Sezeryanda önce sonda takılanlar bir sorum var cevaplarsanız ?

nurimomo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
1.072
539
Kizlar devlet Hastanelerinde de sondayi ameliyattan önce uyuşmadan takıldığıni söyluyo canım çok yandı diyo bı arkadaşim doğrumu acaba her devlet Hastanesi'nde bu böylemi acaba bende doğumu devlette düşünüyordum korktum biraz ?

Kizlar devlet Hastanelerinde de sondayi ameliyattan önce uyuşmadan takıldığıni söyluyo canım çok yandı diyo bı arkadaşim doğrumu acaba her devlet Hastanesi'nde bu böylemi acaba bende doğumu devlette düşünüyordum korktum biraz ?
Benim bilgim yok ama sezeryanda sonda takildigini ilk defa duydum ben... herkese takilmiyodur bence ya

Bana uyuşturduktan sonra taktılar ama çıkardıktan sonra idrar yaparken çok yanma yaşadım bir süre.

Ben üniversite hastanesinde doğum yaptım, planlı sezaryen değildi , doğum sancısı çekerken sezaryene karar verdi doktor çatım dar dolduğu için. Ve evet maalesef ameliyattan önce sancı çekerken taktılar benim de fazlaca canım yandı. Korkutmak istemem. Ama sizinki planlı ise yani direkt sezaryen olacaksanız sizinki farklı olabilir.

Özelde takıldı banada uyuşturdulktan sonra. Hatta ameliyathaneye girmeden söylemiştim sondayı uyuşturduktan sonra takın diye öyle oluyor zaten demişlerdi. Devleti bilmiyorum ama 🤷🏼‍♀️

Takilirken ben hatırlamıyorum anestezi verilmisti. Ama cikartirken kendimdeydim ve cok.yanma yasadim hele ilk idrarda off off 😀😢

X