Sizce Mantıklı Mı ?

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.270
30
30 yaşındayım ve babamla anlaşamıyorum demiştim ya.

Şimdi babam memlekete gitmek istiyor bende babannemin evi satılırsa ben alsam akraba olduğu için biraz birikimim var veririm yavaş yavaş öderim olmaz mı ?
Ne dersiniz babamda memlekete gitmek istiyor.Mantikli mi ?
Olmadı babama düşecek payı da ödemem.Daha sonra babama veririm olmaz mı ?
Yalnız yaşamak istiyorum şuan başvurduğum iş başvurularindan en yüksek maaş 20 bin TL.
Ve Ankara'nın en uç köşesinde eski bina 2+1 evler bile en az 7 10 bin arası kirası sobalı ev ayrıca.Olurmu.

30 yaşındayım ve babamla anlaşamıyorum demiştim ya.

Şimdi babam memlekete gitmek istiyor bende babannemin evi satılırsa ben alsam akraba olduğu için biraz birikimim var veririm yavaş yavaş öderim olmaz mı ?
Ne dersiniz babamda memlekete gitmek istiyor.Mantikli mi ?
Olmadı babama düşecek payı da ödemem.Daha sonra babama veririm olmaz mı ?
Yalnız yaşamak istiyorum şuan başvurduğum iş başvurularindan en yüksek maaş 20 bin TL.
Ve Ankara'nın en uç köşesinde eski bina 2+1 evler bile en az 7 10 bin arası kirası sobalı ev ayrıca.Olurmu.

Çalışıyor musunuz nasıl ödeyeceksiniz ?

Ben Ankara'da kalıp arada babamın yanına gitmek istiyorum.Babamda zaten sen istersen burada kal diyordu.
O zaman bence cok mantikli ama senin calisman lazim boyle ev kizi ev kizi nereye kadar. Lise / onlisans kpssye hazirlansan ya bu sene.

Şundan dolayı eskiden amcam üstüne yapalım demiş babama o yüzden dedim.Amcamda köydeki evi aldı mesela.
Eskiden demis iste
Simdi su donemde dusecek 100bin tl bile cok degerli herkes icin
Ayni fikirde olacaklarini pek sanmiyorum
Ha bir kisiyle paylasilacak olsa hadi neyse ama 5e bolunecekmis
Baskasina 3 milyona satilacak ev, sen alacaksin diye daha dusuk bi meblaya satilmasi lazim
Onu da kabul ederler mi bilemedim

Planını çok anlamadım zaten insanlar neden parça pinçik para almayı kabul etsinler onu da anlamadım, ama ne kadar birikmişin var ki zaten uzun zamandır işsizsin geçmişteki tecrüben de öyle çok değil ve düşük ücretli işler. Ne kadara almayı planlıyorsun evi? Aylık ne kadarlık ödeme yapacaksın 5000 ayda mı tamamlayacaksın evin toplam ödemesini? Bunu kimse kabul etmez.

Eskiden demis iste
Simdi su donemde dusecek 100bin tl bile cok degerli herkes icin
Ayni fikirde olacaklarini pek sanmiyorum
Ha bir kisiyle paylasilacak olsa hadi neyse ama 5e bolunecekmis
Baskasina 3 milyona satilacak ev, sen alacaksin diye daha dusuk bi meblaya satilmasi lazim
Onu da kabul ederler mi bilemedim
Etmezlerse görüşmem.Benim babannemin kahrını annem 28 sene çekti.

Şöyle anlatayım biryerden haber bekledim uzun süre gelmeyebilir.İki üç gün önce tekrar başvuru yaptım ama mesleğim dışına yöneliyorum.

Butun sulalenin ayrintilari ve sorunlari hakkinda konu actin. Hepsi sorunlu tipler. Hayal kurmayi birak gercek dunyaya don. Sanki hepsi cok uzlasmaya merkali gibi yazmissin ne dedigini sen de bilmiyorsun.

Okulun ne alemde bitirdin mi?

X