şeyda coşkun diyeti

Merhabalar bende bu diyeti uygulamak istiyorum ama sormak istediğim birkaç şey var yardımcı olabilecek birileri var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay çok şükür :) simdi sormak istediğim karabugday yerine başka ne yenebilir ben bulamadım da :KK43:

Bide sıvı detoksu gününde benim katı meyve sıkacağım yok napıcam :KK43:

Oncelikle herkese merhaba
Ben de diyetleri arastirirken seyda coskun u denemeye karar verdim.yarin malzemeleri alip persembe gunu baslamayi dusunuyorum.biraz kendimden ve hedef kilomdan bahsedeyim
Oncelikle boyum 1.60.olmak istedigim kilo 48😯
Evlendigimde 54 kg idim.o zaman da iyiydim(zaten 55 kg i gecince aniden kilolu birine donusuyorum).neyse 64 kg ile hamile kaldim 85 ile doguma gittim.dogum yapali iki bucuk ay oldu.ben suan 72 kg im😞yani vermem gereken 24 kg var ve nasil verecegimi bilmiyorum bu diyete basliycam hayirlisi bakalim.ama destek olmak lazim bu basligi aktif gutalim her gun gelismeleri yazalim en son dun yazilmis mesela bu cok kotu.basarilar herkese hergun burdayim artik an be an gelismeleri yazicam ve takip edicem...[/QUOTE

aramıza hoşgeldin öncelikle. ben hergün bakıyorum buraya ama yazan olmayınca cevap vermiyorum.ama hep yazanlar az kilosu olan insanlar verselerde olur vermeselerde.ben ve sen gibi 20-30 kilo fazlası olanlar burayı bırakamaz ufacıkta olsa destek bulmaya çalışır burdan :) umarım sende bırakmazsın .bebeğin çok küçük daha ama emziriyorsan sütün azalabilir çünkü bayağı aç kalınıyor.hepimize bol kaçamaksız kiloların hıphızlı gittiği incecik günler..
Merhabalar evet kizim daha kucuk ama annesi coook buyuk :KK1:kizim buyudukce benim kuculmem lazim.emziriyorum ama zaten kendi capimda hastaneden geldigim gunden beri diyet yapiyorum.bu listede de gerekli besinlerin oldugunu dusunuyorum.bol su iciyorum icmeye de devam edecegim.sad3ce benim ozel bitki cayim var.listedekiler yerine onu icecegim.bugun alisverisimi yaptim karabugday elma ile basliyorum bakalim hayirlisi umarim ise yarar.her sabah uyandigimda buraya kilomu yazacagim.bir de yatarken nasil gectigini.hadi bakalim yaza fit olmaliyiz.seneye subatta da karin germe ins.cunku catlaklarim var:KK43:(
Bide sıvı detoksu gününde benim katı meyve sıkacağım yok napıcam :KK43:

Ay çok şükür :) simdi sormak istediğim karabugday yerine başka ne yenebilir ben bulamadım da :KK43:

karabuğday yerine kinoa kullanabilirsin ama bulman daha zor bence:) kepekli pirinçte olur ama onu bulabilirsin...katı meyve sıkacağın yoksa ne yapabilirsin bilmiyorum çünkü sıvı günü diye geçiyor yesen olmaz sanırım.kaynatıp blenderdan geçirebilirsin belki bilemedim orasını:KK43:((

Merhabalar evet kizim daha kucuk ama annesi coook buyuk :KK1:kizim buyudukce benim kuculmem lazim.emziriyorum ama zaten kendi capimda hastaneden geldigim gunden beri diyet yapiyorum.bu listede de gerekli besinlerin oldugunu dusunuyorum.bol su iciyorum icmeye de devam edecegim.sad3ce benim ozel bitki cayim var.listedekiler yerine onu icecegim.bugun alisverisimi yaptim karabugday elma ile basliyorum bakalim hayirlisi umarim ise yarar.her sabah uyandigimda buraya kilomu yazacagim.bir de yatarken nasil gectigini.hadi bakalim yaza fit olmaliyiz.seneye subatta da karin germe ins.cunku catlaklarim var:KK43:(

ya çatlağın olmasına üzüldüm çünkü oluştuktan sonra tedavisi olmadığını söylüyorlar.ama karın germe işe yarıycaksa kafaya takıcak bişey yok demekki.benimde çok kilo almadan dolayı hamilelikte oluşmuştu ama çok az doktoruma sordum protein ağırlıklı beslenirsen bir kısım azalabilir dedi.her pazar tartı günüydü ama biz hergün yapabiliriz daha iyi olur hiç kaçamak yapmayız belkide hergün hesap vermek var buraya çünkü.sabah görüşmek üzere...

ya çatlağın olmasına üzüldüm çünkü oluştuktan sonra tedavisi olmadığını söylüyorlar.ama karın germe işe yarıycaksa kafaya takıcak bişey yok demekki.benimde çok kilo almadan dolayı hamilelikte oluşmuştu ama çok az doktoruma sordum protein ağırlıklı beslenirsen bir kısım azalabilir dedi.her pazar tartı günüydü ama biz hergün yapabiliriz daha iyi olur hiç kaçamak yapmayız belkide hergün hesap vermek var buraya çünkü.sabah görüşmek üzere...

Gunaydiiinnnnnn
Evet simdi uyandim ve tartildim 71.9 kg im.bugun baslouoruz bakalim kac kg bericem 1 haftada😯aksam yine haber veririm hoscakalin...

günaydın bende 101,6 cıktım aramızda 30 kilo fark var farkındaysan :)) benim bir ay doldu bugün ama toplasan kaçamaksız 20 günüm yoktur:) neyse acelemiz yok yavaş yavaş gidecekler inşallah. bugünde misafirim var mesela mecbur yiycem bişeyler:))))

karabuğday yerine kinoa kullanabilirsin ama bulman daha zor bence:) kepekli pirinçte olur ama onu bulabilirsin...katı meyve sıkacağın yoksa ne yapabilirsin bilmiyorum çünkü sıvı günü diye geçiyor yesen olmaz sanırım.kaynatıp blenderdan geçirebilirsin belki bilemedim orasını:KK43:((

:) anlıyorum :) olmadı sıvı gününü es geçecem :) yapacak bişey yok teşekkür ederim canım

Merhabalar bu topic nie bole sessiz ben anlamadim bu isi:KK25:
Ben her sabah ve her aksam yazacagum umarim siz de katiliesiniz hareket olur ve de destek olmus oluruz birbirimize.bugun ilk gunumdu.karabugday elma detoksu yaptim.bir tek verilen caylari icmedim cunku bebegimmi emzirdigim icin kendi bitki cayim var ama onu da icmedim😝
Sizlerin diyeti nasil gidiyor hadi hareketleniiiinnnnn

Gunaydin herkeseeee
Dun karabugday elma detoksu yaptim.hic de ac kalmadim hatta aksam ve aksamin ara ogununu yemedim.sade turk kahvesi ictim aksam.dun 71.9 kg idim.bu sabah ise tam 71.0 kg im.yani 900 gram vermisim.bugun protein detoksuna basladim hadi bakalim hayirlisi...

Gunaydin herkeseeee
Dun karabugday elma detoksu yaptim.hic de ac kalmadim hatta aksam ve aksamin ara ogununu yemedim.sade turk kahvesi ictim aksam.dun 71.9 kg idim.bu sabah ise tam 71.0 kg im.yani 900 gram vermisim.bugun protein detoksuna basladim hadi bakalim hayirlisi...

slm canım senin için güzel bir başlangıç olmuş..benimde dün misafirim vardı yapamadım tam olarak diyetimi.bu sabah yine 102 çıktım:KK43:ama moralimi bozmayacağım çünkü tam uygulayamasamda 1 ayda 6 kilo verdim ben bu diyetle.tam olarak yapabilsem daha fazla verebilirdim ama kaçamaklarım çok oluyor.burdan daha çok birbirimize destek olsak bence kaçamaklarda azatırız ve yaza kadar istediğimiz kiloya ulaşırız bence..

Gunaydiiinnnn dun protein detoksu gunuydu 500 gram gitmis.bugun alkali sivi detoksu gunu normalde sabah ile ogle arasi muz yoktu oglen ile aksam arasi vardi ama ben sabah yedim ins bi sikinti olmaz bakalim...

Gunaydiiinnnn dun protein detoksu gunuydu 500 gram gitmis.bugun alkali sivi detoksu gunu normalde sabah ile ogle arasi muz yoktu oglen ile aksam arasi vardi ama ben sabah yedim ins bi sikinti olmaz bakalim...

günaydın canım o kadardan birşey olmaz.bende dün protein ananas detoksu ile 1,5 kilo vermişim yuppppi yaşasın şeyda coşkun.

Selam herkese,

Bu diyetle tanısmak isteyenler için tum detayların oldugu harika bir site var.

http://happymoodcake.blogspot.com.tr...da-coskun.html

Tum gazete listeleri var. Herbiri kesinlikle de işe yarıyor kanaatindeyim. Ama sırayla yapılmalı ve kaçamakta olmamalı. Önce detoks benzeri gidilmekte, sonra kilo verdirilip koruma ile sabitleme.

Bir de instragram hesabınız var ise ordan bizzat Seyda Coskun'un hesabını bir de diyeti basarılı bir sekilde surduren ve o da diyeti hala yapan s.yd.lojidiyeti
adlı hesaptan takipte yapabilirsiniz.

6 gündür ben de bu diyete uymaya calısıyorum. Bayagı bir yagdan gitti sanırım. :) Neden diyecek olursanız 5 gun once gordugum arkadasım bugun gordu sen ne yapıyorsun yine kilo vermişsin dedi. Pantalonlardan da anlıyorum ama soylenmesi de hosuma gitti acıkcası :) ayrıca tartıda da hemen fark gorulmekte :)

Gunaydinnnn herkese
Umarim birsuru kilolar gitmistir ve daha da gider...
Dun sivi detoksu gunumdu ama yalan yok sabah haric yapamadim ama birsry de yemedim atistirdim oylesine ve 900 gram gitmis.yani 3 gunde 2.3 kg verdim hadi bakalim ins hepimiz guzel sonuclar alirizz...

Merhabalar bu topic nie bole sessiz ben anlamadim bu isi:KK25:
Ben her sabah ve her aksam yazacagum umarim siz de katiliesiniz hareket olur ve de destek olmus oluruz birbirimize.bugun ilk gunumdu.karabugday elma detoksu yaptim.bir tek verilen caylari icmedim cunku bebegimmi emzirdigim icin kendi bitki cayim var ama onu da icmedim
Sizlerin diyeti nasil gidiyor hadi hareketleniiiinnnnn

Merhaba ve hoşgeldin, ne zamandır ugrayamadım. Kusura bakmayın. Oglum diş çıkarıyo ve gecem gündüzüm karıştı. Eski kilomla 83.5 ile yarın ben de devam edicem. Hadi kolay gelsin hepimize

X