Şiddet.. Özellikle Avukatlar bakabilir misiniz

Adam evden gitmiş mi? Bu adam virüsten daha tehlikeli cinayet kapasitesi bile var. Allah sizi ve evlatlarınızı bu caniden kurtarsın.

Karşılık gören erkek daha cok saldırganlaşıyor, sonucları ağır olabilir. boyle durumlarda en iyisi daha fazla dayak yemeden susmak ve terk etmek
Pitpitpit omuzlarına masaj yapar edayla vurmasın hanım arkadaşta. (Genelde kız evlatlarımızı suskun yetiştirir kendini savunmayı öğretmeyiz zaten)
Ben kendi adıma soyleyim Allah korusun boyle bir durum yasarsam mesleğim gereği bu tür durumlarda sakin duramam agresif bi kişiliğe sahibim Zaten muhtemelen eşimi darp ederim :)
Suskun durmaya ya da dayak yeyip köşeye geçmeye Kendimce karşıyım.
Tabi her kadının durumu bir değil..

Adam evden gitmiş mi? Bu adam virüsten daha tehlikeli cinayet kapasitesi bile var. Allah sizi ve evlatlarınızı bu caniden kurtarsın.

Adam evden neden gitsin ki? Bir sebep mi var gitmesi için? SENELERDİR dövdüğü kadın git dedi diye mi gidecek? 2 tane daha çakar, susturur kadını.
Kadını sevmiyor, saygı duymuyor. Neden gitsin?

hadi bi taksiye atlayıp karakola gidemediniz, polisi neden çağırmadınız? adam sizi çocukların önünde evire çevire dövmüş bi kapıyı açıp yardım edin diye bağıramadınız mı?
Ben de bunu yazacaktım. Ayrıca hangi öğretmenin ilce dışına çıkış yasağı var ? Bircok akrabam öğretmen ben öğretmenlik mezunuyum. Süt izninde hele ki ne yasağı. Küçük bir ilcede karakol hastane ne kadar uzak olabilir cocuklarini da alıp bir taksiye atlayıp gitmek ne kadar pahalı olabilir. Bir de ben bacagimi duvara carpsam morarır o kadar siddet gören birinde nasil fiziksel olarak belli olmaz

Ben de bunu yazacaktım. Ayrıca hangi öğretmenin ilce dışına çıkış yasağı var ? Bircok akrabam öğretmen ben öğretmenlik mezunuyum. Süt izninde hele ki ne yasağı. Küçük bir ilcede karakol hastane ne kadar uzak olabilir cocuklarini da alıp bir taksiye atlayıp gitmek ne kadar pahalı olabilir. Bir de ben bacagimi duvara carpsam morarır o kadar siddet gören birinde nasil fiziksel olarak belli olmaz
bir de bildiğim kadarıyla böyle durumlarda darp raporu vermek için vücudunda morluklar ,yaralar olması gerekmiyor.

Eski konularınızı okumadan önce size üzülmüştüm ama eski konunuzu okuyunca sizin bazı şeyleri hak ettiğinizi düşünüyorum.Bu adam 4 yıl önce de böyleymiş.Her şeye bahanen var.Diyorsun ki 3 yıl önce evi terk ettim,vaktim olmadığı için darp raporu alamadım,birinci çocuk istemeden oldu ya ikinci?Hep aynı bahaneler.Çocuklarına acıyorum sadece.Böyle gelmiş böyle gider.Senin bir şey yapacağın yok.Bu arada küçük yerde yaşıyorum demişsin,dayak olaylarından sonra darp raporu alıp kocanı milli eğitime de şikayet edebilirdin,en azından işinden olmaktan korkardı.Ama tabii haklısın daha önce vaktin yoktu darp raporu almaya şimdi virüs var.Nasıl olsa sende bahaneler bitmiyor

Eski konularınızı okumadan önce size üzülmüştüm ama eski konunuzu okuyunca sizin bazı şeyleri hak ettiğinizi düşünüyorum.Bu adam 4 yıl önce de böyleymiş.Her şeye bahanen var.Diyorsun ki 3 yıl önce evi terk ettim,vaktim olmadığı için darp raporu alamadım,birinci çocuk istemeden oldu ya ikinci?Hep aynı bahaneler.Çocuklarına acıyorum sadece.Böyle gelmiş böyle gider.Senin bir şey yapacağın yok.Bu arada küçük yerde yaşıyorum demişsin,dayak olaylarından sonra darp raporu alıp kocanı milli eğitime de şikayet edebilirdin,en azından işinden olmaktan korkardı.Ama tabii haklısın daha önce vaktin yoktu darp raporu almaya şimdi virüs var.Nasıl olsa sende bahaneler bitmiyor
Sevişip bol bol psikolojisini bozmak için çocuk yapmaya vakit var, ozaman aklı durmuyor güzel çalışıyor insanların. Ama ne hikmetse kocacıklara zarar gelecek yerde duruyor. Benim annemde böyleydi, çocuklarına geberin diye beddua ederdi kocasına "öldüğünde" diye cümle kurulunca yerden yere vururdu bizi. Kocadan da zulümden başka bişey görmediği halde.

Şiddet olan bir ailede büyüdüm burada boşa atıp tutan yorumları görüyorum da neden şöyle yapmadınız neden diye o an zannediyor musunuz ki insan korkusunu bastırıp onları düşünebilsin ? Bu arada konu sahibi benim annem de ayrıldı ancak biz biraz büyüyüp ergenliğe girip babamı sindirmeyi başardıktan sonra bunu yapabildi. Şu an o kadar pişman ki keşke cesaret edip daha erken yapsaydım diyor.

Takip etmiyorsunuz heralde mesajlarımı.O an akıl edemedim diyorum
2 haftadır eşimle evdeyiz ve çıkmıyoruz öpüp okşamak yasak mı
Dışardan yorum yapmak kolay
Şuan çözüm önerisi arıyorum
Fikir veren var mı diyorum
Fırçalayın demiyorum
Ins bosanip kurtulursun. Aynen . Bende kavga ediyorm sonra o is olabiliyot. Kacamiyosun israrci oluyolar

7 senedir aynı adam hala öpüp koklanabiliyorsa tek bir açıklaması var malesef stocholm sendromu.. KATİLİNE BESLENEN AŞK) başa çıkamadığı şeye aşk besleyerek yola devam etme psikolojisi.Yoksa mart sonu yine öpüp koklaşılmazdı.

Şiddet konusu açılmışken söyleyim bir uygulama var "KADES" diye şiddet gören İnsanlar için açılan bir uygulama Apple dan ve Google playden indiriliyor bilgileriniz giriyorsun, ve herhangi bir sorun olduğunda hemen bir tuşa basıp sana en yakın karakola bilgi veriliyor

X