She Ürünleri

Ankara da Antareste satılıyo aşağıeğlencede de satılıyo ben parlatıcısını aldım fiyatını tam hatırlamıyorum ama 6-7 ytl civarı biara rollonu 3 ytlydi

bende rujunu alcam fırçalı şeftali tonlu olanınıııı :nazar:

bu gün arkadaşımla kozmetikçide karşılaştım she ürünleri ile... çok şirin ambalaj ve kutuları var.. mütiş eglenceli.. arkadaşım kırmızı ikili parlatıcı aldı bide kırmızı siyah farını aldı.. denesin bakalım.. yorumları yazarım bende..

shecolorsekonomikmakyajbk3.jpg

6.50 yetale ye aldım lacivert ambalajı çok hoşuma gitii
hihoyyyt

ojeninde rengi çok hoşuma gittiii kaydirigubbakcemile2

bence avonun colour trendinden daha canlı renkleri var delikafadulden bugün çıkıp parlatıcılarından ve eyelinerinden de alıcam

güle güle kullan canım çok cici =)

shecolorsekonomikmakyajbk3.jpg

6.50 yetale ye aldım lacivert ambalajı çok hoşuma gitii
hihoyyyt

ojeninde rengi çok hoşuma gittiii kaydirigubbakcemile2

bence avonun colour trendinden daha canlı renkleri var delikafadulden bugün çıkıp parlatıcılarından ve eyelinerinden de alıcam

canım o ojenin numarası kaçç??

evet gercekten cok cici cok renkli ya hepsi..bende siyah kalemini.oje ve rujunu aldım..kalemi güzel memnun kaldım..bide kücük not defteri gibi olan farı var onuda alcam..

arkadaşlar glosslarının şeftali renkli ve büyük olanı var ya onun fiyatını net olarak bilen varsa yazabilirmi acaba ??

bende rimelini kullanıyorum.aslında bende dış görünüşünden etkilenipte almıştım ama memnun kaldımyerimseniben

yaaaa burda yok shenin ürünleriiii:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben de haftasonu küçücük kutuda 3 minik renki gloss setini aldım ya çok şekerler :asigim:
kalıcı değil ama olsun, tazelerim, kokusu da pek güsel =)

bende rimellerini merak ediyorum bakalım nasıl deniyecem...

internette yok sanırım satılan bi site :1no2: yaşadığım şehirde bulamadım malesefff:a015:

mavi rimelini istiyodum ya

İzmir de nerede var she ürünleri ben göremedim hiç. :dilcikar:

Özdilek'te var ben ordan almıştım. Bir de Güzelyalı-Agora-Göztepe'de bulunan Afrodit Parfümeri'lerde de bulunuyor hihoyyyt

Geçen gün 1 tl ye ojesini aldım marketten bayağı güzeldi ya:KK70:

3-4 tane ojesini aldım, pek oje süremem ama çok kolay sürülüyor ve dağılıyor tırnakta, kırmızısını bile hiç bulaştırmadan sürebildim :)

X