Saç Rengi ve Saç Boyama Siyah saç mı sarı saç mı

Bu sarı tonu size çok yakışmış, ki normalde sarı saçı pek sevmem.

Bir de siyaha boyatırken 10 kere düşünün zira siyah boya saça 404 gibi yapışıyor, boyalı saç doğal saç gibi rahat açılamıyor.

Bir kere siyaha boyatırsanız o saçı artık bir daha açtıramazsınız saçlarınız yanar zira o boyanın altında zayıflamış bir saç var. Uzamasını beklemeniz lazım. Siyahtan çok daha açık renkleri düşünebilirsiniz.

Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim
İkiside güzel ama sarıyla yüz hatlarınız yumuşamış. Sarı diyorum. Bende siyahtan sarıya dönmüştüm normalde sarı daha yaşlı gösterir ama çevreden hep olumlu tepki aldım kendimde yakıştırdım 😎. Bi de şu var sizi siyah saç görmeye alıştılarsa başta garipsiyolar normal yani.

Kesinlikle sarı. Arkadaşlarınız siyah saçlı halinize alıştıkları için öyle demişler bence.

Sarı saç sizi açmış yüzünüz daha duru görünüyor

Kesinlikle sarı daha güzel olmuş.
Yalnız her iki renginde size kattığı hava çok başka ve güzel. Boşuna demiyorlar güzele ne yapsa, ne giyse yakışır diye 😄
Sarı yüz hattınızı yumuşatmış, daha duru ve masum bir güzellik katmış. Siyahta da daha çekici, cool görünüyorsunuz.
Bu arada bence fotoğraflarınızı kaldırın, internet ortamı burası sonuçta. Kötü niyetli insanlar da var, fotoğraflarınızı kaydedip başka yerlerde kullanılabilirler.

Ben sarı saç diyorum. Zaten doğal rengini siyahmış biraz da bu şekilde kullanın çok sık renk değiştirmek de iyi değil saç için. Çevrenizdekiler sürekli siyah saçlı gördüğü için sizi sarı saç onlara farklı gelmiştir birkaç kişinin lafına bakıp da tekrardan dönmeyin saçınızı yakabilirsiniz

Çok güzelsin canım bahtın da güzel olsun.

Her ikisi de çok yakışmış.İleride koyu renge dönmek istersen kahvenin en koyularını seç kesinlikle siyah renk tercih etme.

Benim saçlarımın duruşu aynı senin sarı saçlı fotondaki gibi hem şekli hem uzunluğu:)
Uzun yıllarca sarı kullandım şimdi kahveye döndüm ikisi de güzel ama kahveyi daha çok sevdim hem zahmetsiz.

Saçlarıma beyaz düşerse sarıya belki dönerim ama şimdi değil çünkü yıllarca hevesimi aldım.

Sarı muhteşem duruyor hiç değiştirmeyin tonuda çok güzel hangi kuaför yaptıysa eline sağlık

Ben normalde siyah saçlıyım ama çok sıkıldığım için saçımı sarıya boyattım. Çevremdekiler siyaha geri dön diyor bazıları da dönme böyle daha güzel diyor ben de çok kararsızım bu renkte kalsam mı yoksa siyaha mı dönsem bi de size danışmak istedim
İkisi de çok güzel ama koyu renkler her zaman daha genç gösteriyor. Sizin genç görünmek gibi bir derdiniz yok maşallah genceciksiniz, madem boyadınız sarıya bence hevesinizi alana kadar kullanın. Saçlarınız yıpranmaya başladığında koyu renge dönersiniz. Yalnız sarı saç çok yıpranan zarar gören bir saç sonra pişman olmazsınız inşallah

Ben siyah daha sexy buluyorum. Ayrica simdi sac rengin pek sari degil. Üc farkli renk görüyorum pek estetik durmuyor bence. Morel bozmak istemiyorum tam tersine, Ben olsam bal/karamele boyatirim temiz gözüksün diye. Sonra ileride belki konyak rengine. Sonra kahverengi. En sonunda tabi yine siyah 😜😍 ama hepsi yavas yavas sene Bir kere degistirirdim rengini

Kesinlikle sarı daha güzel olmuş.
Yalnız her iki renginde size kattığı hava çok başka ve güzel. Boşuna demiyorlar güzele ne yapsa, ne giyse yakışır diye 😄
Sarı yüz hattınızı yumuşatmış, daha duru ve masum bir güzellik katmış. Siyahta da daha çekici, cool görünüyorsunuz.
Bu arada bence fotoğraflarınızı kaldırın, internet ortamı burası sonuçta. Kötü niyetli insanlar da var, fotoğraflarınızı kaydedip başka yerlerde kullanılabilirler.
Çok teşekkür ederim düşünceniz için ❤️ kaldıracağım bugün

Çok güzelsin canım bahtın da güzel olsun.

Her ikisi de çok yakışmış.İleride koyu renge dönmek istersen kahvenin en koyularını seç kesinlikle siyah renk tercih etme.

Benim saçlarımın duruşu aynı senin sarı saçlı fotondaki gibi hem şekli hem uzunluğu:)
Uzun yıllarca sarı kullandım şimdi kahveye döndüm ikisi de güzel ama kahveyi daha çok sevdim hem zahmetsiz.

Saçlarıma beyaz düşerse sarıya belki dönerim ama şimdi değil çünkü yıllarca hevesimi aldım.
Çok teşekkürler ❤️ ben de kahveye döneceğim sanırım

X