Şiddet.. Özellikle Avukatlar bakabilir misiniz

Kim diyor bunu? Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi diye bir şey var, bunun altında iş, dava, danışmanlık yapamayız. Danışmanlık denetlenmesi zor olduğu için yapan var.
Şimdi yakın bi akraban gelse danışsa :) asgari ücret tarifem var mı diyeceksin? Her avukat herkesten almaz demek istiyorum. İnsiyatif dediğim şeyde ücret almamak

Şimdi yakın bi akraban gelse danışsa :) asgari ücret tarifem var mı diyeceksin? Her avukat herkesten almaz demek istiyorum. İnsiyatif dediğim şeyde ücret almamak
Bu yasak olduğunu değiştiriyor mu? Dediğim gibi bu denetlenmesi güç bir durum olduğu için yapan var. Avukatların çoğu beleşçi akraba topluluğunu başka bir avukat tanıdığına yönlendiriyor, benim tanıdığım avukatlardan bu dediğinizi yapan nadir var.

Hanımefendi öncelikle geçmiş olsun. Şunu bilin eşiniz çocuklarınızda tamiri olmayan yaralar açıyor. Yarın o minik kızınız büyüdüğünde özgüvensiz pasif bir çocuk olacak ve erkek arkadasında kocasında bu durumu yaşadığında normal görecek. Siz eşiniz diye unutabilirsiniz ama malesef kimse annesi için nasıl korktuğunu asla unutmaz.

Ya sizler nasıl okuyorsunuz anlamıyorum. Kavgadan sonra öpüştük koklaştık yazmadım. Aramız biraz soğuktu bi kaç haftadr. Gelip benimle konuşup gönlümü aldı
birbirimize sarıldık yanağımı öptü bu yani öpüştük koklaştık dediğim. Kavga daha sonra oldu
Sizi dövdükten sonra mı gönlünüzü aldı yoksa dayaktan önce miydi bu?

Benim anladığım zaten evdeysen araları limoniymiş. Sonra eşi gönlünü almış. Dayak olayı en son olan olay.
E konu sahibi diyor ki ben gitmek istemiyorum o gitsin virüs var. Ama annem babam gelebilir diyor halbuki iki türlü de virüsten korunmuş olmayacak. Annesi babası yolda virüs kapıp konu sahibine bulaştırabilir ve en önemlisi asıl risk grubunda olanlar anne baba.
Yani sunulan tüm çözümlere bir bahane var. E ne yapalım ne diyelim ki başka. İlk başta darp raporu alıp evden uzaklaştıracaktı onu da yapamamış. İlle ayrılmak isteyen de virüs falan dinlemez takar maskesini eldivenini çıkar gider. Konu sahibi ne istediğini bilmiyor daha.

Üç sene sonra üçüncü çocukla aynı konuyu acmazsin umarım.

Takip etmiyorsunuz heralde mesajlarımı.O an akıl edemedim diyorum
2 haftadır eşimle evdeyiz ve çıkmıyoruz öpüp okşamak yasak mı
Dışardan yorum yapmak kolay
Şuan çözüm önerisi arıyorum
Fikir veren var mı diyorum
Fırçalayın demiyorum

[/QUOTE]
Ben diyorum zaten birdefa döven erkek yine buna devam eder şiddet eğilimi var bu tür insanların ilk yaptığında ipler kopmaliydi aile temiz bı sopa çekip kızını yanına almaliydi,aile sahip cikmaliydi ,ailesinin bilgisi var mı acaba sorusu oluştu bende

E konu sahibi diyor ki ben gitmek istemiyorum o gitsin virüs var. Ama annem babam gelebilir diyor halbuki iki türlü de virüsten korunmuş olmayacak. Annesi babası yolda virüs kapıp konu sahibine bulaştırabilir ve en önemlisi asıl risk grubunda olanlar anne baba.
Yani sunulan tüm çözümlere bir bahane var. E ne yapalım ne diyelim ki başka. İlk başta darp raporu alıp evden uzaklaştıracaktı onu da yapamamış. İlle ayrılmak isteyen de virüs falan dinlemez takar maskesini eldivenini çıkar gider. Konu sahibi ne istediğini bilmiyor daha.
Size katılıyorum boşanacak insan o an çıkar giderdi ya da polisi arardı.

Konu sahibi o zaman da darp raporu almamış şimdi de... Alışmış şiddet görmeye. Boşanmaz da zaten. Boşuna birşeyler anlatıp yorulmaya gerek yok sanırım . :işsiz:

Öğretmen misiniz? Yani bir öğretmenin bunu bilmemesi benim için çok üzücü. Hele ki kız annesisiniz siz güçlü olmazsanız kızınızdan da olmasını bekleyemezsiniz. Hadi sizi de geçtim ne hakla o çocuklara bunu yaşatır?Kaldı ki evden gitmesi gereken siz değil o... Telefonunuza KADES adlı uygulamayı indirin ve bir daha böyle bir olayla karşılaşırsanız KADES üzerinden ekip çağırın. Tutanak tutturun onlar sizi hastaneye götürür darp raporu alırken yanınızda bulunurlar çocuklarınız da o sürede onların yakınında olur. Tutanak ve rapor ile de dilekçe yazıp uzaklaştırma için başvuruda bulunursunuz, boşanma davanızda da tedbir nafakası isteyin zor durumda kalmayın. İş işten geçtikten sonra da kanıtlamak zor oluyor bu tür durumlarda lütfen biraz aklı selim davranalım.

Erkek darp ederken kadının karşılık vermemesi beni hep düşündürmüştür. Biri bana vurursa gücüm yetiyorsa müdahale eder vururuz yetmiyorsa elime geçen ilk şeyi ona fırlatıp yavaslatirim. Bu ne naiflik neyin kırılganlığı? Neden yere çöküp ağlamalar??
Herşeyden öte yazılan yorumlara kesinlikle katılıyorum siz barışırsınız yine çünkü kabullenme ve susma potansiyelin yüksek.
Allah çocuklarınıza yardım etsin onların yüzüne baksın.

Erkek darp ederken kadının karşılık vermemesi beni hep düşündürmüştür. Biri bana vurursa gücüm yetiyorsa müdahale eder vururuz yetmiyorsa elime geçen ilk şeyi ona fırlatıp yavaslatirim. Bu ne naiflik neyin kırılganlığı? Neden yere çöküp ağlamalar??
Herşeyden öte yazılan yorumlara kesinlikle katılıyorum siz barışırsınız yine çünkü kabullenme ve susma potansiyelin yüksek.
Allah çocuklarınıza yardım etsin onların yüzüne baksın.
Karşılık gören erkek daha cok saldırganlaşıyor, sonucları ağır olabilir. boyle durumlarda en iyisi daha fazla dayak yemeden susmak ve terk etmek

X