She Ürünleri

Kızlar siyah rimelini nasıl buluyorsunuz kullananlar varsa cavebınızı bekliyorum a.s.

bende dün aldım cicilerimi.hihoyyyt
pembe bir ruj
mavi gümüş far
mavi deodorant
pembe simli bej oje
hediye olarak jöle ve çok cici bir ayna hediye verdi görevli kız.
çok şeker hepsi :icecream:
ojesini denedim simli bej olanı tek katta bile süper durdu.hihoyyyt
farları süper resimlerini çektim en kısa zamanda en son aldıklarımıza koyacağım.

ben mavili kalemini iki tane rujunu ve üçlü minik glosslarını aldım hepsinden de çok memnun kaldımsositosositosositosositosositososito

ben simli olan herşeye bayılıyorum she ürünlerinede bayıldım, hele o farları süper sürümüde çok rahat

Çok şekerler ya izmitte 2 yerde Varmış
Bi özdilekte bide çarşıda bi yerde Bende hemen almak istiyorum...
.

bende aldım kullandımm glosllarından memnunum ama biüe sonra kalıntı gibi kalıyo gerçi o da hepsinde oluyor farlarını kullandım renk tonları çok güzel ama pek rahat dağılmıyo gibime geldi

bişiy sorcam size kızlar kardeşime shenin ürünlerinden alıcam ama kadıköyde nerede satılıyo bilmiyorumda siz biliyo musunuz?

bişiy sorcam size kızlar kardeşime shenin ürünlerinden alıcam ama kadıköyde nerede satılıyo bilmiyorumda siz biliyo musunuz?

canım she nin sitesine gir satış noktaları yazıoo :nazar:

saol malibucm bakiyim hemen... :)

yok tatlım türk malı. hunca kozmetik var onun ürünleri. aynı zamanda carmina da aynı firmanınmış. made in china yazıp yazmadığına dikkat etmedim. Orada üretilmiyordur umarım.

Son düzenleme:
ya ben bayılıyorum zaten bu ürünlere bitiyorum gördüğümde delircek gibi oluyorum kozmetik hastalığım başladı kozmetik ürünleri deyince bitiyorum yaaaaaaa
özellikle she'ye

böle süslü püslü rengarenk cicili bicili ucuz malzemeler genelde çinde üretiliyorda ondan merak ettim.yoksa çok hoşuma gitti ürünler hem kaliteli hemde fiyatları uygun anladıım kadarıyla,bi araştırıyımm

bende geçen gün carmina sürme almaya gittim birde allık aldım carmina.. aldım çıkarken kız dediki carmina kullanıyorsun herhalde SHE ürünlerimizede bi bak istersen dedi.. ikiside HUNCA ürünü dedi... allık pembe almıştım carminada allık ve sürmeye 40 ytl verdim... shenin hem allık hem parlatıcı hem kalemine 25 YTL verdim.. uygun fiyatları vede uygun.. terakota bronz allıgını aldım aşırı memnunum :)) tavsiye edilir..

kızlar ben siyah rimelini alcam da nasıl ya iyi mi sizce =?

siyahını kullanmadım canım ama mavi ve yeşilini aldım. dolgunluk vermiyor ve uzatmıyor. beklentin bu yöndeyse tavsiye etmem. Sadece renk versin, doğal dursun diyorsan dene tatlım.

she nin pembe allığı var kutusu o kadar kaliteliki yerden yere düşüyor banamısın demiyor.. şirin şeker bişey rengide ben seviorum.. öyle miniş miniş şeyler satıyoki hepsinden almak istiyorumkaydirigubbakcemile3

Ben shenin iki glossunu bide krem olan allığını aldım gloslar simli tatlı bi parlaklık veriyo dudağa allığıda çok doğal duruyo yanakta ve uzun süre kalıcı kesinlikle çok beğendim..

X