Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah saç mı sarı saç mı

lovelovc

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
25
10
22
Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim

Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim
Kesinlikle sarı

Ikisi de cok guzel. Sac boyatmaya maddi manevi imkaniniz varken degisik degisik gezin. Cocuk olunca amaaan simdi 3 haftada bor sac boyatmaya zaman mi ayiracagim dwyip boyatmayan biri olarak soyluyorum :)

Gerçek, doğal saç renginiz nedir ?

Saç renginiz sarı iken de güzel görünüyor. Bu kadar uzun bir saçta, kısa sürede farklı bir renge dönmek maddi açıdan da oldukça maliyetli olacaktır. Saçlarınız da çok yıpranacak ve yanma riski olacaktır.

Sarı renkte yakışmış. Güle güle kullanın; hevesinizi alın. Rengini ne zaman değiştirmek isterseniz, o zaman değiştirin.

Gerçek, doğal saç renginiz nedir ?

Saç renginiz sarı iken de güzel görünüyor. Bu kadar uzun bir saçta, kısa sürede farklı bir renge dönmek maddi açıdan da oldukça maliyetli olacaktır. Saçlarınız da çok yıpranacak ve yanma riski olacaktır.

Sarı renkte yakışmış. Güle güle kullanın; hevesinizi alın. Rengini ne zaman değiştirmek isterseniz, o zaman değiştirin.
Siyah doğal rengim fotoğraftaki ilk kez boyattım

Kahve-bej arası renkler çok güzel durur. Benim de saçlarım siyah da bakıra boyadım, siyahtan sonra açık renk insanı inanılmaz açıyormuş.

Yanlış anlama bir abla tavsiyesi olarak fikriniz biraz oluştuğunda resimlerinizi kaldırmanız çünkü herkese açık bir platform iyisi kadar kötüsü de var tamamen tavsiye yanlış anlama. ♥️♥️

O zaman hemen renk değiştirmeyi düşünmeyin; doya doya kullanın bu rengi. Boya aktıkça, yumuşak renk geçişleri mi yaparsınız; ombre mi , sonra değerlendirin. Maşallah, ne güzel uzun ve dolgun saçlarınız var. :nazar:
Teşekkürler ama hiç dolgun değil maalesef çok ince telli ve az o yüzden hiç cesaret edip boyatamadım yıllarca..

Sarı saç renginin genç gösterdiği biri.🥹 Sarı yakışmış.

X