sizce nasıl davranmalıyım ?

Ya o farkında ve ne yapayım evet merak etmiyorlar bu saatten sonra değişmez sende ona göre davranırsın diyor . Bayramda gideceğiz mesela hiç istemesemde sırf eşim istiyor diye . Çünkü eşim annem bana öyle davranıyor diye ben aramamazlık yapamam dedi ki böyle bir şey istemiyorum zaten
İkiniz de farkındasınız hatanızın tabi.

Aslında eşime tepkim şu görüyorsun merak etmiyorlar beni aramıyorlar ve sen bana yapılana tepkisiz kalıyorsun sizce düşüncem yanlış mı ?
E öyle demiyordunuz, her şeyi kendilerine hak gördükleri için siz mesafeli duruyordunuz, bi önceki konuda demiştiniz bunu.
Bayramda geleceğiz anne hazırla sen dedi . Eşimin böyle söylemesine şaşırdım açıkçası bi andan da sevindim , beklemiyordum . Kayınvalidelerden bir şey beklemiyorum beklentim yok eskiden beri olmadı bir heves bir şey yapma yok onlarda . Ama karışmayı sevmeyi kendilerininmiş gibi davranmayı seviyorlar bu yüzden hep mesafeliyim .
İstediğiniz şeyi az çok tahmin ediyorum ama olacak gibi değil. Bu insanlar kendi oğullarını takmıyor, sizin nazınızla hiç uğraşmazlar. Oturduğunuz yerden kurulduğunuzla kalırsınız.

Niye bazi insanlar illa huzursuzluk ariyor kendine anlamiyorum. 🤷

Evimde eşimle huzurluyum ben suan l, mesela tutup kv bana selam vermese bile umurumda olmaz ki zaten oyle kv ile cok onemli bir sey olmadikca telefonlaşmayiz oyle nasilsin iyi misin diye arama muhabetimiz yoktur telefonda. İlginlenince ne olacak?
yani üstteki yorumları görünce bende mi sorun var diyordum 🤦🏻‍♀️
insanlar cidden takacak yer arıyorlar

E öyle demiyordunuz, her şeyi kendilerine hak gördükleri için siz mesafeli duruyordunuz, bi önceki konuda demiştiniz bunu.

İstediğiniz şeyi az çok tahmin ediyorum ama olacak gibi değil. Bu insanlar kendi oğullarını takmıyor, sizin nazınızla hiç uğraşmazlar. Oturduğunuz yerden kurulduğunuzla kalırsınız.
İlk ve erkek torun geliyor diye beklentiler büyük ama karı koca sadece bekledikleri ile kalacaklar. Ağızlarıyla istedikleri parayı rüyalarında görürler. İki taraf birbirinin tam zıddı 🤣

İlk ve erkek torun geliyor diye beklentiler büyük ama karı koca sadece bekledikleri ile kalacaklar. Ağızlarıyla istedikleri parayı rüyalarında görürler. İki taraf birbirinin tam zıddı 🤣
İlk ve irkek demek hımmm iyiymiş. Kocası da irkek ama kimsenin pek taktığı yok. İnsan ondan bi mantık yürütür.

X