sizce ruhunuza dokunmayan sizinle konuşmayan sizinle bişey paylaşmayan bir eşle yatağınızı hayatınızı paylaşabilir misiniz?

maria1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
29
7
31
merhaba arkadaşlar sizce ruhunuza dokunmayan sizinle konuşmayan sizinle bişey paylaşmayan bir eşle yatağınızı hayatınızı paylaşabilir misiniz
?

Şimdi kendi fikirlerimi beyan etmek istiyorum evlilik aslında bir eğitim ve bir kurum gibidir her şeyi birlikte öğrenilen hayatı paylaşırken bazen düşüp bazen kalkabilmek demektir… bir sıkıntınız olduğunda bunu açıkça dile getiriyor musunuz ? Yoksa beni anlasın diye bekliyor musunuz ? Bilmiyorum ama bazen içimizdekileri dışa vurmak için anlamasını beklemek bizi çok yorabilir , ve dediğiniz gibi bir eşe sahipseniz sizin yapabileceğiniz en iyi şey karşınıza alıp konuşmayı denemek baktınız hala böyle gidiyor mutluluğunuzun huzurunuzun olmadığı yerde evlilikte zor yürür ben böyle düşünüyorum , Allah eşinizin kalbine güzellik versin umarım düzelirsiniz :)

merhaba arkadaşlar sizce ruhunuza dokunmayan sizinle konuşmayan sizinle bişey paylaşmayan bir eşle yatağınızı hayatınızı paylaşabilir misiniz
?
Bu bilgi yetersiz bence, hep mi böyleydi, bir sorun mu yaşadınız. Tanıyarak mı evlendiniz.

Düzelme ihtimali yoksa bitirmek en doğrusu, zaman kaybedip ruh sağlığından olmaya gerek yok

X