereken 24 kg var ve nasil verecegimi bilmiyorum bu diyete basliycam hayirlisi bakalim.ama destek olmak lazim bu basligi aktif gutalim her gun gelismeleri yazalim en son dun yazilmis mesela bu cok kotu.basarilar herkese hergun burdayim artik an be an gelismeleri yazicam ve takip edicem...[/QUOTE

aramıza hoşgeldin öncelikle. ben hergün bakıyorum buraya ama yazan olmayınca cevap vermiyorum.ama hep yazanlar az kilosu olan insanlar verselerde olur vermeselerde.ben ve sen gibi 20-30 kilo fazlası olanlar burayı bırakamaz ufacıkta olsa destek bulmaya çalışır burdan :) umarım sende bırakmazsın .bebeğin çok küçük daha ama emziriyorsan sütün azalabilir çünkü bayağı aç kalınıyor.hepimize bol kaçamaksız kiloların hıphızlı gittiği incecik günler..

X