Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah saç mı sarı saç mı

Brad sorsaydı bu soruyu sarı derdim.Ben doğallıktan yana olduğum için kendi rengi diyorum.Ama saçlarınız yıpranmasın bir süre kullanırsınız,sonra isterseniz değiştirirsiniz.

Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim
Ben siyahı daha çok beğendim ama sarı da güzel olmuş. Eğer yeni boyattıysan hemen dönme siyaha bir ay kullan en azından.

Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim
Yüzün gayet güzel ve bu yüzden ne sarı ne siyah, senin rengin açık çikolata kahve tonları.

Siyah boğmus sarı güzel duruyor.

Sarı halini çok beğendim ama yaşına bakınca şaşırmadım desem yalan olur. Zaten güzel kızsın bence hiç boyatma, kendi renginde kullan

bende koyu renk olanı beğendim, daha çarpıcı. diğeri de güzel ama sıradan geldi.

Sarı da doğal duruyor ama çok ugrastirir insani,ben asla tercih etmem.Siyah ise tam bir pişmanlık,başka renge dönmek çok zor oluyor.Bir süre dokunmayın yalnız,çok yıpranır saçınız.Kahve tonları daha iyi olur.

Bence biraz böyle kullan.
Koyu renge dönersin ilerde.
Ama siyah yapma tamamen.
Sert gösteriyor .

X